Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Your technique to enchance your photos.

+2
Herkusfoto
Trigramnas
6 posters

Go down

Your technique to enchance your photos. Empty Your technique to enchance your photos.

Rašyti by Trigramnas Pir. 09 01, 2008 9:53 pm

Taigi, paprastas kalusimelis. Jau numanau, kaddauguma jusu naudoja labai naudinga programele, photoshop. Ar galetumete pasidalinti technikomis kurias jus naudojate, kad gauti koki nors efekta nuotraukai?
Tarkim man patinka sukurti tos pacios nuotraukos du Layerius, pirmasis layeris padarytas juodai baltas, o kitas ijungtas i blend mode/
soft light

Your technique to enchance your photos. IMGP4346_redone%20copy.preview

Trigramnas

Pranešimų skaičius : 40
Miestas : Saules miestas
Mano fototechnika : Minolta sf - 2
Registration date : 2008-08-10

Atgal į viršų Go down

Your technique to enchance your photos. Empty Re: Your technique to enchance your photos.

Rašyti by Herkusfoto Tr. 09 03, 2008 10:31 pm

Jau beveik metai nenaudoju photoshopo. dirbu su Lightroomu.
Herkusfoto
Herkusfoto

Pranešimų skaičius : 26
Age : 55
Miestas : vilnius
Mano fototechnika : Pentax mz-m, pentax mz7, Nikon D3, MARK II, Kiev 88
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

Your technique to enchance your photos. Empty Re: Your technique to enchance your photos.

Rašyti by 12divizija Pen. 09 05, 2008 9:11 pm

Herkusfoto rašo:Jau beveik metai nenaudoju photoshopo. dirbu su Lightroomu.
As trumpiau, bet irgi. Labai patogu, ypac, kai reikia nemazus kiekius nuotrauku apsitvarkyti. Beje, patiko 2.0 versija - ypac, kad juntamai smarciau veikia uz 1.4.
Beje, gal kam pravers - lightroom'o presetai:
http://www.efoto.lt/forumas/dalinuosi_lightroom_presets
Wink

12divizija

Pranešimų skaičius : 66
Age : 38
Miestas : Vilnius - Širvintos
Mano fototechnika : K200d + 18-55kit + 70-300 Sigma + Helios 44/2 + Pentax50mm f1.4 + Metz-48 + D-BG3 + DA*16-50
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

Your technique to enchance your photos. Empty Re: Your technique to enchance your photos.

Rašyti by Symbian Pir. 09 08, 2008 10:44 am

Lightroomas yra tada kai greitai reikia labai daug nuotrauku apdirbti Smile lightroomas niekaip negali pakeisti photoshop... tik keleta jo funkciju ir nedaugiau.
Symbian
Symbian

Pranešimų skaičius : 45
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : K10D, Metz 48, Tamron 28-75, Sigma 70-300mm APO MACRO
Registration date : 2008-07-19

Atgal į viršų Go down

Your technique to enchance your photos. Empty Re: Your technique to enchance your photos.

Rašyti by 12divizija Pir. 09 08, 2008 11:25 am

Symbian rašo:Lightroomas yra tada kai greitai reikia labai daug nuotrauku apdirbti Smile lightroomas niekaip negali pakeisti photoshop... tik keleta jo funkciju ir nedaugiau.
niekas su tuo ir nesigincyja. Taciau daugeli daznai atliekamu veiksmu greiciau padarysi su lightroom'u.

12divizija

Pranešimų skaičius : 66
Age : 38
Miestas : Vilnius - Širvintos
Mano fototechnika : K200d + 18-55kit + 70-300 Sigma + Helios 44/2 + Pentax50mm f1.4 + Metz-48 + D-BG3 + DA*16-50
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

Your technique to enchance your photos. Empty Re: Your technique to enchance your photos.

Rašyti by old cat Pir. 09 08, 2008 12:26 pm

Jo... Lightroom'as tikrai labai gerai, kai reik greitai daug nuotrauku is RAW "isryskint", nesiekiant isspaust maksimuma.
Dirba greit, daug ka daro automatiskai ar pusiau automatiskai, naudot paprasta. Tikrai geras dalyks.

O va Photoshop'o irgi visai nenaudoju. Nemoku. Very Happy
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Your technique to enchance your photos. Empty Re: Your technique to enchance your photos.

Rašyti by Trigramnas Pir. 09 08, 2008 8:45 pm

Ale ot kokie jus. Cia "fotozopa" bandziau padiskutuoti, gal kas patarimeliu duotu kokiu idomiu =D A cia Lightroom'a man reklamuoja =D Zinau, naudoju, bet retai. =]

Trigramnas

Pranešimų skaičius : 40
Miestas : Saules miestas
Mano fototechnika : Minolta sf - 2
Registration date : 2008-08-10

Atgal į viršų Go down

Your technique to enchance your photos. Empty Re: Your technique to enchance your photos.

Rašyti by LosT Pir. 09 08, 2008 11:27 pm

Tai o kokių patarimelių nori?
Jeigu kalbėti apie "Your technique to enchance your photos" aš beveik kiekvienoje nuotraukoje vinjetavima naudoju:
Filter -> Distort -> Lens correction
Skyrelis "Vignette":
Amount ( tamsina kampus <-> šviesina kampus )
Midpoint ( vinjetavimas arčiau prie centro <-> toliau nuo centro )
Asmeniškai Lightroom'ą negaliu naudoti, pernelyg lietai veikia, net negaliu suprasti kodėl, kompiuteris tikrai ne senas ( core 2 duo 2ghz, 2gb ram ) tikrai mačiau kaip su senesniais greičiau veikia...
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Your technique to enchance your photos. Empty Re: Your technique to enchance your photos.

Rašyti by Herkusfoto Antr. 09 09, 2008 9:00 am

LOST-O kiek pas tave hardu? gali buti , kad instaliuodamas kataloga sukurei viename, o foto nurodei importuoti i kita. dar papbandyk (nepamenu kaip PC, bet Mac'e susirask Catalog setings>Realunch and Optimize. Jei turi versija 1.4 pabandyk versija 2.0- ji ir greitesne ir naujais yrankiais papildyta...

Symbian: toks pasakymas, kad LR negali pakeisti PS, tas pat, kas sakyti, kas Kamazas negali pakeisti Formules bolido Smile . Lightroomas sukurtas ir skirtas "grynajai" ( nesvarbu, kad ir skaitmeninei - ne cia esme) fotografijai, o photoshopas - grafiniam dizainui. Jei sieki savo fotografijas paversti digiartu-fotoshopas pas tas. O klasikiniei fotografijai LR- ypac antra versija- per akis. ( reik nepamirst , kad Lightroomas bei konkuruojanti Aperture ir buvo kuriami pasitelkus garsiausius fotografus, atsizvelgiant i ju pasiulymus ir patarimus...)
Herkusfoto
Herkusfoto

Pranešimų skaičius : 26
Age : 55
Miestas : vilnius
Mano fototechnika : Pentax mz-m, pentax mz7, Nikon D3, MARK II, Kiev 88
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

Your technique to enchance your photos. Empty Re: Your technique to enchance your photos.

Rašyti by Herkusfoto Antr. 09 09, 2008 9:04 am

O del photoshopo techniku, skirtu fotografijai, pasiieskok nete Scott Kelby knygu- tai tikras PS guru, rasantis ir suprantamai ir linksmai. Aukstajam pilotazui ( darbui su spalvomis LAB'e ir t.t.- Den Margulis veikalai ( beje pastarojo daug ir i rusu kalba isversta, jei anglu netink.
Herkusfoto
Herkusfoto

Pranešimų skaičius : 26
Age : 55
Miestas : vilnius
Mano fototechnika : Pentax mz-m, pentax mz7, Nikon D3, MARK II, Kiev 88
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

Your technique to enchance your photos. Empty Re: Your technique to enchance your photos.

Rašyti by Trigramnas Antr. 09 09, 2008 9:31 am

O vat ir ieskau as tokiu patarimu kaip, kad LOST rase. Netas visagalis, sitai zinau. Jei mes nenoretume suzinoti kitu nuomones ir ka jie daro su savo fotografija, tada man nebutu net kilusi ranka sukurti sita tema, o buciau ir skaites nete apie photoshopa. Man ka daro guru nelabai ir idomu, man idomu ka musu forumieciai daro su savo foto =]

Trigramnas

Pranešimų skaičius : 40
Miestas : Saules miestas
Mano fototechnika : Minolta sf - 2
Registration date : 2008-08-10

Atgal į viršų Go down

Your technique to enchance your photos. Empty Re: Your technique to enchance your photos.

Rašyti by Herkusfoto Antr. 09 09, 2008 9:31 pm

Manau labai abstraktus klausymas, nes kas ka daro su fotografijom labai priklauso nuo konkrecios foto siuzeto, meninio sumanymo, pagaliau nuo to kokia ta diena koja is migio issokai Smile Nemanau, kad rimtai besidomintis fotografija visas savo foto apdirba pagal viena sablona... suprasciau, jei konkretaus zmogaus klaustum apie konkrecia fotografija...
Herkusfoto
Herkusfoto

Pranešimų skaičius : 26
Age : 55
Miestas : vilnius
Mano fototechnika : Pentax mz-m, pentax mz7, Nikon D3, MARK II, Kiev 88
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

Your technique to enchance your photos. Empty Re: Your technique to enchance your photos.

Rašyti by old cat Antr. 09 09, 2008 9:56 pm

Kagi - labai netiketai, bet idomiai diskusija pasisuko.

Beveik galima daryt preliminaria isvada: kas moka fografuot - uztenka Lightroom'o, kas nelabai - butinai reikia Photoshop. Very Happy

Kad ir juokingai skamba, bet teisybes yra..
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Your technique to enchance your photos. Empty Re: Your technique to enchance your photos.

Rašyti by LosT Antr. 09 09, 2008 10:37 pm

Beveik galima daryt preliminaria isvada: kas moka fografuot - uztenka Lightroom'o, kas nelabai - butinai reikia Photoshop. Very Happy
Atsiprašau, bet čia jau nesąmone Neutral. Šios programos iš esmes turi skirtingus darbo tikslus.
Herkusfoto labai teisingai parašė:
Lightroomas sukurtas ir skirtas "grynajai" ( nesvarbu, kad ir skaitmeninei - ne cia esme) fotografijai, o photoshopas - grafiniam dizainui.
95% iš visų mano naudojamų Photoshop'o funkcijų turi ir Lightroom'as.
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Your technique to enchance your photos. Empty Re: Your technique to enchance your photos.

Rašyti by old cat Antr. 09 09, 2008 10:53 pm

LosT

Nesamone, jeigu ziuret labai rimtai ir vienpusiskai.

Jeigu placiau - tai kaip galetum atsakyt i klausima: kodel tiek daug placiai zinomu fotografijos meistru apsiejo su j/b juosta, kure sedevrus, o tiek ju mazai girdet dabar - kai "shopas" gali viska?

Kaip viena priezasciu as ivardinciau - todel, kad jaute didesne atskomybe darydami pati kadra! Nes puikiai zinojo ,kad koks jis gausis, taip ir bus!

Ir ka matom dabar?
Nelieskim profesionalu ir "digiart'o" meistru, paziurekim i kolegas megejus: tingiai, atmestinai "pliauksteletas" bevertis kadras, ir daug daug "shopo". Pazystama? Taigi.. Pilnos megejiskos svetaines tokio gero... Mad
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Your technique to enchance your photos. Empty Re: Your technique to enchance your photos.

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume