Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čatas

5 posters

Go down

Čatas Empty Čatas

Rašyti by Košakas Pir. 04 06, 2009 10:41 am

Paglavojau kad trūksta tokios temos kur galima būtų šiaip pasišnekėti Smile
Taigi penktasistai kas naujo Jūsų fronte? Kaip pasitikot pavasarį, kas suplanuota artimiausiam laikui? Kokių objektyvų įsigyjot kokius pardavėt? Smile
Aš asmeniškai ruošiuosiu į trumpą eurotrip'ą (kaunas-praha-munchenas-zalzburgas-viena-kaunas) Tai sugalvojau ta proga išsinuomoti objektyvą penktasui, nes jaučiu niekad neateis toks laikas kai jau galėsiu nusipirkti Smile fotofabrikas ruošiasi pradėti objektyvo nuomų paslaugą, vienintelis objektyvas pentaksui ką turėjo tai buvo tamron 17-50, man jis kaip ir tinka, dar neturėjau reikalų su greitais zumais, išbandysiu, jei labai patiks gal bus paspirtis ir nusipirkti Smile Nors vakar mylinčiom akim jau žiūrėjau į pentax 50-135 skelbimus ebejuje Very Happy

p.s. tiesa jei kam idomu 10-čiai dienų (įskaitant savaitgalius) nuoma kainuos 130lt, nors standartinė kaina diena - 30lt.
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

Čatas Empty Re: Čatas

Rašyti by parpelis Pir. 04 20, 2009 3:56 pm

sakai, trūksta temos kur galima būtų šeip pasišnekėti, bet vel kalbi apie fotografiją Laughing

parpelis

Pranešimų skaičius : 13
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : K dešimtas
Registration date : 2008-12-19

Atgal į viršų Go down

Čatas Empty Re: Čatas

Rašyti by LosT Pir. 04 20, 2009 7:41 pm

Aš asmeniškai ruošiuosiu į trumpą eurotrip'ą (kaunas-praha-munchenas-zalzburgas-viena-kaunas)
Ir kiek toks "tipa'as" kainuos? Seniai jau apie tai svajoju bet vis niekaip nesusiruošiu Smile
fotofabrikas ruošiasi pradėti objektyvo nuomų paslaugą, vienintelis objektyvas pentaksui ką turėjo tai buvo tamron 17-50
kur tokį sarašiuką galima būtų pamatyt?
Nors vakar mylinčiom akim jau žiūrėjau į pentax 50-135 skelbimus ebejuje Very Happy
Skaičiau kad geras objektyvas, nors mane tai toks diapazonas nevisai domina, dabar turiu Sigma 24-70 tai vis norisi kažko platesnio, žiūrėjau į pentax 16-50 f2,8, ir kampas atrodo neblogas bet išbandžiau vilbroje tai siaubas kažkoks, vien muilas, gal egzempliorius blogas, ar aš blogai testavau...
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Čatas Empty Re: Čatas

Rašyti by Košakas Pir. 04 27, 2009 2:17 pm

LosT rašo:
Ir kiek toks "tripa'as" kainuos? Seniai jau apie tai svajoju bet vis niekaip nesusiruošiu Smile
Važiavom keturiese su viena mašina. Buvom visą savaitę: keturios nakvynės mokamos (prahoje ir vienoje po dvi), trys - nemokamos (pas pusesere salzburge). Pagrindines išlaidos žinoma kurui ir viešbučiams, jokių šopingų ar masinio suvenirų pirkimo nedarėm, taip smulkmenos - atvirukai, saldainiukai. Žmogui gavosi biški virš 1000 lt (~1060 jei gerai priskaičiavau).

kur tokį sarašiuką galima būtų pamatyt?
kažkur mačiau užuominą kad ruošiasi paleisti nuomą, dabar nerandu. reikia ten jų vadybininkams rašyti ar skambinti, pasakys. Beje objektyvo taip ir neišsinuomojau, pagailo pinigų o sau sugalvojau pasiteisinimą - kelionėje vistiek su atvira diafragma nepafotkinsia reiki plačios ryškumo zonos tai kam tą F2.8 tampytis ir dar mokėti Laughing


Skaičiau kad geras objektyvas, nors mane tai toks diapazonas nevisai domina, dabar turiu Sigma 24-70 tai vis norisi kažko platesnio, žiūrėjau į pentax 16-50 f2,8, ir kampas atrodo neblogas bet išbandžiau vilbroje tai siaubas kažkoks, vien muilas, gal egzempliorius blogas, ar aš blogai testavau...
Jo po kelionės ir aš apsigalvojau, į jokius su pradžia 24, ar juolab 28 nežiurėsiu, prireikia to plataus kampo dažniau nei portretinio 70-75 tele.
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

Čatas Empty Re: Čatas

Rašyti by LosT Pir. 04 27, 2009 2:58 pm

Važiavom keturiese su viena mašina. Buvom visą savaitę: keturios nakvynės mokamos (prahoje ir vienoje po dvi), trys - nemokamos (pas pusesere salzburge). Pagrindines išlaidos žinoma kurui ir viešbučiams, jokių šopingų ar masinio suvenirų pirkimo nedarėm, taip smulkmenos - atvirukai, saldainiukai. Žmogui gavosi biški virš 1000 lt (~1060 jei gerai priskaičiavau).
O mašina nuomota ar savo, bijau kad mano golfukas tokios keliones neištemps Smile aš tai galvoju ne viešbučiuose sustoti o kokiose keipinguose, įdomu ar tokių pasitaiko pakely, ir kiek tai kainuoja?
Jo po kelionės ir aš apsigalvojau, į jokius su pradžia 24, ar juolab 28 nežiurėsiu, prireikia to plataus kampo dažniau nei portretinio 70-75 tele.
24-70mm ant aps-c matricos tai grynai portretinis objektyvas kad ir ką ten besakytų, bandau ir peizažus fotografuoti bet tikrai problematiška, bėgioji su tais 24mm kaip su fiksu ir vis kampą ieškai.:
http://www.efoto.lt/node/146462
gailiuosi kad savo kitini kartu su fotoaparatu pardaviau...
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Čatas Empty Re: Čatas

Rašyti by Košakas Antr. 04 28, 2009 10:03 am

Mašina savo. Vidurį kelionės teko remontuotis, sugedo granata (radlager kaput), taip užti ir šlepsėti pradėjo kad baisu važiuoti pasidarė, teko dar 300 eurų pakloti už remontą (salzburge) na bet čia jau toks dalykas. Reikia turėti atsargoje tokiam atvejui. Kempingo stovyklų pakeliui nematėm, tiesa ir neieškojom.
Prahos 2 žvaigždučių viešbutyje (labiau panašiame į studentų baraką) naktis žmogui ~18 eurų kainavo. Vienoje jau normaliame viešbutyje ~33 eurus. na tai kempingas turėtų atitinkamai pigiau kainuoti, internete pasieškojus nesunkiai turėtum rasti kainas.
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

Čatas Empty Re: Čatas

Rašyti by Inproof Št. 08 15, 2009 12:11 pm

As cia aisku visai ne i tema busiu bet kadangi cia chatas tai rasau.


Kokias geriausia batareikas pirkt pentax k100d ?
Ir gal kas zinot koki ac adapteri galima pritaikyt naudojimuisi namie be batareiku ?

Inproof

Pranešimų skaičius : 1
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Pentax K100D Super 18-55m
Registration date : 2009-08-15

Atgal į viršų Go down

Čatas Empty Re: Čatas

Rašyti by Martynas Sk. 08 16, 2009 4:19 pm

dėl batarkių, tai geriausia būtų pirkti eneloop tipo batarkes, sanyo ar dar kokio kito brando. O ac adapteri tai sunkiai pritaikysi nes jungtis tai gana speciali. Geriau būtų nuspirkti iš ebejaus ir kokioj vietinėj pardoj
Martynas
Martynas

Pranešimų skaičius : 59
Age : 44
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : K20D, *ist ds ir keletas stiklų
Registration date : 2008-07-19

http://www.pbase.com/martynas_p

Atgal į viršų Go down

Čatas Empty Re: Čatas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume