Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prasau patarimo

4 posters

Go down

Prasau patarimo Empty Prasau patarimo

Rašyti by Emi_ Tr. 08 20, 2008 9:47 pm

Sveiki Wink ketinu pirkti skaitmenini fotoaparata (tai butu pirmasis po juostinio). Ir jau nusiziurejau ir beveik isimylejau Pentax W60 cyclops labai vilioja jo net iki 1cm makro funkcija ir 5x optinis didinimas. Gal galetumete pakomentuoti sio fotoaparato privalumus ir trukumus ir palyginti tarkim su Canon IXUS 970? Planuoju iamzinti gamta, krastovaizdzius, gyvunus ir viena kita zmoniu susiejima. Paskaiciusi jusu foruma susidariau nuomone kad jus tikri profesionalai, bet gal nepasididziuosit man padeti Wink Aciu.

Emi_

Pranešimų skaičius : 2
Age : 38
Miestas : Plunge-Kaunas
Mano fototechnika : jau tuoj tuoj isigysiu:)
Registration date : 2008-08-20

Atgal į viršų Go down

Prasau patarimo Empty Re: Prasau patarimo

Rašyti by Košakas Kv. 08 21, 2008 7:29 am

W60 didžiausias privalumas tai kad gali fotografuoti/filmuoti po vandeniu (pvz tigrinius ryklius - http://www.gizmodo.com.au/2008/08/review_pentax_w60_waterproof_camera_catching_whale_sharks-2.html )

na ir tiesa kiek neįprasta kad turi 28mm platų kampą kas yra gerai.

Dėl nuotraukų kokybės http://www.pentax.jp/japan/imaging/digital/compact/optio-w60/ex.html
man visad patikdavo kad pentax neišmuilina viso triukšmo, kur kas maloniau žiūrėti 100% vaizdus nei kad kokio panasonico kur žiūrint 100% kropus tik muilas ir muilas...

Visgi kaina 1100 lt nėra maža tai teks spręsti pačiai. Aš už tokią sumą gal panasonic TZ5 žiūrėčiau arba kompaktiškesnį ir pigesnį iš ixusu Smile
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

Prasau patarimo Empty Re: Prasau patarimo

Rašyti by old cat Kv. 08 21, 2008 11:34 am

Emi_

Patinka - tai ir pirk! Smile

O patart - kazin ka labai bepatarsim, kad ir labai graziai cia mus pagyrei. Ir visai ne del to, jog nenoretume. Wink
Paprasciausiai - vargiai kas is cia rasanciu besidomi "muiliukais" isviso! Bemaz visi tamposi inkilo dydzio dezes ir apie jas tekalba. Very Happy

Jei ir paciam prisieitu dabar kazka panasaus pirkt - nezinau tikrai, reiketu vos ne nuo nuo nulio pradet dometis kokia ten situacija su jais. Neutral

Bet viena tai bemaz uztikrintai galeciau pasakyt: panasiai kainuojanciu skirtingu firmu aparatu galimybes labai panasios. Tai imkl ta, kuris arciau dusios, paciai grazesnis atrodo, megapiklseliu pakanka rabbit , ir nesuk labai galvos!
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Prasau patarimo Empty Re: Prasau patarimo

Rašyti by Emi_ Kv. 08 21, 2008 5:44 pm

Aciu Jums Rolling Eyes nekantrauju apsispresti, nes jau visur matau vaizdelius vertus suvio flower

Emi_

Pranešimų skaičius : 2
Age : 38
Miestas : Plunge-Kaunas
Mano fototechnika : jau tuoj tuoj isigysiu:)
Registration date : 2008-08-20

Atgal į viršų Go down

Prasau patarimo Empty Re: Prasau patarimo

Rašyti by Trigramnas Št. 09 27, 2008 10:47 am

Faina muilinuke =] Tik vat klausimelis, niekad nedomino taves veidrodinukas? Koks pentax k100 super paieskojus galima butu tikrai rasti nebrangiai. Tik vat naudotas butu greiciausiai. As savo susiradau k10d tik uz 1500lt, puikios bukles. Tai vat nebutina pirkti nauja daikta. Galbut atsirastu i tas Pentax w60 perpus pigiau pas privatu zmogu =]

Trigramnas

Pranešimų skaičius : 40
Miestas : Saules miestas
Mano fototechnika : Minolta sf - 2
Registration date : 2008-08-10

Atgal į viršų Go down

Prasau patarimo Empty Re: Prasau patarimo

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume