Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metz 48 sinchonizacija pagal antrą užuoleidėlę

3 posters

Go down

Metz 48 sinchonizacija pagal antrą užuoleidėlę Empty Metz 48 sinchonizacija pagal antrą užuoleidėlę

Rašyti by 12divizija Antr. 11 18, 2008 3:49 pm

Sveiki.
Nesuprantu, ką darau netaip. Uždėdu Metz 48 and pentax K200d. Fotoaparato režimas T(Time) arba M. Nusistatau ilgesni išlaikymą (pvz.: 10 sec), o ant blykstės - įjungiu, kad pagal antrą užduolaidėlę sichronizuotų. Blykstė įššauna du kartus - tik paspaudus ir užsidarant antrajai.
Noriu, kad suveiktų tik pagal antrają.
(P.s.: blykstė nustatyta P-TTL režimu)

12divizija

Pranešimų skaičius : 66
Age : 38
Miestas : Vilnius - Širvintos
Mano fototechnika : K200d + 18-55kit + 70-300 Sigma + Helios 44/2 + Pentax50mm f1.4 + Metz-48 + D-BG3 + DA*16-50
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

Metz 48 sinchonizacija pagal antrą užuoleidėlę Empty Re: Metz 48 sinchonizacija pagal antrą užuoleidėlę

Rašyti by old cat Antr. 11 18, 2008 4:25 pm

12divizija

Nepasakysiu...

Tik pats sau mastau - kaip isvis gal PTTL rezimu dirbanti blykste veikt pagal antra uzuolaidele? Rolling Eyes N-nu niekaip nesumastau teoriskai. Smile

Beje - ka instrukcija sako apie tai?
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Metz 48 sinchonizacija pagal antrą užuoleidėlę Empty Re: Metz 48 sinchonizacija pagal antrą užuoleidėlę

Rašyti by mariukas Antr. 11 18, 2008 4:35 pm

viskas normaliai. beveik. čia pttl bug'as/fyčia. kitaip neišeis sinchronizuotis.
prie normalaus sinchro laiko blykstė irgi šauna kelis kartus, tik kad nepastebi to.

mariukas

Pranešimų skaičius : 61
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : 31,50,70,200
Registration date : 2008-07-20

http://fotoblogas.lt

Atgal į viršų Go down

Metz 48 sinchonizacija pagal antrą užuoleidėlę Empty Re: Metz 48 sinchonizacija pagal antrą užuoleidėlę

Rašyti by old cat Antr. 11 18, 2008 4:42 pm

Jo, greiciausia taip ir yr - ta kontrolini impulsa ir "sauna" dar pries ekspozijos pradzia, o galutini perskaiciuoja jos (ekspozicjos) rezultata ivertinusi. Teoriskai tik taip galai sueina. Smile

12divizija, O kaip galutinis rezultatas? Jei "i mada" - greiciausiai taip ir tur but. Ir viskas cia gerai. Idea
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Metz 48 sinchonizacija pagal antrą užuoleidėlę Empty Re: Metz 48 sinchonizacija pagal antrą užuoleidėlę

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume