Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pasiulymas sudalyvauti tyrime

2 posters

Go down

Pasiulymas sudalyvauti tyrime Empty Pasiulymas sudalyvauti tyrime

Rašyti by Kiras Pen. 02 13, 2009 12:33 pm

Sveiki,
2009 05 08 VU vyks kasmetinė Jaunųjų mokslininkų psichologų konferencija. Esu psichologijos doktorantas ir planuoju joje daryti pranešimą. Kilo idėja - pranešimą daryti apie fotografus/besidominčius fotografija.
Todėl ieškau savanorių, kurie sutiktų paaukoti 10-15 min. ir užpildyti porą klausimynų, atsiųstų elektoriniu paštu.



Tyrimo tikslas būtų patikrinti kaip siejasi požiūris į praeitį, dabartį bei ateitį (tai tema, kuria aš rašau disertaciją) su fotografavimo stiliumi (mėgstamomis temomis, būdais, technika).

Jums būtų atsiųsti 2 klausimynai, vienas apie praeitį, dabartį, ateitį (56 klausimai su atsakymų variantais) ir vienas apie fotografavimą (40 klausimų).
Visi Jūsų atsiųsti duomenys būtų saugomi paslaptyje, visur naudojami tik apibendrinti ir be kontaktinės informacijos.
Kas Jums iš to – jei tyrimas įvyks, galiu pažadėti, kad pateiksiu jo rezultatus ir išvadas greičiausiai Efoto forume ar straipsnio pavidalu. Garantuoju, kad bent nuoroda (o gal ir visą medžiagą) atsiųsiu Jums asmeniškai el.paštu
Norint, kad tyrimas įvyktų, man reikėtų apie 60-100 žmonių.
Jei sutinkate dalyvauti tyrime, anketą galite parsisiųsti iš ikelk.lt/items/lT_GzeMvwz Ją prašau grąžinti el. paštu foto.tyrimas@gmail.com
Jei turite kokių klausimų, mielai į juos atsakysiu čia, arba asmeniškai el. paštu.



Pagarbiai,
Antanas Kairys


P.S. įdėjau prie "perku/parduodu", kadangi visgi tai skelbimas

Kiras

Pranešimų skaičius : 59
Age : 42
Miestas : Vilnius - Klaipeda
Mano fototechnika : Pentax K10D, Spotmatic
Registration date : 2008-08-05

Atgal į viršų Go down

Pasiulymas sudalyvauti tyrime Empty Re: Pasiulymas sudalyvauti tyrime

Rašyti by Martynas Pen. 02 13, 2009 3:33 pm

galite siųsti man Wink
Martynas
Martynas

Pranešimų skaičius : 59
Age : 44
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : K20D, *ist ds ir keletas stiklų
Registration date : 2008-07-19

http://www.pbase.com/martynas_p

Atgal į viršų Go down

Pasiulymas sudalyvauti tyrime Empty Re: Pasiulymas sudalyvauti tyrime

Rašyti by Kiras Pen. 02 13, 2009 6:12 pm

Issiunciau Wink

Kiras

Pranešimų skaičius : 59
Age : 42
Miestas : Vilnius - Klaipeda
Mano fototechnika : Pentax K10D, Spotmatic
Registration date : 2008-08-05

Atgal į viršų Go down

Pasiulymas sudalyvauti tyrime Empty Re: Pasiulymas sudalyvauti tyrime

Rašyti by Kiras Št. 03 14, 2009 9:56 am

Jau surinkau 115 žmonių, kurie atsakė į anketą (laaaabai ačiū), atsiųstą elektroniniu paštu.
Bet...
Kilo idėja klausimyno daliai apie fotografiją pritaikyti sudėtingesnį matematinės statistikos metodą - faktorinę analizę. O tam trūksta žmonių (jų reiktų bent 200).
Taigi kreipiuosi su prašymu užpildyti neilgą (apie 40 klausimų, užims apie 5 min.) anketą.
Ją galite rasti čia: http://www.publika.lt/lt/apklausa-15-fdc1180baa9ded8cac50035ee38879bf.html
Užpildę ją pamatysite iš karto rezultatus. Jei pildėte jau pilną anketą, nepildykite šitos - ji tapati.
Jei norite sugaišti apie 15 minučių ir užpildyti pilną klausimyna, būčiau dar labiau dėkingas. Anketą galite parsisiųsti iš ikelk.lt/items/lT_GzeMvwz Ją prašau grąžinti el. paštu foto.tyrimas@gmail.com
Jei turite kokių klausimų, mielai į juos atsakysiu čia, arba asmeniškai el. paštu.


Pagarbiai,
Antanas Kairys

Kiras

Pranešimų skaičius : 59
Age : 42
Miestas : Vilnius - Klaipeda
Mano fototechnika : Pentax K10D, Spotmatic
Registration date : 2008-08-05

Atgal į viršų Go down

Pasiulymas sudalyvauti tyrime Empty Re: Pasiulymas sudalyvauti tyrime

Rašyti by Kiras Sk. 03 15, 2009 11:34 am

Buvo blogas linkas, pataisiau

Kiras

Pranešimų skaičius : 59
Age : 42
Miestas : Vilnius - Klaipeda
Mano fototechnika : Pentax K10D, Spotmatic
Registration date : 2008-08-05

Atgal į viršų Go down

Pasiulymas sudalyvauti tyrime Empty Re: Pasiulymas sudalyvauti tyrime

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume