Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

galvoju pirkti K200D

+10
Martynas
Soul
Kent
Rudaake
fortis
LosT
eyebrowsdown
Symbian
Edgaras
slinas
14 posters

Puslapis 12 1, 2  Next

Go down

galvoju pirkti K200D Empty galvoju pirkti K200D

Rašyti by slinas Kv. 08 07, 2008 1:48 am

Noriu pirkti nauja fotoaparata, peržiūrėjęs veidrodinius išsirinkau Pentax K200D .
Pasirinkimo kriterijai:
pliusai:
1. Atsparus korpusas drėgmei ir dulkėms (fotografuoju kelionėse, kalnuose, gamtoje žiemą vasarą)
2. AA tipo baterijos kelionėse jų galima gauti visur + turiu pakrovėją AA tipo baterijom nuo saulės
minusai:
1. Sunkokas (žygyje kiekvienas gramas svarbus)

Laukiu kritikos arba pritarimų mano pasirinkimui

slinas

Pranešimų skaičius : 3
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax K200D
Registration date : 2008-08-07

http://www.xgenomas.lt

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by Edgaras Kv. 08 07, 2008 11:26 am

Pirk k200 ir daug nesvarstyk,geras fotoaparatas Smile Pats neseniai pirkau ir nei kiek nesigailiu.Dar sigma 70-300 gausi už 1lt,tai išvis liuks.O prie pliusų pamiršai paminėti,kad body turi vaizdo stabilizavimą kuris veikia ant visų objektyvų.Na o dėl papildomų 100g manau,labai nepavargsi Very Happy Priprasi prie svorio ir viskas bus labai gerai Wink

Edgaras

Pranešimų skaičius : 1
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : K200
Registration date : 2008-07-20

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by Symbian Kv. 08 07, 2008 2:38 pm

1. Atsparus korpusas drėgmei ir dulkėms (fotografuoju kelionėse, kalnuose, gamtoje žiemą vasarą)

Korpusas taip Smile objektyvas - ne... Jei nori kad butu normali apsauga turesi naudoti profesionalios klases DA* objektyvus kuriu kaina gerokai virsija pacio aparato kaina Smile
Symbian
Symbian

Pranešimų skaičius : 45
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : K10D, Metz 48, Tamron 28-75, Sigma 70-300mm APO MACRO
Registration date : 2008-07-19

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by eyebrowsdown Kv. 08 07, 2008 7:08 pm

kitini galima drozt ir per lietu ir per sniega, negaila gi (jis daug atlaiko)
eyebrowsdown
eyebrowsdown
Admin

Pranešimų skaičius : 87
Miestas : Klaipėda
Mano fototechnika : :)
Registration date : 2008-07-18

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by LosT Kv. 08 07, 2008 9:11 pm

.....o dar geriau kokį heliosą tarybinį, galima ir futbola žaist jis gi metalinis Twisted Evil....
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by Symbian Pen. 08 08, 2008 12:13 pm

eyebrowsdown rašo:kitini galima drozt ir per lietu ir per sniega, negaila gi (jis daug atlaiko)
o per sujungimus dregme negali dregme patekti i fotika ir ant matricos ?
Symbian
Symbian

Pranešimų skaičius : 45
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : K10D, Metz 48, Tamron 28-75, Sigma 70-300mm APO MACRO
Registration date : 2008-07-19

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by LosT Pen. 08 08, 2008 1:06 pm

o per sujungimus negali dregme patekti i fotika ir ant matricos ?
Na jeigu tu su juo nardyti ketini tai tikra gali. Very Happy 100m gal dar atlaikys bet gyliau jokių būdų.....
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by fortis Pir. 08 11, 2008 8:16 pm

Vienas k10d valdytojas išlipdamas iš valties kabakštelėjo vandenin su fotiku... ir nieko Smile Plačiau http://www.pentaxnews.ru/articles/lsr/kak_ya_kupalsya_s_pentax_k10.htm

fortis

Pranešimų skaičius : 7
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : K10D
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by Symbian Antr. 08 12, 2008 7:08 am

nu su kitiniu kabakstelejas tai prisemtu Smile
Symbian
Symbian

Pranešimų skaičius : 45
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : K10D, Metz 48, Tamron 28-75, Sigma 70-300mm APO MACRO
Registration date : 2008-07-19

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by Rudaake Tr. 08 13, 2008 9:06 am

Ar isigijai jau K200 ?
nes va kaip tik savo parduodu, naudotas tik tris menesius, bukle ideali. Klausimas kodel parduodu :p Noriu k20 Rolling Eyes

Rudaake

Pranešimų skaičius : 25
Miestas : klaipeda
Mano fototechnika : Nikon D80
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by slinas Tr. 08 20, 2008 10:00 pm

Jau nuspirkau k200, pakolkas patenkintas, triju dienu kelione dviraciu istvere, gavo ir lietaus ir dulkiu, bet veikia puikiai.
Viena meniu nepatoguma pastebejau norint nistatyti su 2 s uzdelsima daug reik mygtuku maigyt...

slinas

Pranešimų skaičius : 3
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax K200D
Registration date : 2008-08-07

http://www.xgenomas.lt

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by slinas Tr. 08 20, 2008 10:02 pm

Patarkit koki polaciakampi objektyva pirkt siam fotikui, gal su nekintamu zidinio nuotoliu? tipo maziau smugiu bijo

slinas

Pranešimų skaičius : 3
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax K200D
Registration date : 2008-08-07

http://www.xgenomas.lt

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by eyebrowsdown Tr. 08 20, 2008 10:04 pm

slinas rašo:Jau nuspirkau k200, pakolkas patenkintas, triju dienu kelione dviraciu istvere, gavo ir lietaus ir dulkiu, bet veikia puikiai.
Viena meniu nepatoguma pastebejau norint nistatyti su 2 s uzdelsima daug reik mygtuku maigyt...

nereikia visko noret uz tokia palyginus nedidele kaina. gi entry level fotikas. va ant k10d ir k20d kitas reikalas, valdymas fantastiskas (bet cia jau semi-pro klase) Wink
eyebrowsdown
eyebrowsdown
Admin

Pranešimų skaičius : 87
Miestas : Klaipėda
Mano fototechnika : :)
Registration date : 2008-07-18

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by eyebrowsdown Tr. 08 20, 2008 10:05 pm

slinas rašo:Patarkit koki polaciakampi objektyva pirkt siam fotikui, gal su nekintamu zidinio nuotoliu? tipo maziau smugiu bijo

tam yra skiltis OBJEKTYVAI, ten rasyk. cia kalba eina apie fotoaparatus.
eyebrowsdown
eyebrowsdown
Admin

Pranešimų skaičius : 87
Miestas : Klaipėda
Mano fototechnika : :)
Registration date : 2008-07-18

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by Kent Pen. 10 03, 2008 5:44 pm

Labas vakaras. Esu naujas pentax klubietis ir tuom dziaugiuos Smile
Turiu pentax K200d ,stabndartiskai su kit ir sigma Smile
rinkaus tarp nikono d60 ir sio. nusprendziau pentax imti ,nes tik jis tiek pasiulo uz savo kaina . ir tikrai nenuvyle. vienintelis dalykas,kad gal daugokai triuksmu prie 1600 Idea nors ijungus high iso reduction i weak rezima situaija zenkliai pagereja Smile labai patinka,kad galima susireguliuoti aparata paciam ,kaip patinka. baterijas pirstelius taip pat laikau privalumu. ergonomika tikrai gera,tik dar vis tenka paieskot ekspozicijos mygtuko. Smile tikrai dziaugiuos tokiu daiktu bounce
Kent
Kent

Pranešimų skaičius : 43
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax K200D, kit II, helios 77M-4, sigma 70-300 non apo macro
Registration date : 2008-10-03

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by Soul Št. 10 04, 2008 8:14 pm

Sveiki,
ruosiuosi pirkti K200D (savo K100Dsuper radau pirkeja). Kazkur skaiciau, kad K200D vaizdo ieskiklis mazesnis ir tamsesnis (bet nebuvo parasyta uz kokio aparato). Kas lygino ar gali palyginti vaizdo ieskikli K200D su K100D super? Aciu.

Soul

Pranešimų skaičius : 13
Age : 71
Miestas : Rokiškis
Mano fototechnika : Pentax K200D, SMC DA 50-200, Tamron SP AF 17-50 f/2.8.
Registration date : 2008-08-03

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by Martynas Št. 10 04, 2008 8:23 pm

Soul rašo:Sveiki,
ruosiuosi pirkti K200D (savo K100Dsuper radau pirkeja). Kazkur skaiciau, kad K200D vaizdo ieskiklis mazesnis ir tamsesnis (bet nebuvo parasyta uz kokio aparato). Kas lygino ar gali palyginti vaizdo ieskikli K200D su K100D super? Aciu.

K100D ir K200D ieškikliai visai vienodi. va K10D ir K20D ieškiklis didesnis ir kitoks Smile
Martynas
Martynas

Pranešimų skaičius : 59
Age : 44
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : K20D, *ist ds ir keletas stiklų
Registration date : 2008-07-19

http://www.pbase.com/martynas_p

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by mantioras Št. 10 04, 2008 8:27 pm

Klausykit, chebra, o ka jus veikiat su tais aparatais, kad pasiimat entry-level, dar garantijai nesibaigus parduodat, ir vel ziurit vos naujesni entry level? Arba, primenant Rudaakes tema, ar nereiketu pinigus virint is fotografavimo, kad apsimoketu toks blaskymasis nuo sistemos prie sistemos? Kazkaip man galai nesueina, jei kalbam apie foto_megejus_...
Aisku kitiems as galiu atrodyti nenormalus, besitampantis akmens amziaus letapedi DL'a Smile Vat ir svarstau, ar patenkinti ambicijas ir paimti ta K20D, ar palaukti kokius metus kol Pentax vel parodys ka nors 'wow' atsakydamas i dickiu sumeistrautus D90 ar 50D Rolling Eyes

mantioras

Pranešimų skaičius : 8
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : DL, 35/2, 90/2.8, 18-55, 540FGZ
Registration date : 2008-07-27

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by Soul Št. 10 04, 2008 8:51 pm

Sveiki,
na, as sistemos nekeiciu..... lieku su Pentax... "Šustresniam" modeliui
kišenės per plonos, o ir is foto duonos nevalgau.... Tik savo malunumui....

Soul

Pranešimų skaičius : 13
Age : 71
Miestas : Rokiškis
Mano fototechnika : Pentax K200D, SMC DA 50-200, Tamron SP AF 17-50 f/2.8.
Registration date : 2008-08-03

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by old cat Sk. 10 05, 2008 10:00 am

Soul

"Supersimtukas" ir K200 vien tik Mpix kiekiu, RAW mygtuku, ir batbloko pridejimo galimybe teskirias, visa kita - 1:1. As dar laabai gerai pagalvociau, ar tokis upgrade ka duos.. Nebent - daugiu triuksmu ir "muilo", ta tai tikrai pamatysi. Smile

mantioras

Sunku patart. Bet man rodos, kad taip vis naujo laukdamas gali ir visa amziu pralaukt. Modeliai juk keicas ir keicias kas 1-2 metai. Kas su K20 logisko dar atsitikt gali - K20Super - su keliais nereiksmingais patobulinimais. Bet - vel bus kaina uzkelta kaip naujo, vel kol isgaudys bug'us.. As tai imciau dabar nedaug panaudota - galima gera kaina rast - bent cia nepralostum ... Cool
Kad ir is tos nenuoramos koleges! Very Happy Jos istorijos tai tikrai jau lengendoms virsta.
As tik sau galvoju - a nebus ten jos is serijos "padarau, paskui galvoju" biskeli, ir ziaurus pinigu svaistyms pasekoj... Rolling Eyes
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by Martynas Sk. 10 05, 2008 11:14 am

mantioras rašo:Klausykit, chebra, o ka jus veikiat su tais aparatais, kad pasiimat entry-level, dar garantijai nesibaigus parduodat, ir vel ziurit vos naujesni entry level? Arba, primenant Rudaakes tema, ar nereiketu pinigus virint is fotografavimo, kad apsimoketu toks blaskymasis nuo sistemos prie sistemos? Kazkaip man galai nesueina, jei kalbam apie foto_megejus_...
Aisku kitiems as galiu atrodyti nenormalus, besitampantis akmens amziaus letapedi DL'a Smile Vat ir svarstau, ar patenkinti ambicijas ir paimti ta K20D, ar palaukti kokius metus kol Pentax vel parodys ka nors 'wow' atsakydamas i dickiu sumeistrautus D90 ar 50D Rolling Eyes

na kas ka nori tas tą perka ar keičia sistemas Smile ot ne pofik. o jeigu jau yra poreikis ir noras pasiimt tą k20 ar ką nors kitą nevertėtų laukti, imho Smile
Martynas
Martynas

Pranešimų skaičius : 59
Age : 44
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : K20D, *ist ds ir keletas stiklų
Registration date : 2008-07-19

http://www.pbase.com/martynas_p

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by mantioras Sk. 10 05, 2008 6:09 pm

Tai aisku, kad kas ka nori, tas ta perka. Ne man skaiciuot svetimus pinigus. Ir kaip kazkas gerai pastebejo - del to labai pleciasi antrine rinka:) Tiesiog man idomu, kas konkreciai paskatina zmones nuolat siekti naujesnio... Sunkiai patikesiu, kad jau taip iki galo ivaldyti tie senesni modeliai, ir naujas zaislas staiga ima ir smarkiai 'pagerina nuotraukas'. Na gal... Dziaugiuosi uz tokius.
Man irgi buna, kad norisi DL'a padauzyti i siena Smile bet paskui pagalvoju, kad jis toks seksovai kompaktiskas, o tas K20D nu vis tiek pora stuku kainuoja... Gerai, ikalbejot, reikes susirasti pasibandyti Smile
Old cat> va jei iseitu K20Super su nereiksmingais patobulinimais, tai nusivilciau P ir laukciau toliau. Bet jei parodytu kazka kaip D90/50D - galbut tada nepagaileciau ir 3-4 stuku. Tiesiog IMHO po paskutinio Nikono 'proverzio' visi kitu 'tobulinimai' man pasirode tik nedideli zingsniukai. Naudingi, lengvinantys gyvenima, na bet man asmeniskai dar nenurasantys 2-3 metu modeliu i nebuti. O dabar manau, kad P sekanciu modeliu turi prisijungti prie N ir C, vel i ju lyga. Taip, pristate K2000 pridengdami entry-level segmenta, bet manau, kad K20D ipedinis turi buti rimtesnis nei tik Super. Super galetu buti K200 atnaujinimas, tik ne K20. O jeigu P temps guma - tai matyt isizeides ir as keisiu sistema Laughing Viskas yra mano nuomone, galite jai nepritarti Smile

mantioras

Pranešimų skaičius : 8
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : DL, 35/2, 90/2.8, 18-55, 540FGZ
Registration date : 2008-07-27

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by Kent Sk. 10 05, 2008 7:10 pm

na,kolkas manau dar ilgai lauksim tiek k200 tiek k20 atnaujinimu-visgi modeliai nera seni,tad pentaxas dabar laukia pirkeju ir ziuri kuris modelis kokios paklausos sulaukia. nors manau,kad jie jau dabar po biski kuria koki k30d ,o gal net ir pati k1d ,kuris lyg skrajojantis olandas,sklando interneto puslapiu gandu skiltyse . pentaxas dabar dar ir stebi vartotoju reakcija i filmuojancius nikonus ir kenonus ,todel atsizvelgs ir i tai. visgi,pirmiausia jie turetu isleisti full frame ir taip nudziuginti savo megejus sunny is tikruju,viliuosi ,kad bus isleistas koks k1d,uz pentaxine kaina Smile kadangi pentaxas dargi dirba su samsungu isvien ir su hoya,tad finansai neturetu buti kliutis,svarbiausia,kad pentaxas ir toliau siektu savo su savo uzsibrezta kainu /funkciju politika ir tada tikrai visiems bus gerai rabbit
Kent
Kent

Pranešimų skaičius : 43
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax K200D, kit II, helios 77M-4, sigma 70-300 non apo macro
Registration date : 2008-10-03

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by Soul Sk. 10 05, 2008 7:16 pm

[quote="old cat"]Soul

"Supersimtukas" ir K200 vien tik Mpix kiekiu, RAW mygtuku, ir batbloko pridejimo galimybe teskirias, visa kita - 1:1. As dar laabai gerai pagalvociau, ar tokis upgrade ka duos.. Nebent - daugiu triuksmu ir "muilo", ta tai tikrai pamatysi. Smile

Sveiki,
o kodel turetu padaugeti "muilo" ir "triuksmu?

Soul

Pranešimų skaičius : 13
Age : 71
Miestas : Rokiškis
Mano fototechnika : Pentax K200D, SMC DA 50-200, Tamron SP AF 17-50 f/2.8.
Registration date : 2008-08-03

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by old cat Sk. 10 05, 2008 9:51 pm

mantioras

Na, o kas tame D90 tokio superinio, jei neskaityt Live View ir filmavimo? Nors Fotostovykloj "gyvai" ji rode - neatsimenu nieko pribloskiancio. O kai apie nustatomas auto ISO ribas eme suokt kaip apie superprivaluma - vos zvengt garsiai nepradejau - net "simtuke" tas jau seniausiai yr! Smile
Labai tiketina, kad K20 Super irgi filmavimas bus. Ir (gal, tikimasi) - naujas SAFOCS (fokusavimo sistema).
O visai naujas - K30(?)... Hmm.. Labai cia daug kas neaisku.
Nes: mano galva Pentax'as daug metu kurtus ir tobulintus visus savo "kozirius" jau net i "biudzetnyka" K-m sudejo! Nera sansu dar karta tuo paciu nieko nustebint. Turetu but is esmes nauja kamera. Gal net kokis micro K? Rolling Eyes Zodziu - net kalbu ner apie ja kol kas, nesnekant apie oficialu anonsa.

Beje: tarp motyvaciju krastutinumu "As - tik naujausia pripazystu!" ir "Kad ir pinholu galiu fotkyt" yra tokis kaip aukso viduriuks: "Zinu, cia daug tuscio tuscio triuksmo, bet as noriu naujo zaislo, ir kadangi galiu ji sau leist - perku". Situo pats dazniausiai vadovaujuos. Smile


Kent

efoto.lt nuskambejo gan itikinaciu gandu, jog Pentax'o FF nebus.. Neutral Nebent Samsung'as padarytu.


Soul

O kodel ne?
Juk jame tos pacios CCD technologijos ir dydzio Sony matrica, kaip ir "simtuke". Tik Mpix virs pusantro syk daugiau. O anklode nukirpus ji pailgeja tiktai Satreblai. Very Happy
Sita matrica 10-tukuos buvo montuojama. Nu ir visiem zinomas faktas buvo, jog 10-tuks "triuksmauja" labiau uz "simtuka". Mazdaug viena ISO padala skirtumas. Ir is 10-tuko vaizdas visad buvo muilinoks mano akiai. Net negaleciau paaiskint kodel. Bet 'nete pavyzdziu galima pasieskot ir paciam susidaryt nuomone.
Beje: "dusimtuke" labai gyresi pagerine JPEG'a. Mano akims - tai zingsnis "muiliniu" link - kai procesorius atkuria vaizda is beviltisku sitauciju pagal savo fantazija. Triuksmai, muilas, iskrite pikselai, "isdeginimai" - viskas paverciama vaizdu sharpinant, keliant kontrasta ir spalvu intensyvuma! Evil or Very Mad

Betgi juk mes, "potograpai" ne del popsinio JPEG juk "de-es-el-er'us" perkam? Wink
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

galvoju pirkti K200D Empty Re: galvoju pirkti K200D

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume