Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaip bandžiau Pentax parduoti

+2
LosT
Košakas
6 posters

Puslapis 12 1, 2  Next

Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by Košakas Antr. 09 09, 2008 5:19 pm

Prisikaupė, reikia išsikalbėti.

Prisipažįstu, bandžiau išduoti Pentax stovyklą. Pradžioje susiradau žmogų norintį nupirkti mano du senus 50 ir 135 obejktyvus, o po to ir del fotoaparato su kit skelbimą įdėjau.

Kodėl? Turbūt jau pabodo tas pats daiktas, kurį turiu jau beveik du metus, kitiems gal ir neilgai, bet aš iš tos naujos vartotojų kartos kuri norėtų dažniau keisti įvairius daiktus - traukia naujovės. Iš tikro pačiam fotoaparatui priekaištų nėra, mažas, padėvėtas, toks mielas širdžiai. Aišku galėtų megapikselių daugiau būti kad kropint drąsiau galėčiau, ir triukšmų prie ISO1600 mažiau, bet tai smulkmenos. Kas labiausiai mane erzina tai tos šūdinos batarkės... Albinar. Iš kur man buvo žinoti kad Albinar = fuflo. Ką pakišo Kauno VilbraFoto vadybininkė tą ir paėmiau. Dvi dienas pastovi ir jau gali krauti, nes nepakrovęs ir 30 kadrų nepadarysi. Na ir kaitalioti objektyvus - ne pats didžiausias malonumas, kitiniam juk truksta mm ir bokeho gražaus su juo neišspausi Smile Nors šiaip kitiniu patenkintas, nemažai gražių ir brangių širdžiai kadrų su juo padaręs.

Ką daryčiau pardavęs? Čia ir yra didžiausia bėda - nežinau. Nėra tokio fotoaparato kurį norėčiau + galėčiau nusipirkti. Nesukūrė dar Smile Gal dvi valandas darbe spoksojau į Lumix L10: full time live view, prie jo galima įsigyti įtariu labai fainą 28-300 (išvertus į 35mm) universalų panasonic-leica objektyvą. Bet kainelę... uuuu. 3000lt fotikas su kit'u plius tiek pat universalus objektyvas, kurio nereiktų kaitalioti. Ne, ant tiek dar nenudurnėjau. Juolab, perskaičiau kad naudojant live view akumuliatoriaus užtenka vos 100 kadrų. Dar blogiau už Albinar gaunasi! Very Happy 6000 lt už patobulinta FZ50 o atlaikys tik 100 kadrų - originalu. Laukti micro 4/3? Tai dar niekas negarantavo kad artejančioje parodoje jis jau pasirodys o jei ir pasirodys niekas negarantuoja kad jo kaina bus prieinamesnė nei jau minėto L10.

Ačiū Dievui viskas išsisprendė savaime. Objektyvų pirkėjas pasirode didelis specas, pamate juose daug trukūmų (dulkės ir pan) ir pasiūlė vos 220 už abu. Kai man vien tik 135-as daugiau kainavo. Aišku niekas nekaltas kad sugebėjau 100litų vertės objektyvą parsisiusti už 300 lt scratch bet MAN tas daiktas jau yra 300lt vertės o ne 100 todėl už 220 tikrai abieju neatiduosiu. O ir dėl fotoaparato nebuvo nei vieno skambučio. Ir tas šlykštus jausmas - pardavinėti senus savo daiktus. Kaip išmaldos prašyti. "Va pažiūrėkti koks geras ir kaip nebrangiau, na nupirkit". Supratau kad nepatinka man pardavinėti senų daiktų, geriau palauksiu kol sunėnas dar pora metų priaugs kad galima būtų patikėti ir padovanosiu jau vos ne antikvarinį Samsungą jam Smile

Įšvados - nereikia šokti aukščiau bambos. Fotoaparatu patenkintas, tegu dar pabūna, palauksim kas naujo pasimatys horizonte, palauksim kol kainos nukris, gal tada. Reikia nusipirkti pagaliau tas Eneloop batarkes, kad vėl pasijusčiau žmogumi, galėčiau netaupydamas ekraniuko vaikšioti po meniu ir žiūrėti nuotraukas iki samonės netekimo. Na o objektyvus... Gal visgi reikia pasiūlyti paskutine kainą - 250 už tuos du senus.. nes manual fokusas jau tikrai pabodo. Pasižaidžiau ir užtenka. Pasitaupyt ant kokio nors autofokusinio objektyvuko, kaip va Tamron AF 28-75mm f/2.8, beveik idealiai atitinka poreikiu. Nors didokas... Pagal dydi tai DA 40mm mano svajonę, bet bijau kad įsigijęs tokį vėl greitai pradėsiu zyzt kad nėra zumo, nepraktiška ir vėl pasaka be galo Smile Tai vat tokai istorija kuri dar pasikartos. Vėl bus aštrus noro ką nors pakeisti, parduoti, nusipirkti priepuolis, reikia tikėtis kad tie priepuoliai darysis vis minkštesni ir neužgoš blaivaus proto Smile

Ačiū už dėmėsį ir linkėjimai visiems ištikimiems pentaksistams Smile
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by LosT Antr. 09 09, 2008 6:24 pm

Taip ir nesupratau kokius objektyvus parduodi???
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by toshelis Antr. 09 09, 2008 7:03 pm

Primeni mano pusbroli. Zmogus kupi-pradaj Smile O eneloop tai tikrai verta nusipirkti. Jie fotografijos megejams - isganymas.

toshelis

Pranešimų skaičius : 3
Age : 42
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Pentax K200D
Registration date : 2008-08-18

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by Košakas Antr. 09 09, 2008 7:09 pm

LosT rašo:Taip ir nesupratau kokius objektyvus parduodi???

50mm 1.7 SMC A ir 135mm 3.5 SMC M
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by LosT Antr. 09 09, 2008 7:25 pm

Ir kiek už penkiasdešimtuką nori?
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by Košakas Antr. 09 09, 2008 7:50 pm

Jei anas pirkejas nesutiks tai 50-ką už 150 perleisčiau.
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by old cat Antr. 09 09, 2008 10:36 pm

Košakas

Taip... Sukelianti pamastymu istorija.

Beje - ar ne paties skelbima skelbiu.lt buvau rades?
Dar nusiunciau vienam veidrodzio dabar uzsikepusiam jaunoliui - giminaiciui, nes kaina labai patraukli pasirode. Jis dairosi i Canon'us (reklama Evil or Very Mad ), o as ji bandau i "teisinga kelia" visaip nukreipt - Pentax'a ipirst. Smile (Tesybes delei turiu pripazint, kad ir ta darau ne be savanaudisko intereso - galetume stiklais dalintis Kaip bandžiau Pentax parduoti Ba894211355a40e46ae699fe20d7e410)
Bet irgi nusiviepe: Samsung'as???! Kaip bandžiau Pentax parduoti Fe15bbe3688d190fa5aa0832c47b8008 Kaip bandžiau Pentax parduoti 45b44150980a3c9b8fac2b0694c2ef8c
Suprask - nekroota! Very Happy

Tai nenuostabu, kad visu reakcija panasi. O visai be reikalo, sakyciau.
Tie 6Mpix - per akis megejui, namams, mano galva.
Triuksmu is ju - tikrai maziau kaip is 10-ties; RAW apsidirba greiciau, reik maziau vietos ir t.t.. Beje - ta pati Sony matrica ir "simtuke", ir Nikon D70, D40 - visuos, kur 6Mpix, Minoltose. Reiskia - bent jau RAW is ju visu turetu bemaz vienodo gerumo but.

O dar jis turi labai dideli privaluma (jei tik ko nemaisau, slovingaja Pentax istorija prastokai zinau, deja) - dirba su senosiom TTL blykstem!
Gali sena topine uz koki 100EUR nugriebt, ir pliauskint, kai naujesniu svininkai i 540FGZ kaina ziuredami nervingai nagus kramto.. Very Happy

Rusu Pentaklube gan nemazai yr tikrai patyrusiu fotografu, katrie DS-ais ar DL-ais dar tebepliauskina, tik stiklu rimtesniu pasirinke.
Pas mus tik kazkokia kvaila tryda uzvesta, kad jei nepaskutini modelis - sakes, jau nebepafotografuosi; ne ka cia - isvis negali net zmonem i akis paziuret! rabbit

Tai va.
Man tai rodos - viskas cia tik i gera: ramai su juo pralauksi iki micro K, ar ko panasaus - i ka tikrai bus verta keist.

Beje: Albinar akumus Fuji'ke naudojau. Kai sis maziau rajus buvo - uztekdavo visai nemazai. O isgirtieji Eneloop'ai irgi ne sventa karve: kazkur buvau rades testa visai rimta akumuliatoriu, tai gal tik pirmam desimtuke tebuvo, net savo isgirtaja maza savaimine iskrova neblizgejo.
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by LosT Antr. 09 09, 2008 10:46 pm

Rusu Pentaklube gan nemazai yr tikrai patyrusiu fotografu, katrie DS-ais ar DL-ais dar tebepliauskina, tik stiklu rimtesniu pasirinke.
Pas mus tik kazkokia kvaila tryda uzvesta, kad jei nepaskutini modelis - sakes, jau nebepafotografuosi; ne ka cia - isvis negali zmonem i akis paziuret! rabbit
IMHO be šios "kvailos trydos" ir progreso nebūtų, visi laimingi fotkintų Pinchole čemodanais.
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by old cat Antr. 09 09, 2008 11:07 pm

O kas is tokio kastligiskai - drastisko progreso, kai jis pats per nesvietiska lekima nezinai kur, save supancioja, kisa pagalius sau i ratus?

Kas - tie kukuruziniai megapikseliai didelis progresas? Razz

Ar kad stumiamos vis naujos, puszales, neatidirbtos koncepcijos, uzuot turimas isbandytas slifuotu ir tobulintu?
Kad ir tas PTTL - teoriskai - taip, didelis progresas, baisiai ten viskas sudetingai; nors praktiskai senasis geriau veikia, daug kas pripazysta. Smile

Vat...

P.S. o tuos zmones is Pentaklubo paminejau nesiaip: ju turimi stiklai neretai kainuoja brangiau uz "kuneli" kiekvienas. Tokiu profanai paprastai neperka. Wink
Ka norejau pasakyt - jie tikrai ismano, kam atiduot prioriteta.


Paskutinį kartą redagavo old cat, Antr. 09 09, 2008 11:17 pm. Redaguota 1 kartą
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by LosT Antr. 09 09, 2008 11:13 pm

O kas is tokio kastligiskai - drastisko progreso, kai jis pats per nesvietiska lekima nezinai kur, save supancioja, kisa pagalius sau i ratus?
Kur mano vėzdas? Gal kas nors mamutus eis medžioti? ...valgyti noriu...
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by old cat Antr. 09 09, 2008 11:28 pm

LosT

Tai juk niekas nedraudzia ir kas met vis nauja modeli pirkt! Ar net dazniau - dabar taip madinga isleist "nauja" kas pusmeti! Smile

Priesingai - tas net skatinama. Gamintojai gamina, pardavinetojai - reklamuoja, valstybe nuo visu atsiriekia procenteli - visiems gerai! Smile

Jei dar pinigai kisenes plesia... rabbit

Juolab - jeigu ir smegeneliu negrauzia mintis, kad praktiskai vien savo tustybes itvirinimui nuolat turi dirbt, uzdirbt, ir krauni kazkam milijonus...
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by Košakas Tr. 09 10, 2008 6:06 am

OldCat,
taip tikriausiai mano matei Smile
Tas noras daugiau megapikseliu atsirado pažiūrėjus Sony A900 semplus - 4kart didesnės foto nei manojo Shocked Aišku 24mp kolkas yra strictly profams, bet vat 14mp iš K20 jau visai realu Smile Aj, ka čia apie tuos megapikselius kalbėti.

Aš beje savo draugui su fuji muiline fotkinančiam irgi sakau "kai jau ieškosi veidrodinio būtinai atkreipk dėmėsį į Pentax" irgi dėl stiklių lol!
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by old cat Tr. 09 10, 2008 11:22 am

Košakas

Kad tamstele taip jau ant megapikseliu panese, tai ar pamislijai dar viena labai paprasta dalyka: kuo juos "sersi"? T.y. - ar (i)pirksi stiklus, kurie juos pilnai isnaudos? Kaip bandžiau Pentax parduoti 4b549ca4310d268b370937efaafb18d6

Laiko turedams gali i-net paiskot kad ir to paties K20 nuotrauku su skirtingais objektyvais pilnu dydziu, ir pasiziurek kas ten ir kaip.
As ta dariau, tai galiu pasakyt, jog jei taip iki pikselio tik topiniai fiksai, ir tai nevisi ir nevisada isnaudoja!
Na - dar 50-tukai priverti labai astrus. Bet praktiskai ju taip nieks beveik nenaudoja...
Vot..

O jegu tik dideliu "muilo" paklodziu tereik - gali ir resize'indams prisidaryt. Smile Dabatines programos naudoja ivairias gudrias interpoliacijas - tikrai visai neprastai gaunasi, ir uz dyka! Laughing

Na, o jei del tu tavo 6Mpix vistiek labai dusia sopa - pasakysiu i ausi baisia paslapti affraid : "susiuk" panorama is dvieju vertikaliu savo kadru - turesi nuotrauka kaip su FF Canon 5D daryta praktiskai visais parametrais! rabbit
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by LosT Tr. 09 10, 2008 11:40 am

Na, o jei del tu tavo 6Mpix vistiek labai dusia sopa - pasakysiu i ausi baisia paslapti affraid : "susiuk" panorama is dvieju vertikaliu savo kadru - turesi nuotrauka kaip su FF Canon 5D daryta praktiskai visais parametrais! rabbit
@ia tai geras Laughing
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by 12divizija Tr. 09 10, 2008 1:09 pm

LosT rašo:
O kas is tokio kastligiskai - drastisko progreso, kai jis pats per nesvietiska lekima nezinai kur, save supancioja, kisa pagalius sau i ratus?
Kur mano vėzdas? Gal kas nors mamutus eis medžioti? ...valgyti noriu...
Gera ideja fotosesijai Very Happy

12divizija

Pranešimų skaičius : 66
Age : 38
Miestas : Vilnius - Širvintos
Mano fototechnika : K200d + 18-55kit + 70-300 Sigma + Helios 44/2 + Pentax50mm f1.4 + Metz-48 + D-BG3 + DA*16-50
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by Košakas Tr. 09 10, 2008 1:39 pm

Neee neskauda man galvą dėl tu pikselių.. na gal kiek "abydna" kad dabar muilinukai jau po 14 pikselių turi o pas mane kuklūs 6 Very Happy
6, bet pamaitinti.. o ten 14, bet tokie silpni silpni, vos ant kojų pastovi Very Happy
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by Symbian Št. 09 13, 2008 11:32 am

LosT rašo:
Na, o jei del tu tavo 6Mpix vistiek labai dusia sopa - pasakysiu i ausi baisia paslapti affraid : "susiuk" panorama is dvieju vertikaliu savo kadru - turesi nuotrauka kaip su FF Canon 5D daryta praktiskai visais parametrais! rabbit
@ia tai geras Laughing

Siaip labai gera technika Smile 6 mpx yra labai mazai jei nori spausdint nuotraukas... net is 10 mpx gali max 300 dpi isspausti vos A4 formata Smile
Symbian
Symbian

Pranešimų skaičius : 45
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : K10D, Metz 48, Tamron 28-75, Sigma 70-300mm APO MACRO
Registration date : 2008-07-19

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by LosT Sk. 09 14, 2008 7:53 am

Aš su savo 6 megapikseliais reguliariai spausdinu A4 nuotraukas, ir teko pora kartu net A3 atspausdinti, dar niekas nesakė kad mano nuotraukos blogai atrodo, praktiškai tie 300dpi gal ir turi kažkokia reikšme kai nuotrauka maža, nes į ją žiuri iš arčiau ir mažos detales geriau pastebimos, bet A4 ir A3 nuotraukos ne tam spausdinamos kad veliau į jas su didinamuoju stiklu žiūrėti... Aš net kai savo 15,4 1640x1080 monitoriuje padidinu nuotrauka iki 100% nepasakyčiau kad ji blogai atrodo, o tai toli gražu ne 300 dpi... Vat kai karpyt reikia tai jau kas kita.
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by Symbian Pir. 09 15, 2008 9:34 pm

o tai pvz 30x90 nuotrauka jei spausdint... kiek dpi atrodytu jau gerai ? (jei objektyvas geras ne kitinis)
Symbian
Symbian

Pranešimų skaičius : 45
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : K10D, Metz 48, Tamron 28-75, Sigma 70-300mm APO MACRO
Registration date : 2008-07-19

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by LosT Pir. 09 15, 2008 11:05 pm

Tokių nuotraukų dar nemačiau, taigi net neįsivaizduoju...
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by old cat Antr. 09 16, 2008 10:51 pm

Pritariu LosT. Pats irgi spausdinau A4 is vertikalus crop'o - jokiu bedu.

Zinoma - kalbam apie nuotrauka.
Jei zurnalo virselio kokybes norisi - nezinau jau; nesuprantu net kam to gal prireikt, tiesa sakant... Rolling Eyes
Bet jei prireiktu kada kokiam vienam ypatingam atvejui - negrieks, manau, juk geresni fotika pasiskolint. Net ir su visu fotografu. Very Happy
Pasikartosiu darsyk: tik turekim, kolegos, stiklu, kurie bent tuos 6mpix "plesytu" - ir tas jau bus pasaka, nesiaip gyvenims! sunny

O jei del crop'inimo, kad Mpix neuztektu - jau isvis nesuprantu: kam tada tiek optikos ivairiausios gaminama, kam mes fotografus vaidinam, jeigu kadro nemokam padaryt? Neutral
Juolab, kad jo krastuos ir kokybe visad prasteja neisvengiamai..
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by Košakas Tr. 09 17, 2008 7:30 am

Noriu žodį kropinimo gynybai pasakyti. Pakropinti tenka nes 1. per akutę nesimato 100 proc. vaizdas kurį gauni rezultate. 2. Fotkindamas dažnai apsidraudžių ir fotografuoju 10% daugiau nei tam kad vėliau prireikus pakropinti ar netyčia ko nepaleisti iš kadro 3. neturiu tiek stiklių kad visiems atvejams tiktų Smile

Na ko čia ginčytis, daugiau mpx yra geriau tai žino visi megėjai Smile Ir nesakyk kad reikia yaptingų stiklų resolvinti 6mpx, net muilinukų 14mpx nuotraukos pakankamai detaliai atrodo. A900 24mpx kadras irgi kuo puikiausiai atrodo pagal mane, gal ko nesuprantu..
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by old cat Tr. 09 17, 2008 9:06 am

Košakas

Na,as ir nesakau, jog kropint aplamai sventvagyste. Smile
Tiktai nukirpdams 10, na tegu visus 30% i Mpix trukuma tikrai neatsiremsi, tai ir bedos cia nebus, net klausimas tokis nekils.

Na, o muilinukai.. Atsikara cia kalba.
Viena - jie tikrai "gudreja" sparciai, ta ir pats kitoj temoj rasiau.
Kita - kur gabaritai mazesni - mazesnes ir problemos daznai.
Trecia - vaizdelis juose prisharpinamas ir prigarzinamas taip "ismokyto" procesoriaus. Jei pats RAW is ju bandytum "ryskint", gali idomiu atradimu padaryt. Smile Uztat daugely ju ir ner sios galimybes.

Kad geru stiklu nera - irgi nesakau. Tik juos ipirkim ir visi turekim...
Kad tas grazus A900 kadras tikrai ne su kitiniu daryts buvo, galeciau lazintis. Smile

Dar viena - ten FF. T.y., objektyvas "apsviecia" dideli plota, o Mpix tankis vos kaip ~11Mpix ant crop'o tegaunas.
Taigi visai nereik jam rekordines raiskos tenai. rabbit

Beje - kas del Sony, tai Fotostovykloj bandziau pats A700 su Zeiss 24-70/2.8 zoomu. (Dyydelis ACIŪ! Sony atstovams!)
Ir turiu tuos kadrus savo kompe. Nu ka - puikus daiktas, "britva" nuo pat atviru f, tikrai ispaudzia iki megapikselio visus jo 12. Tik svoris - brrrr... Mad
Kaina jo galit pasigooglint, jeigu idomu... rabbit


Va.
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by LosT Tr. 09 17, 2008 12:23 pm

Na ko čia ginčytis, daugiau mpx yra geriau tai žino visi megėjai
Na tai gerai, galima pripažinti kad 6 mpx tai jau minimumas su kurio vis dar galima fotografuoti, bet IMHO 14 mpx tai jau tikras maximumas to ko gali prireikti paprastam foto megejui. Kam reikia daugiau?
Vat ko visiškai negaliu suprasti tai kam canon'as į 5d mark-2 įkišo 21 megapikselį, net bijau pagalvoti kiek ten vienas RAW failas vietos užims. Praktiškai išeina kad toks fotoaparatas triukšmaus tiek pat kaip ir 10mpx APS-C. Gerai jeigu ten būtų koks Super pro level fotoaparatas studijiniam darbui, bet 5d, bent kaip aš suprantu, pozicionuojasi semi-Pro klasėje, o kokiam "vestuvininkui" reikia 21mpx? jam kuo mažiau triukšmo tuo geriau...
net muilinukų 14mpx nuotraukos pakankamai detaliai atrodo.
Bet įdomiausia tai kad fotografuojant paprasta debesuota diena ( kokių pas mus gal 90% ) Canon PowerShot A700 su 6mpx, nuotraukos atrodo kur kas detaliau nei Powershot A720 - 8mpx ir netgi Powershot G9 -12.1mpx. Palyginimas buvo 2 foto žurnalo numeryje. Ne viskas priklauso nuo objektyvo, reikia dar idealios šviesos ( o tokia ji būna retai Smile )...
Beje - kas del Sony, tai Fotostovykloj bandziau pats A700 su Zeiss 24-70/2.8 zoomu. (Dyydelis ACIŪ! Sony atstovams!)
Ir turiu tuos kadrus savo kompe. Nu ka - puikus daiktas, "britva" nuo pat atviru f, tikrai ispaudzia iki megapikselio visus jo 12.
Va čia tai objektyvas Smile ir kainuoja atitinkamai. Noriu pamatyti nuotraukas Twisted Evil
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by old cat Tr. 09 17, 2008 1:03 pm

LosT

Rasyk pasta i PM - gausi, man tai negaila. Jei nori - net RAW-ais po 18.5MB. Smile

Kurnors viesai sudet - tyyngiu...
Be to - ten ant greicio pliauskinta, bile kas, ta fotika ribotam laikui buvau gaves.
Dar - nel. grazu but: beveik Sony reklama Pentax forume! Very Happy
O dar - kur nuoroda apie ji daviau, labai issamus testai padaryti. Nieko naujo mano megejiskuos, ir dar skubant.

Siap, tai ir man laabai idomu buvo pabandyt. Trumpai:
A700 tai labai maloniai ieskiklis nustebino: uz K20 net atrodo didesnis ir sviesesnis subjektyviai. Nepatiko - ner ekranelio virsuj.
O Zeiss'ai, ju daug ten turejo - konstrukcija ir... svoriu! Metalas sonuos kokiu 5mm! silent
Buvau 135/1.8 pasinesiot pasiemes - mdaa... Isvis torpeda! Very Happy
O zoom'as kad ir astrus - pagal mano dao Smile "zvaigzde" rinkciaus vistik, kad ir su jos trukumais..

Vat, tokie ispudziai...
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Kaip bandžiau Pentax parduoti Empty Re: Kaip bandžiau Pentax parduoti

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 12 1, 2  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume