Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gal kas turite K-7?

3 posters

Go down

Gal kas turite K-7? Empty Gal kas turite K-7?

Rašyti by Mystic Št. 07 11, 2009 12:31 am

labai daug triukshmo sukeles aparatas.. idomu gal kas isigijote?

ka manote, kokie pirmieji ispudziai?

Mystic

Pranešimų skaičius : 14
Miestas : Klaipeda
Mano fototechnika : Pentax
Registration date : 2009-04-01

Atgal į viršų Go down

Gal kas turite K-7? Empty Re: Gal kas turite K-7?

Rašyti by LosT Št. 07 11, 2009 12:26 pm

Neturiu bet jau vilbroje išbandžiau, labai geras aparatas...
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Gal kas turite K-7? Empty Re: Gal kas turite K-7?

Rašyti by Mystic Št. 07 11, 2009 7:45 pm

reiks ir man ishbandyti..

bet kiek neramina, kad kai kur pasirodo, kad ant 800ISO didesnis triukshmas nei K20d..

nedvejochiau, jei nuotrauku kokybe butu identishka k20d o dabar kai kur vis pasigirsta kad prastesne.. nors oficialiai to dar niekas nepripazino..

Mystic

Pranešimų skaičius : 14
Miestas : Klaipeda
Mano fototechnika : Pentax
Registration date : 2009-04-01

Atgal į viršų Go down

Gal kas turite K-7? Empty Re: Gal kas turite K-7?

Rašyti by LosT Sk. 07 12, 2009 9:53 pm

bet kiek neramina, kad kai kur pasirodo, kad ant 800ISO didesnis triukshmas nei K20d..
nedvejochiau, jei nuotrauku kokybe butu identishka k20d o dabar kai kur vis pasigirsta kad prastesne.. nors oficialiai to dar niekas nepripazino..
IMHO būtų labai nelogiška iš gamintojų pusės kurti naują fotoaparatą, kuris su kiek patobulinta matrica fotografuotų prasčiau už senesnį analogą. Greičiausiai k-7 turi silpnesnį AA filtrą kad prie aukštesnių ISO išsaugoti daugiau detalių. K-7 triukšmas tikrai pastebimas (kaip ir kitų Pentax fotoaparatų), bet pvz. prie 1600 detalumas geras, Canikonai čia jau gerokai išmuilina vaizdą, gal ir triukšmo nesimato bet klausimas kas geriau atrodys atspausdinus pvz a4 formato nuotrauką?
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Gal kas turite K-7? Empty Re: Gal kas turite K-7?

Rašyti by Edvinas Pir. 07 13, 2009 5:26 am

LosT rašo:Greičiausiai k-7 turi silpnesnį AA filtrą kad prie aukštesnių ISO išsaugoti daugiau detalių. K-7 triukšmas tikrai pastebimas (kaip ir kitų Pentax fotoaparatų), bet pvz. prie 1600 detalumas geras, Canikonai čia jau gerokai išmuilina vaizdą, gal ir triukšmo nesimato bet klausimas kas geriau atrodys atspausdinus pvz a4 formato nuotrauką?
Tai tėra tarp pentaksistų paplitęs mitas

Edvinas

Pranešimų skaičius : 23
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Tik trys FA Limited objektyvai
Registration date : 2008-10-20

Atgal į viršų Go down

Gal kas turite K-7? Empty Re: Gal kas turite K-7?

Rašyti by LosT Pir. 07 13, 2009 4:24 pm

Tai tėra tarp pentaksistų paplitęs mitas
Labai mėgstu argumentuotas nuomones Smile
http://www.dpreview.com/reviews/canoneos50d/page17.asp
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Gal kas turite K-7? Empty Zaidziau su K-7

Rašyti by Mystic Pen. 07 24, 2009 1:13 pm

Na vakar Vilbroje ishmeginau K-7.. turiu pasakyti:
vitrinoje jis atrodo per mazas, kaip aukshchiausios klases Pentax aparatas.. neishsiskiria ish k-m, tachiau paemus i rankas, jau imi suprast kad tai ne k-m Smile
jo dydis ir svoris man pasirode idealus.

zaidziau su shiuo aparachiuku, kokia 15min. ir turiu pastebejimus:

Surinkimo medziagos ir kokybe puiki.
pirmas dalykas i ka atkreipiau demesi, tai Autofokusavimo greitis..
buvau ne gerai apshviestoje vietoje, kur reikejo naudoti ISO 1600 su 1/30 f/4 ishlaikymu kad kad nuotraukos butu tinkamai eksponuotos.. tad ishkart aparatui uzdaviau nelengva uzduoti fokusuoti tokioje aplinkoje.. ir.. mano nuostabai, nepastebejau didelio skirtumo tarp k20d ir jo.. fokusas dare dideli zingsni ir po jo seke 3-4 mazi zingsniukai.. pagalbine lempa toje situacijoje nepadejo aparatui fokusuoti. tai ishmegines 3-4 kartus garsiai pasakiau, kad tikejaus didesnio poslinkio shioje srityje.

zinoma gal tai ir subjektyvu, gal as per daug tikejausi, gal praktikoje naudojant aparata ilgiau ishryshketu jo AF pranashumas, bet as kaip tik priesh diena, laikiau Canon 50D tai ten fokusavimas ir shutteris, mane kaip reikiant nustebino..
jei pamegint igarsinti.. tai pentax aparatai shaudo pa paksht, o canonas shove - tsh. canono fokusavimas taip pat buvo nerealiai greitas.. bent po k20d.

na shutterio garsas ant k-7 padare shioki toki ispudi.. jis tikrai daug minkshtesnis ir tylesnis nei k20d. pameginus continous shooting hi, pamaniau, kad mano koretele nebuvo pakankamai greita, kad ishvysti jo galimybes, tad, neishgirdau nieko ypatingo.. kiek greitesni uz k20d, bet tai zinoma del korteles. tikiu kad 5.2 fps, yra pakankamai greita, tik reikia tureti tam pritaikyta ir SD kortele.

blykste, ishsikelia gana aukshtai ir tai man labai patiko.. fotografuojant zmogu stovinti pire baltos sienos, zmogaus shesheliai eina i apachia.. ir nera juodu demiu aplink zmogu... tiesa, shesheliai gali matytis jei pvz zmogaus ausys yra didesnes.. tai shesheliai krisdami zemyn jas dar pailgina.. Smile bet tokius sheshelius lenvia unuimti fotoshome nei tuos, kurie eina aplink visa galva ir plaukus..
ergonomika aparato puiki, Liveview veikia daug greichiau, ir kontrasto auto fokusas nera toks beviltishkas kaip isivaizdavau. zinoma dinamishkai nepafotografuosi su juo, bet statishkai fotografuojant, viskas normalu.
taip pat pameginau priartinti vaizda ekranelyje ir fokusuoti rankiniu budu, tai man pasirode praktishka ir patogu. tik keista kad artinti vaizda reikejo mygtuku info, bet tai zinoma tik pirma karta keista.

uzdengus shviesos patekima i objektyva, ir spaudus fotografuoti, isijunge pagalbine fokusavimo lempa, bet normalaus jos veikimo praktikoje negaliu komentuoti.

vienas dalykas kas man nepatiko ergonomikoje tai ISO mygtuko vieta, norint ji paspausti, man tekdavao shiek tiek palaushti savo rodomaji prishta, tai nebuvo patogu, mano nuomone, geriau ISO mygtukas ir visas valdymas galejo buti paliktas ten kur yra ant k-m.

taip pat pabandymui uzdejau objektyva 50-135 kad patikrinti ar greitesnis fokusas su juo nei su k20d. mokslishkai savo nuomones nepagrisiu, bet fokusavimas pasirode kiek labiau uztikrintas, nei su k20d

kadangi i aparata buvau isidejes savo kortele, tai paziurejau nuotrauku kokybe ant 1600 ir 3200 ISO, tesa nezinau kokie NR nustatymai buvo aparate, bet rezultatais buvau maloniai nustebintas, triukshmas nebuvo nemalonus akiai. jis buvo, bet nebade akiu. na zinoma 3200 jau bade... bet 1600 tai butu panaudojamas.

galiausiai girdejau kad su SD korteles idejimu ir ishemimu k-7tame yra problemu, tad atkreipiau didesni demesi ja idedant ir ishimant..
dideles problemos tame procese neizvelgiau, idedant visai viskas buvo sklandziai, o ishimant atrode, kad kortele yra shiek tiek spaudziama ish shonu, tad ja ishtraukt reikejo shiek tiek panaudoti isitempima. bet nematau tame problemos, ir dar manau, kad benaudojant ilgiau, tas veiksmas taps sklandesnis.

taigi, mano verdiktas: sulauksiu pirmo atpigimo ir firmware update'o ir ant kaledu manau isigysiu shi aparata.

Mystic

Pranešimų skaičius : 14
Miestas : Klaipeda
Mano fototechnika : Pentax
Registration date : 2009-04-01

Atgal į viršų Go down

Gal kas turite K-7? Empty Re: Gal kas turite K-7?

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume