Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NE Pentaxai

3 posters

Go down

NE Pentaxai Empty NE Pentaxai

Rašyti by Košakas Tr. 06 24, 2009 9:30 pm

Pasidalinkite kas kokiais ne Pentaxais naudojates ar teko naudotis Smile Kas patiko kas nepatiko.

Aš darbe gainioju canon 20D. Pagrinde prekes fotografuoti.
Patinka: ilgai laikanti batarkė (ir pasikraunati 8kart greičiau nei eneloopai). Greitas autofokusas.
Nepatinka: Kit objektyvas tragiškas. Kontrasto nerasta. Ant saules išvis viskas išblunka. Gal koks itin nepasisekęs variantas. Na ir mažiukas 1.8 ekraniukas iš praeities. O visame kitame puikus fotoaparatas. Gal kiek didokas man.

Draugas nesenai įsigyjo nikon D60. Pavarčiau pamaingiau, greitai padarėm iso testus. Ten kaip suprantu ta pati matrica kaip ir 10mpx pentaxsuose. Nu jo, triukšmu atžvilgiu neblizga fotikas. Ir dar hot pikselių ar kaip jie vadinas buvo tai jau išsiunte pagal garantiją kažkur į olandiją remontuoti. Dar blogai kad status screeno nėra. Ir gamykliniai nustatymai nepatiko - tokį Disneylendą varo kad baisu žiūrėti, apsiniaukusią diena fotografavo o nuotraukose viskas tviska tiesiog belekokia žaluma ir pan. Pliusas tai gal tik tylesnis užraktas ir autofokuso darbas (čia lyginant su mano DS2).

Tiesa. užvakar Vilbroje paėmiau Panasonic G1. Išvada - per mažas. Nesitikėjau, bet tikrai. Smile Mygtukai sugrusti, visą nugarą tik ekranas užima. Kaip dar kažkas drįsta jį per dideliu vadinti neįsivaizduoju. Dslr-like fotikas mažesniu jau būti negali. Bet šiaip malonus daikčiukas, kas pereina nuo muilinuko galima drasiai parekomenduoti Smile
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

NE Pentaxai Empty Re: NE Pentaxai

Rašyti by cky Tr. 06 24, 2009 10:03 pm

Turejau Nikon D40.
+ Mazas, lengvas, pigus, nuotrauku kokybe patiko, kitinis pakankamai astrus.
- Su kitiniu objektyvu letas fokusas, bet pakankamai tikslus ir nelabai prasaudavo, kitokiu nebandziau. Visumoj patiko.

Canon EOS 30D (28-135mm,50mm 1.8, 28-90)
+ Fokusas labai greitas, maloniai i ranka gula, patogus valdymas man, daug kadru per sekunde, nors nereikejo man tiek nei kart.
- Nuotrauku kokybe, nesublizgejo nei su vienu turetu objektyvu, 50mm normaliai. 28-135 muilas, 28-90 visiskai niekam netinkamas. Nelabai patiko, neprilipo.

Dabar turiu Pentax K20D neatsidziaugiu Smile)

cky

Pranešimų skaičius : 3
Age : 25
Miestas : op
Mano fototechnika : nikon
Registration date : 2009-06-21

http://www.cky.lt

Atgal į viršų Go down

NE Pentaxai Empty Re: NE Pentaxai

Rašyti by LosT Kv. 06 25, 2009 12:02 pm

Teko fotografuoti su Fujifilm s5 Pro (Praktiškai Nikon d200)

+Patogus tvirtas korpusas, labai informatyvus ekranėlis fotoaparato viršuje (yra viskas nuo WB nustatymų iki įvairiausių Drive modu ir t.t.) Atskiri WB ir Drive mode mygtukai (nereikia kiekviena karta menių atidarinėti) Labai didelis dinaminis diapazonas (bet čia jau fuji matricos ypatumai)

-Pakankamai lėtas fokusas (daug kartu skaičiau kad k10d autofokusas prastas bet kai išbandžiau s5 su tamronu 17-50mm f2,8, nustebau, nes dienos šviesoje jis fokusuoja net lėčiau už dešimtuką, gal čia koks brokas buvo, bet mažai tikėtina...) kvailai realizuota nuotraukų peržiūra (dažnai kad patikrinti fokuso tikslumą reikia atidarinėti nuotrauką per preview, pentax tai realizavo gan logiškai tiesiog spaudi Playback mygtuką ir pasukus ratuką nuotrauka padidinama, su fuji kad padaryti tą pati reikia sužaisti tetriso partiją, jokių ratukų ir t.t.)

Bendras įspūdis nelabai geras, šiaip daug skaičiau gerų atsiliepimų apie nikon ergonomiką bet man valdymas nepasirodė toks patogus. Labiausiai pasigedau pentaxinio Program Mod'o kur galima greitai įjungti Av ar Tv režimus, ir šiaip IMHO k10d valdymas labai logiškas ir paprasta, ko negaliu pasakyti apie s5...
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

NE Pentaxai Empty Re: NE Pentaxai

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume