Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

M42 objektyvai su Pentax

+11
Kent
andriusb
fortis
Herkusfoto
-Zoom-
eyebrowsdown
Hunter
old cat
Dainius
LosT
Trigramnas
15 posters

Puslapis 12 1, 2  Next

Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by Trigramnas Tr. 08 13, 2008 6:42 pm

Noreciau suzinokti kokiu yra objektyvu M42 sriegio, kuriu verta zvalgytis ir ieskoti. Dar domina ar reikia naudoti daugikli M42 sriegio objektyvam, kad apskaiciuoti zidinio nuotoli?
Kokius jus naudojate senus objektyvus? Ar verta ieskoti senu objektyvu, kai jau yra neblogu nauju? Taip pat ieskau kokio nors sviesaus objektyvo stipriam bokeh ir vieno fisheye stipriam perspektyvos iskraipymui. Ka galetumet patarti.

Trigramnas

Pranešimų skaičius : 40
Miestas : Saules miestas
Mano fototechnika : Minolta sf - 2
Registration date : 2008-08-10

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by LosT Tr. 08 13, 2008 6:49 pm

Dar domina ar reikia naudoti daugikli M42 sriegio objektyvam, kad apskaiciuoti zidinio nuotoli?
Visada reikia...
Kokius jus naudojate senus objektyvus?
patariu bent jau kokį Heliosa nuo zenito nusipirkti, tai kaip ir "must be" m42 objektyvas, jie dabar ir kainuoja 20-40lt, tik atkreipk demesį kad objektyvas turėtų galimybe keisti diafragma ne AUTO režimu ....
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by Dainius Tr. 08 13, 2008 6:51 pm

Geri atsiliepimai apie industar, jupiter 9

Dainius

Pranešimų skaičius : 58
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-07-19

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by Trigramnas Tr. 08 13, 2008 6:54 pm

Tipa, Heliosai geriau negu Zenitiniai m42? O kurie butent industar ir jupiter objektyvai? Juk tikrai ne visi is eiles yra super. Arrow

Trigramnas

Pranešimų skaičius : 40
Miestas : Saules miestas
Mano fototechnika : Minolta sf - 2
Registration date : 2008-08-10

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by Dainius Tr. 08 13, 2008 6:56 pm

M42 objektyvai su Pentax Jupiter_9
Jupiter 9, industar nežinau. O zenitiniai tai ir yra helios Smile

Dainius

Pranešimų skaičius : 58
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-07-19

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by LosT Tr. 08 13, 2008 9:12 pm

Tipa, Heliosai geriau negu Zenitiniai m42?
Heliosai ir yra zenitiniai objektyvai ( na gal dar buna zenitų su industar-50, tai tuos neverta pirkti nes diafragma f3,5 ) o heliosą verta bent vieną paimti nes kaina juokinga....
Ar verta ieskoti senu objektyvu, kai jau yra neblogu nauju?
Tik už mažą kainą, pažaisti. Rimtai kažką fotografuoti su jais sunku nes fotoaparatas nemato diafragmos ir autofokuso nėra.....
ir vieno fisheye stipriam perspektyvos iskraipymui. Ka galetumet patarti.
Labai abejoju kad yra m42 fisheye objektyvų, nes bet koks plataus kampo objektyvas APS-C matricoje virsta standartiniu, IMHO fisheye reikia imti pentax DA serijos, bet jie kainuoja nemažai....
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by old cat Tr. 08 13, 2008 9:12 pm

PofkeReal

Ka cia pridet - paties klausime: "kokiu yra objektyvu M42 sriegio, kuriu verta zvalgytis ir ieskoti", yra ir atsakymas: " ieskau kokio nors sviesaus objektyvo stipriam bokeh". Smile

Tereik pasakyt vieninteli zodi: kaina, atkris ir kitas klausimas: "Ar verta ieskoti senu objektyvu, kai jau yra neblogu nauju?" Smile

Na, o su "Ka galetumet patarti?" jau yr sunkiau, vien del to kad visko niekas ner isbandes, ir zmoniu skoniai labai skirias. Neutral

Jei trumpai apie srieginius, tai mazdaug tai mazdaug taip:

1. Privalumai: kaina. Kokia 90% visu privalumu. Laughing
2. Trukumai: labai nepatogu naudot. (tik rankiniai fokusavimas ir diafragmos valdymas, problemos su adapteriais, blykstem).
3. Ypatybes: vistik tai jau senu laiku technika, ji kurta buvo pilnam kadrui, ir pagal senus dar standartus. Tad nereik tiketis raiskos stebuklu ant crop'o.
Apie tai, kad amzius daro savo, ir daugelis ju net savo gamykliniu charakteristiku nebeatitiktu - jau savaime aisku...

Ka rinktis? Jei trumpai - tarybinai Helios'ai, Industar'ai, Mir'ai - labai pigu, bet siaip sau.
Tinka jei tik pabandyt noris - bent pinigu nebus gaila. Smile
Kokybe net tarp skirtingu modelio egzemplioriu gali labai smarkai skirtis! Uztat pries perkant reiketu nepatinget ir pasibandyt.


Vakarietiski - geresni, bet ir brangesni.

Geriausiais laikomi brand'iniai: senieji Pentax - Takumar, Fujinon, Zeiss. Vidutinai: Sigma, Tokina, Vivitar, Exacta. Jei pavadinimas isvis negirdets - greiciausia bus uz tarybini blogesnis. Smile
Kainos - proporcingos vardui ir populiarumui, taip pat konkreciam modelui ir jo retumui (pav. ~50mm - bene pigiausi, nes ju daug yr, , o visi trumpesni kaip 28, ir 85mm - brangus)

Bet cia irgi netaisykles, mazdaug tik.

Galeciau dar pridurt, kad pav., Helios 44 nuo Zenit'o tikrai labai neblogas "portretnyks"; ypac uz jo kaina. Pradziai - pats tas!



LosT
tik atkreipk demesį kad objektyvas turėtų galimybe keisti diafragma ne AUTO režimu ....
Na, cia tik vienas variantas su kuriuo ciut sunkiau: tai naujesniuju Zenit objektyvai su sokinejancia diafragma, kuriuos ner jos automatines padeties isjungimo. Bet tas ir labai lengvai "gydosi" - tereik uzfiksuot diafragma uzdarancia asele nuspaustoj padety.
Kai kas ta daro ja uzlenkdami, ar net superklijais uzklijuodami. Very Happy

Bet labai paprasta, ir visai neblogai gaunasi uzmaut ant jos koki 3-4 mm laido izoliacijaos gabaliuka. Tam tereikia tik atsukt keturis varztus ir nuimt objektyvo galine daly su sriegiu. Taip objektyvas nesugadinamas, galima atstatyt atgal.
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by LosT Tr. 08 13, 2008 9:25 pm

Na, cia tik vienas variantas su kuriuo ciut sunkiau: tai naujesniuju Zenit objektyvai su sokinejancia diafragma, kuriuos ner jos automatines padeties isjungimo. Bet tas ir labai lengvai "gydosi" - tereik uzfiksuot diafragma uzdarancia asele nuspaustoj padety.
Kai kas ta daro ja uzlenkdami, ar net superklijais uzklijuodami. Very Happy

Bet labai paprasta, ir visai neblogai gaunasi uzmaut ant jos koki 3-4 mm laido izoliacijaos gabaliuka. Tam tereikia tik atsukt keturis varztus ir nuimt objektyvo galine daly su sriegiu. Taip objektyvas nesugadinamas, galima atstatyt atgal.
Tai išeina objektyvas ne tik kad ne ZOOM bet dar ir su fiksuota diafranga? Smile
Tai dabar klausimas ar verta tai daryti kai panašų heliosą su manual diafragma galima paimti už 30lt?
Girdėjau kad naujausi heliosai buvo net su Pentax K mountu, kur fotoaparatas diafragmą mato. Tai čia būtų išvis super variantas....
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by Hunter Tr. 08 13, 2008 9:45 pm

Gali pasižvalgyti Jupiter 37a. tikrai neblogas variantas arba kokį Industar 61L Smile

Hunter

Pranešimų skaičius : 10
Registration date : 2008-07-19

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by old cat Tr. 08 13, 2008 10:14 pm

LosT
Tai išeina objektyvas ne tik kad ne ZOOM bet dar ir su fiksuota diafranga?

Nelabai supratau. Rolling Eyes

As turejau minty M42 objektyvu pusiau automatine -"sokinejancia" diafragma. Kuri nustatoma ranka, ant paties objektyvo. Tik jau spaudziant uzrakto paleidimo mygtuka per mineta asele pridaroma iki nustatytos reiksmes - kita laika pilnai atidaryta. Del to ieskiklis neuztemdomas ir galima patogiai fokusuoti. Beveik kaip siuolaikiniuos DSLR. Very Happy
Beje - tai kaip ir standartas, daugely velesniu M42 aparatu jau buvo toks "navarotas". O daugumoj ji turinciu objektyvu - isjungiklis, kad su paprastu galetum naudot.
Ant Helios'u tik jo nedejo... Matyt mane, kad tarybine pramone jau tokia issivyscius, jog senienu nieks nenaudos! Very Happy

Ir dar ka pasakyciau: priesingai, neverta ieskot srieginiu Helios'u be sio "navaroto"!
Nes bus ne vien tik siaip senesni, sunkiau randami, labiau sudrozti; bet ir greiciausiai dar be MC stiklu dangos! Arba - su senaja - melsva, j/b foto pritaikyta. Vot! Neutral

Geriau jau perdaryt naujesni, ir kaip sakiau, pasirinkt dar egzemplioriu. Nors manasis Helios 44M-4 papuole siaip labai neblogs, nesirenkant.

O del bajonetiniu - taip, jie gaminami, ir ne tik su Pentax "K" . Sindien gaminami bemaz su visais imanomais: http://www.zenit-camera.com/
Tik kad "K" naudot Pentax laisvai visiems leido, tai su juo gaminami seniausiai.

Nezinau kaip su paskutiniais, bet siaip tai Zenit'o gaminami K mount'o objektyvai visad buvo tik M, ne A. T.y. diafragmos aparatas nemato, ir is jo jos nustatyt negali ( neveikia A rezimas). Neutral
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by LosT Tr. 08 13, 2008 10:52 pm

Tik jau spaudziant uzrakto paleidimo mygtuka per mineta asele pridaroma iki nustatytos reiksmes - kita laika pilnai atidaryta.
Aišku, nedasupratau......
Ant Helios'u tik jo nedejo... Matyt mane, kad tarybine pramone jau tokia issivyscius, jog senienu nieks nenaudos!
Aš turiu Helios-44M tai ten galima perjungti diafragmos režimus, M ar A.
Ir dar vieną Helios-44-2 kur diafragma šokinėja pasukus atskira žiedelį, irgi ne senas, baltarusių gamybos....
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by old cat Tr. 08 13, 2008 11:09 pm

Pala pala! Jau idomu pasidare: sakai 44M - o tai ir yr srieginis variantas su "sokinejancia" diafragma. Kaip jame "A" rezimas imanomas?! Shocked

Dar jei but 44K - bajonetinis - dar suprasciau; gal tikrai rusai "A" idejo.. Dabar - hmm.. Rolling Eyes
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by eyebrowsdown Tr. 08 13, 2008 11:19 pm

vienas geriausiu m42 objektyvu man yra jupiter 37a 135mm f3,5
eyebrowsdown
eyebrowsdown
Admin

Pranešimų skaičius : 87
Miestas : Klaipėda
Mano fototechnika : :)
Registration date : 2008-07-18

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by LosT Tr. 08 13, 2008 11:26 pm

To Old Cat

M42 objektyvai su Pentax Imgp8727copyoh4

M42 objektyvai su Pentax Imgp8726copyxb0
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by old cat Tr. 08 13, 2008 11:39 pm

LosT

Labai dekui, kolega, uz nuotraukas!

Ale vistik mudu ko tai si vakara nesusisnekam.. (greiciausiai tai zenklas jog miegot reiktu eit!) Smile

Na bet vistik as nesuprantu: kaip tamstai vyksta suderint sriegini objektyva ir "A" rezima? silent

T.y. - kaip galima nustatyt is aparato diafragmos reiksme? Ratuku, ijungus "A" padeti. Kuri paskui "ismusama" EXIF'e. ???

Va, cia yr tikras "A". O ne tai, kad programu ratuka kad ir aplink gali laisvai sukinet. Smile


P.S.: radau kitoj temoj, ko nesusisnekam! Ten ir atsakiau. Arrow
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by -Zoom- Kv. 08 14, 2008 7:24 am

Yra fišas M42 - Zenitar 16/2.8. Bet aišku apkarpius nedaug to fišiškumo lieka.

Yra labai faini daiktai Jupiter-9 85/2.0 ir Helios ... 85/1.5. Pirmąjį turiu, antrąjį mielai priglausčiau Smile

Patvirtinu, kad Jupiter-37 135/3.5 yra vertas dėmesio daiktas.

Tas pats Helios 44, nors ir laikomas tarybinės fotopramonės košmaru, realiai visai smagiai piešia. Reiks nusipirkt kada - o tai manieji arba išsivaikščiojo, arba monokliais virto visi Smile

-Zoom-

Pranešimų skaičius : 23
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : ds, k10d ir tt
Registration date : 2008-07-30

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by old cat Kv. 08 14, 2008 8:57 am

Jo... Zenitar'as 16... Taip su juo yr - skaitmenoj toks zidinio nuotolis - tiesiog placiakampis objektyvas. Taip ir turi but!
Matyt neatsitiktinai ju tiek parduodama - pilni skelbimai! Pabando kas, ir...

Jupiter 9 ir 37 - mielai pabandyciau, atsiliepimai visr laabai geri. Tik kur gaut?
Siai dienai situacija tokia, kad greiciau (ir pigiau!) parsisunti ka is jabejaus, i namus tiesiai; negu pirkt koki tarybini rariteta LT! Kainas visi uzlenke, o dar parsivezt paciam reik, kai kuras tiek kainuoja! pale

Uztat turiu kelis Takumar!
Pasigyriau. Smile

Tarp ju - 55/2. Nestebuklas, bet labai idomu buvo su Helios 44 palygint, nes ju parametrai bemaz vienodi (58/2).

Pabandziau - nu ka - ir supratau uz ka Helios'us peikia!

Siaip, jei daryt tik ryskumo testa - kad ir plytu siena Smile - kaip nekeista, apylygiai, net prie atvertu diafragmu. Beveik nesimato skirtumo!
Ot jums ir Helios! Surprised

Bet cia neviskas: Jei su Takumar'u gali pleskint bet ka ir bet kaip, galvos nesukdams; tai Helios'ui uztenka gaut kad ir mazyyte soninine sviesa - sakes! Vaizdas tuoj pasidaro kaip per garus - blankus ir nekontrastingas! Rusai tur labai tikslu termina tam reiskiniui - "zasvietka". Takumar'e -nieko panasaus! SMC vistik!

Kitas Helioso minusas - bokeh. Labai nemaloniai "susiausia" astresni fona. Mad Kai Takumar - graziai, tolygiai "isplauna" .
Beje, kiek skaiciau ta pacia liga "serga" ir Helios 40 85/1.5, nors sie reti ir del savo "portretiniu" (sakyciau -dar gincintinu skaitmenai mm) - brangus. Neutral
Uztat tur ir viena tikra pliusa: padidinta objekto krastu kontrasta prie atvertu diafragmu. Portretams - puikumelis, jei tik gerai pavyksta ja isnaudot! . Beje, si savybe budinga visiem biotar objektyvams, kaip ir "susiaustas" fonas. O Helios ir yra Zeiss Biotar gryna kopija, kaip daug kas tarybinio. rabbit

Takumar cia piesia minksciau ir labiau vienodai. Bet man patinka abu turet. Smile
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by LosT Kv. 08 14, 2008 10:13 am

Visai netikėtai photozone.de puslapyje radau šį helios-40-2 testą, įdomu pažiūrėti nes galima palyginti su naujais objektyvais Smile:
http://www.photozone.de/pentax/149-helios-40-2-85mm-f15-m42-to-pentax-review--test-report
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by -Zoom- Kv. 08 14, 2008 10:39 am

Bet tai kokias žvaigždutes tas Helios 40 moka piešt Smile

-Zoom-

Pranešimų skaičius : 23
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : ds, k10d ir tt
Registration date : 2008-07-30

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by Herkusfoto Kv. 08 14, 2008 2:12 pm

M42 objektyvai su Pentax I84246

fotografuota su "industar lz"+ pentax mz7




O cia su zenitaru ( fishajum)

M42 objektyvai su Pentax 43389fd00b43
Herkusfoto
Herkusfoto

Pranešimų skaičius : 26
Age : 55
Miestas : vilnius
Mano fototechnika : Pentax mz-m, pentax mz7, Nikon D3, MARK II, Kiev 88
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by Trigramnas Št. 08 16, 2008 8:22 pm

Vot tada kitas klausimelis. Turiu ExaKta 70-210 Macro f4.5-5.6 su "k" mount'u. Kiek suprantu ir jam reikia taikyti daugikli 1.5 aps-c matricai? Beje gal kas naudojot? Nes man patirties truksta tik ant ilgiausio zidinio nuotolio is triju metru fokusuot gaunasi tai cia jau makro nelabai kvepia. Beje, kaip tenais su tais makro 1:1 arba 1:39 ir panasiai? MAt irgi skirtumuose nesigaudau. Gal kas galetu pagelbeti VAIZDZIAI? Laughing

Trigramnas

Pranešimų skaičius : 40
Miestas : Saules miestas
Mano fototechnika : Minolta sf - 2
Registration date : 2008-08-10

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by old cat Št. 08 16, 2008 8:39 pm

PofkeReal

Daugikli reik visada taikyt!

Tik is jo naudos - jei esi prie "tikru", juosteles mm iprates.
Jeigu ne - imi ir dedi "kas tinka", ko uztenka tavo situaciajai, ir nesuki daugiau galvos! Smile
Na - nebent stabilizatoriaus veikimui mm reik ivest. Tada - tikrus reik.

Siaip televykas ir macro - esmes skirtingi, net priesingi dalykai!
Ar ant jo bent parasyta "macro"? Jei ne - ir nebus nieko. M42 objektyvai su Pentax 39256352f796a33d4f01623fcd590c9f

Nes: macro - tai objektyvo galimybe arti susifokusuot. Kam ji televykui???
Kita - kad kai kuriuose tai buna kaip papildoma opcija. Bet - tada ir uzrasas, ir jungiklis tam rezimui buna. Kartais buna taip, kad zoom'o zieda reikia i tam tikra padeti nustatyt, ir macro veikia tik toj zoom'o padety. Kartais - siauresnej jo zonoj.

Kad tik nuo 3m fokusuojasi - labai normalu senam zoom'ui.

Jei vistik uzrasas yra - ieskok perjungiklio. Bet.. Nesitikek kokybes stebuklo...

O macro daugiklis - tai santykis, kokiu vaizduojams objektas perduodamas vaizdo jutikliui - matricai, ar juostelei.
Paprasciau - kiek vieno mm kito mm atitinka. Tad jei ~24mm (matricos plotis) plocio objektas pilnai uzdengia kadro ploti - turim 1:1 daugikli.
Jei ~12mm - 2:1, jei ~8 - 3:1; jei 48mm - 1:2. Ir t.t.
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by fortis Pen. 08 29, 2008 3:57 pm

LosT rašo:To Old Cat

Klausimėlis ar tas diafragmos "pypsiukas" negali bėdos pridaryti (užstrigti ir pan)? Kažkokiame forume paskaičiau, kad vienam ėmė ir "nepaleido" objektyvo Smile. Prisiskaitęs ir susirūpinęs naujo K10D saugumu, diafragmos" pypsiuką nukenksminau (su galimybe grąžinti) Smile

fortis

Pranešimų skaičius : 7
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : K10D
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by old cat Pen. 08 29, 2008 4:48 pm

fortis

Klausimas gana rimtas. Ir, atrodo, as pats taip prisizaidziau su Takumar'u, prisukes prie Zenit'o... pale

Tiktai ten uzkliuvo (speju) kitas "pypsiukas": Takumar'uos bun dar vienas, salia sriegio.
Jis siap tiktai blokuoja "Manual" rezimo ijungima, kol objektyvas neprisuktas. Kam - neisivaizduoju. Rolling Eyes
Bet prisukau ir uzstrigo. Dabar Zenit'as - veidrodine muiline su placiakampiu. Very Happy
Tai pilnai tikiu, kad kad ir i bajoneto kontaktus butent sis galejo istrigt, ypac - su orginaliu adapteriu. Ta reiketu turet minty su Takumar'ais, ar panasiais gyviais zaidziant.

O kad didysis, diafragmos uzstrigtu - mazia tiketina, bajonete vietos yra nemazai visais pakrasciais. Nors, kad jau uzfiksavai - blogiau irgi nebus, ramiau paciam tik.
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by andriusb Št. 11 08, 2008 12:52 pm

Helios 44-2. Senas, pridulkijes, is vidaus nuciupinetas, dar nuo Zenit-E kuri padovanonojo kokiais ~1985... Prisukau prie Pentax K20D. Ir va kas gavosi. Pilnas dydis http://img145.imageshack.us/my.php?image=f2vp2.jpg
M42 objektyvai su Pentax F2vp2
andriusb
andriusb

Pranešimų skaičius : 13
Age : 49
Miestas : Klaipėda
Mano fototechnika : Pentax K20D & 18-250mm KIT; +Sigma 70-300mm
Registration date : 2008-10-03

Atgal į viršų Go down

M42 objektyvai su Pentax Empty Re: M42 objektyvai su Pentax

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume