Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RAW (Pentax K10D) ir Bridge/Lightroom spalvų kalibravimas

2 posters

Go down

RAW (Pentax K10D) ir Bridge/Lightroom spalvų kalibravimas Empty RAW (Pentax K10D) ir Bridge/Lightroom spalvų kalibravimas

Rašyti by fortis Antr. 09 22, 2009 7:57 am

Norėjau pasiteirauti, ar kas kalibravote fotiko RAW spalvas? Pas mano fotkėse kažko natūralumas dingo Smile Gal sakau kalibravimas padėtų?

fortis

Pranešimų skaičius : 7
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : K10D
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

RAW (Pentax K10D) ir Bridge/Lightroom spalvų kalibravimas Empty Re: RAW (Pentax K10D) ir Bridge/Lightroom spalvų kalibravimas

Rašyti by LosT Antr. 09 22, 2009 7:16 pm

Šiaip čia ne fotiko RAW spalvos kalibruojamos, o keičiamas būdas kaip jas atvaizduoja kompiuteris, rawe spalvos "užrašytos numeriukais". Kaip galima sukalibruoti spalvas Lightroome nesigilinau, bet internete yra nemažai straipsnių, bet įtariu kad procesas ne lengvas, "ant akies" tikrai nieko nebus...
O bendrai galima pabandyti tiesiog pakeisti spalvų profilius, develop mode, skirelis "camera calibration" -> "Profile:" ir ten yra keletas profilių (tarp jų ir taip vadinamas Pentax profilis, nors į tikrą pentax jis mažai panašus Smile) tik atkreipk dėmesį kad nuotrauka tūri būti neredaguota.
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

RAW (Pentax K10D) ir Bridge/Lightroom spalvų kalibravimas Empty Re: RAW (Pentax K10D) ir Bridge/Lightroom spalvų kalibravimas

Rašyti by fortis Tr. 09 23, 2009 7:18 am

OK. Dėkui už patarimą. Kažkada iš kažkur buvau atsisiuntęs įvairių K10D profilių lightroomui... neberandu. Na, reikės literatūros pasiskaitinėti ir dar aišku, monitorių susikalibruoti.

fortis

Pranešimų skaičius : 7
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : K10D
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

RAW (Pentax K10D) ir Bridge/Lightroom spalvų kalibravimas Empty Re: RAW (Pentax K10D) ir Bridge/Lightroom spalvų kalibravimas

Rašyti by LosT Tr. 09 23, 2009 3:47 pm

Tikriausiai turėjai omeny šituos:
http://labs.adobe.com/wiki/index.php/DNG_Profiles
Lig ir beta versija bet atsiliepimai labai geri, asmeniškai neišdrįsau išbandyti, nes labai jau didelius archyvus lightroome turiu Smile Būtų įdomu išgirsti kokius atsiliepimus...
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

RAW (Pentax K10D) ir Bridge/Lightroom spalvų kalibravimas Empty Re: RAW (Pentax K10D) ir Bridge/Lightroom spalvų kalibravimas

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume