Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

+3
mariukas
LosT
sauliusc
7 posters

Go down

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus. Empty norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

Rašyti by sauliusc Antr. 07 22, 2008 2:59 pm

Sveiki. Noriu įsigyti skaitmeninį SLR. Pats dabar naudoju juostinį juostinį Canon EOS 30. Apsistojau ties Canon 40D ir Pentax K20D, tik iškilo klausimas, kurį pasirinkti. Užklausiau fotofabriko forume - patarė kreiptis čia. Todėl norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

sauliusc

Pranešimų skaičius : 1
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Canon EOS 30 +50mm f/1.8
Registration date : 2008-07-22

Atgal į viršų Go down

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus. Empty Re: norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

Rašyti by LosT Antr. 07 22, 2008 4:05 pm

sauliusc rašo:Sveiki. Noriu įsigyti skaitmeninį SLR. Pats dabar naudoju juostinį juostinį Canon EOS 30. Apsistojau ties Canon 40D ir Pentax K20D, tik iškilo klausimas, kurį pasirinkti. Užklausiau fotofabriko forume - patarė kreiptis čia. Todėl norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.
Čia yra išsamus Pentax K20D testas:
http://www.dpreview.com/reviews/pentaxk20d/
O čia, palyginimui, Canon EOS 40D:
http://www.dpreview.com/reviews/canoneos40d/
Pats šiuos fotoaparatus esu tik vieną kartą rankose laikęs, tai privalumų ir trukumų nevardysiu, geriau parašys kas juos naudojo...
Bet su kainom Lietuvoje tai kažkoks paradoksas, jeigu visame pasaulyje 40D body kainuoja tiek pat, ar net pigiau už K20D, tai pas mus k20d body ~ 3000lt o 40D body ~ 3400lt, ir dar perkant k20d Vilbroi, vietoj Sigmos galima paimti ne mažą pinigine nuolaidą. Tai jeigu jau imti Canon'ą tai tik užseny...
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus. Empty Re: norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

Rašyti by mariukas Tr. 07 23, 2008 7:05 am

jei jau naudoji kenon, kam pradedi dairytis kitur? greičiausiai *jau* turi keletą stiklų, kuriuos galėsi užmaut ant skatmeninio kenono.

ką žadi fotografuoti? kokie tavo prioritetai? nuo atsakymų į šituos klausimus priklauso ką tau geriau pirkti.

k20 turi keletą dalykų, kurių tokios klasės kenone nerasi.

kaip antai korpusas apsaugotas nuo dulkių ir drėgmės, kas poroje su taip pat apsaugotu objektyvu yra visai smagus derinukas mūsų darganotiems orams. o jei dar mėgsti būt prie jūros ir/ar nakvoti kopose - tai iš viso pasaka.
toliau - stabilizatorius aparate, kurį gali naudoti su *visais* objektyvais užsuktais ant aparato. kenonas to negali pasiūlyt, nebent pirktai objektyvus su IS (jie /šiek tiek/ brangesni)
dar toliau - k20 turi PC kontaktą - studijoj (ir ne tik) gali prisijungti šviesą ar papildomą blykstę per šitą kontaktą
dar dar toliau paskutiniu metu baisiai apkalbamas (ir geidžiamas) dalykas - galima koreguoti AF darbą su iki 20 skirtingų stiklų. sakykim, jei tau vienas jų fokusuoja per toli, o kitas per arti - nereikia eiti į servisą, kad išsispręstum šitą problemą. tiesiog per meniu pasireguliuoji ir visks.

visa kita bais subjektyvu..ir kas svarbiausia, tas subjektyvumas visada nugali Wink šiaip siūlau nueit iki vilbros ir pabandyt abu aparatus. pamaigyt, pafotografuot, paAFautfokusuot, palandžiot po meniu ir šiaip *palaikyt rankoje*. ir, įtariu, visos apžvalgos ir t.t. po šito bus tiesiog ne tokios svarbios.

ir nepamiršk - fotografuoja *fotograferis*, o ne aparatas.

mariukas

Pranešimų skaičius : 61
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : 31,50,70,200
Registration date : 2008-07-20

http://fotoblogas.lt

Atgal į viršų Go down

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus. Empty Re: norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

Rašyti by Rudaake Antr. 08 12, 2008 2:22 pm

labukas, as turiu K200 ir va ziuriu kad man jis per letas..... ar 20D greitesnis yra? Kokie esminiai skirtumai tarp siu aparatu? neskaitant pikseliu.
Gavau Vilbroje pasiulyma keisti i canon visa komplekta, bet ko tai man baisu tai atrodo :p
blykste turiu pentax 540, objektyva pentax 16-50.
Fotoaparato reikia jau profesionaliam darbui....

Rudaake

Pranešimų skaičius : 25
Miestas : klaipeda
Mano fototechnika : Nikon D80
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus. Empty Re: norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

Rašyti by LosT Antr. 08 12, 2008 2:32 pm

k20d greitesnis, siūlau Vilbroi išbandyti. Visą sistemą aš nekeisčiau, per brangiai bus imho......
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus. Empty Re: norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

Rašyti by XpycT Antr. 08 12, 2008 2:34 pm

Rudaake rašo:labukas, as turiu K200 ir va ziuriu kad man jis per letas..... ar 20D greitesnis yra? Kokie esminiai skirtumai tarp siu aparatu? neskaitant pikseliu.
Gavau Vilbroje pasiulyma keisti i canon visa komplekta, bet ko tai man baisu tai atrodo :p
blykste turiu pentax 540, objektyva pentax 16-50.
Fotoaparato reikia jau profesionaliam darbui....

nebukit tinginiais ir panarsykite puslapyje www.dpreview.com ten galima rasti palygynimus Smile
ir dar... mane sudomina pasakymas, kad Vilbroje gavot pasiulyma keisti i kita fotoaparata. Ar cia visiems tas galioja? PVZ as noriu irgi keisti savo aparata.
XpycT
XpycT

Pranešimų skaičius : 40
Age : 41
Miestas : Mažeikiai - Vilnius
Mano fototechnika : PENTAX K10D, Pentax obj. D-FA 3,5-5,6 / 18-55 mm, SIGMA obj. 70-300 mm f/4-5,6 DG APO MACRO
Registration date : 2008-08-02

Atgal į viršų Go down

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus. Empty Re: norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

Rašyti by Rudaake Antr. 08 12, 2008 2:44 pm

Vilbra pasiule man sita parduot ir pirkt nauja :p ne taip supratai, butu gerai jei keistu, turbut keistu ir keistu visi Smile Beje koki keist nori? ir i koki...
palyginumus ziurejau jau cia vietinius lietuviskus, tai kuom pentax labiau traukia, tai kad turi stabilizavimo sistema, kiti parametrai kazkiek daugiau pas canona, o del greicio, gal irgi greitesnis, bet va nesinori keist viso komplekto...
O kaip K10, jei imt deveta? Nes nauju ziuriu jau nebera pardavime.
Ir dar, visi fotikai pas mane buvo su AA elementai, o kaip laiko akumuliatorius, kiek laiko? na faktas kad dar ir atsarga visada turet, kaip ir AA Smile

dar, canonistai vienareiksmiskai sako, kad ju geriau, bet kazkaip nelabai linkusi tiket, kad Pentax kokybe prastesne Smile Nors kai paziuriu, visi "profai" dirba su canon, gal reklama gera veikia, ar tikrai geresni Very Happy
Pentax man patinka, gal dar ir todel kad kitu rimtai rankoj neturejau Smile

Rudaake

Pranešimų skaičius : 25
Miestas : klaipeda
Mano fototechnika : Nikon D80
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus. Empty Re: norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

Rašyti by LosT Antr. 08 12, 2008 3:04 pm

O kaip K10, jei imt deveta? Nes nauju ziuriu jau nebera pardavime.
Irgi geras variantas, dabar galima skelbimuose k10d rasti už 1800lt su kit. O jis mažai kuo skiriasi nuo k20d.
Ir dar, visi fotikai pas mane buvo su AA elementai, o kaip laiko akumuliatorius, kiek laiko? na faktas kad dar ir atsarga visada turet, kaip ir AA Smile
Maždaug tiek pat kaip ir geri eneloop AA akumuliatoriai ~ 800 nuotraukų, ar net daugiau...
dar, canonistai vienareiksmiskai sako, kad ju geriau, bet kazkaip nelabai linkusi tiket, kad Pentax kokybe prastesne Smile Nors kai paziuriu, visi "profai" dirba su canon, gal reklama gera veikia, ar tikrai geresni
Tikrai Canon reklama gerai veikia Smile o profu su canon labai daug dirba tikriausiai todėl kad kiekvienas iš jų svajoja kada nors nusipirkti MARK'ą Smile nors pastaruoju metu vis daugiau canonistų ant Nikon'us migruoja...
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus. Empty Re: norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

Rašyti by XpycT Antr. 08 12, 2008 3:26 pm

Rudaake rašo:Beje koki keist nori? ir i koki...
Turiu Pentax K10D ir noriu nusipirkti K20D, tik del to, kad mpix daugiau, softas patobulintas, LCD ekranas didesnis, live view yra ir siaip prie naujoviu linkes Smile

Rudaake rašo:tai kuom pentax labiau traukia, tai kad turi stabilizavimo sistema, kiti parametrai kazkiek daugiau pas canona, o del greicio, gal irgi greitesnis, bet va nesinori keist viso komplekto...
kiti aparatai turi irgi stabilizavimo sistemas, bet kaikurie turi ne matricini stabilizavima, o optini. nelabai domejausi kuris geresni stabilizavimo budas geresnis, bet svarbu kad jis yra Smile

Rudaake rašo:O kaip K10, jei imt deveta? Nes nauju ziuriu jau nebera pardavime.
Ir dar, visi fotikai pas mane buvo su AA elementai, o kaip laiko akumuliatorius, kiek laiko? na faktas kad dar ir atsarga visada turet, kaip ir AA Smile
na pentax k10d tikrai geras, yra pelnes daug apdovanojimu, pripazintas daugeliu profesionalu, netgi tu, kurie ir su nikon ir su canon dirba, optika pas pentax tikrai gera. akumuliatorius irgi nasus, kelis simtus nuotrauku tikrai galima padaryt, beto visada galima nusipirkti papildoma. rinkdamasis "verdroduka" ziurejau daug modeliu, bet apsistojau ties pentax ir tuom patenkintas. beto jis labiau i profesianalu segmenta traukia (o gal jame ir yra) Smile
XpycT
XpycT

Pranešimų skaičius : 40
Age : 41
Miestas : Mažeikiai - Vilnius
Mano fototechnika : PENTAX K10D, Pentax obj. D-FA 3,5-5,6 / 18-55 mm, SIGMA obj. 70-300 mm f/4-5,6 DG APO MACRO
Registration date : 2008-08-02

Atgal į viršų Go down

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus. Empty Re: norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

Rašyti by Rudaake Antr. 08 12, 2008 4:03 pm

Aciu labai uz nuomones Smile manau, kad netapsiu auka reklamos i Canon keisdama savo Pentaxiuko Smile Ko tai man labiau pentax, bent jau dabar. O gincytis su canonistais ar nikonistais turbut beprasmiska butu.
Bandysiu parduot 200 savo, ir imt 20uka. Idomu uz kokia kaina galiu parduot dabar 200 modeli, pirktas pries 3 menesius...? Bijau apsisaukt :p
o K10 greitis kaip 20, ar maziau?
skelbiu.lt maciau nauja K20 galima paimt uz 2500-2600.

Rudaake

Pranešimų skaičius : 25
Miestas : klaipeda
Mano fototechnika : Nikon D80
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus. Empty Re: norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

Rašyti by XpycT Tr. 08 13, 2008 7:13 am

Rudaake rašo:o K10 greitis kaip 20, ar maziau?
skelbiu.lt maciau nauja K20 galima paimt uz 2500-2600.
na del greicio manau k20d, nuo k10d nelabai kuo skirsis, gal bus truputi greitesnis k20d (nes linkes manyt, kad vis del to jis patobulintas tuo atzvilgiu Smile)
o del pirkimo https://pentaxklubas.forumlt.com/keieiu-perku-parduodu-f4/daug-pentax-technikos-t33.htm Smile
XpycT
XpycT

Pranešimų skaičius : 40
Age : 41
Miestas : Mažeikiai - Vilnius
Mano fototechnika : PENTAX K10D, Pentax obj. D-FA 3,5-5,6 / 18-55 mm, SIGMA obj. 70-300 mm f/4-5,6 DG APO MACRO
Registration date : 2008-08-02

Atgal į viršų Go down

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus. Empty Re: norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

Rašyti by Rudaake Tr. 08 13, 2008 9:03 am

dekui Smile

tiesa, gal kas galit nurodyt ziburiuka, kiek galiu prasyt uz 200K? Naudotas kaip sakiau labai nedaug, tris menesius tik, bukle, zinoma, ideali.

Rudaake

Pranešimų skaičius : 25
Miestas : klaipeda
Mano fototechnika : Nikon D80
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus. Empty Re: norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

Rašyti by LosT Tr. 08 13, 2008 11:57 am

Su kit objektyvu gal kokius 1800lt
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus. Empty Re: norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

Rašyti by Rudaake Tr. 08 13, 2008 12:26 pm

kitinio neemiau, iskart pirkau su 16-50, bet jo neparduosiu Smile Sigmos galiu pasiulyti 70-300 ....

Rudaake

Pranešimų skaičius : 25
Miestas : klaipeda
Mano fototechnika : Nikon D80
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus. Empty Re: norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

Rašyti by XpycT Tr. 08 13, 2008 1:11 pm

na tikrai jau http://www.pentaxslr.com/lenses/lens_16_50 ir nepardavinek jo Smile
XpycT
XpycT

Pranešimų skaičius : 40
Age : 41
Miestas : Mažeikiai - Vilnius
Mano fototechnika : PENTAX K10D, Pentax obj. D-FA 3,5-5,6 / 18-55 mm, SIGMA obj. 70-300 mm f/4-5,6 DG APO MACRO
Registration date : 2008-08-02

Atgal į viršų Go down

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus. Empty Re: norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

Rašyti by Rudaake Tr. 08 13, 2008 2:31 pm

ne, ne, sito nezadu parduot, ka paskui pati suksiu ant K20 Very Happy

Rudaake

Pranešimų skaičius : 25
Miestas : klaipeda
Mano fototechnika : Nikon D80
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus. Empty Re: norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

Rašyti by old cat Kv. 08 14, 2008 9:53 am

Rudaake rašo:
Ir dar, visi fotikai pas mane buvo su AA elementais, o kaip laiko akumuliatorius, kiek laiko? na faktas kad dar ir atsarga visada turet, kaip ir AA Smile

As irgi visad buvau uz AA, bet dabar jau linkstu keist nuomone:

1. Akumuliatoriu greiciau (=operatyviau!) eina pakeist - tra-akst, ir viskas! "Pirsteliais" tai kaip revolveri turi uztaisinet! Very Happy Tas pat ir kraunant.
2. Jie jau nedeficitas. Musu draugai "is vienos Rytu salies" Smile ismoko ju prigamint viskam, ir gan kokybisku. Netgi vnt. kaina jau zemesne nei 4 pirsteliu! Galima pilnas kisenes prisikst. Smile
3. Baterijas "is kiosko" fotikas "sueda" per keliolika kadru praktiskai..

O laiko jie turbut panasiai.
Tik dar kas: kad akumuliatoriai licio (Li-ion, Li-pol) , ju savimine iskrova zymiai mazesne nei Ni-MH "pirsteliu". Sie pakrauti jau pirma para netenka ~10%, kitas po 1-3% talpos savaime...

Vat...
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus. Empty Re: norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

Rašyti by zerocool Tr. 09 10, 2008 9:16 pm

Kas naudojates K20, ar nepastebejot tokio BUG'o, kad befotkinant "uzpuliuoja" ir kvailioja - fotografuoja, taciau vietoj nuotraukos gaunasi tokie tik bruksniukai-kvadratukai... Question
Isimi akuma, idedi - vel viskas vietoj... Koks FW gal yra atnaujinimas???

zerocool

Pranešimų skaičius : 3
Miestas : Prn
Mano fototechnika : istds
Registration date : 2008-09-07

Atgal į viršų Go down

norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus. Empty Re: norėčiau sužinoti Pentax K20D privalumus ir trūkumus.

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume