Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drambliuko svajotojų būrelis

+8
Kiras
Herkusfoto
LosT
eyebrowsdown
Dainius
mariukas
12divizija
Košakas
12 posters

Go down

Drambliuko svajotojų būrelis Empty Drambliuko svajotojų būrelis

Rašyti by Košakas Pen. 10 17, 2008 10:26 am

Kadangi tiesiog nespėju susekti tiek daug temų ir komentarų kasdien čia prirašot tai sukursiu dar viena temą apie nieką Smile

Manau dauguma mūsų kažkada svajojo turėti kažkokį objektyvą, fotoaparatą ir kokią blykstę bet svajonė taip ir neišsipildė, arba dabar norit bet neturit galimybiu. Taigi pasidalinkime nuoskaudomis Smile

Pas mane beje gan pigios svajones bet net joms pagailiu pinigų Very Happy
1. Pirmas buvo DA 40 limited. Kol apie jį svajojai įsigyjau 50mm 1,7 A - tas objektyvukas kiek pagelbėjo pergyventi "limo" neturėjimą. Bet galiausiai pabodo rankinis fokusas ir aš 50-uką pardaviau. Dabar po truputi grįžta poreikis fiksui, bet šį kartą tik autofokusiniam Smile
2. Vis bandžiau išspręsti problema kaip turėti "visko ir daug" t.y. kad ir universalus daiktas butu bet ir normalus portretukai gautusi. Net kurį laiką galvojau apie tokius dalykus kaip sigma 18-125 (po to supratau kad jis ne ka geresnis nei 18-200 ar pan). Bet realiai jau tada supratau kad kokybės nepakaks ir bus toks invalidiškas pirkinys kuris neatneš laimės. Taigi švelniai perėjau-perdreifavau prie antros svajones - tamron 28-75 2,8 Kaina įkandama, milimetrai ilgame gale man svarbesni nei plačiame, bet 28mm irgi nėra taip blogai, juk kurį laika vaikščiojau tik su 50-uku ir nieko - nenumiriau Very Happy Ir dar dydis/svoris kaip suratau iš greitų zumų priimtiniausi. Tiesa pasakius šis noras tamronui dar nepraėjo...
3. Netyčia užkliuvau vokiškame ebejuje kažkokį FA 35mm F2. Pasidomėjau, gi pasirodo labai gerai vertinamas objektyvas. Milimetrai dar netgi universalesni nei 40mm limo ir visu stopu šviesesnis F2 prieš F2,8 - ko dar norėti? tai vat progresuojanti liga dabar yra 35mm Very Happy

Taigi ačiū už dėmėsį, kas sekantis eilėje pasipasakoti? Very Happy


Paskutinį kartą redagavo Košakas, Pen. 10 17, 2008 2:26 pm. Redaguota 1 kartą
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

Drambliuko svajotojų būrelis Empty Re: Drambliuko svajotojų būrelis

Rašyti by 12divizija Pen. 10 17, 2008 11:35 am

Na gal aš?
Norai mano kuklūs ir galbūt kadanors įgybendinami.
O tai yra DA*. Mažesnioji (16-50) ir didesnioji (50-135).
Kad galėčiau sau per lietų laikstyti ir fotkinti.
Na ir dar prie visi šito – koki tamron 70-200 2.8 (su USM, nes kol prisiruošiu toki pirkti – išleis ir versiją su USM).
Macro? Gal ir nieko, bet galima ir be to gerio išgybenti.
Kūnelis? Smgu būtų kažką ergonomiškesnio už k200d, bet..
O šiaip tai didžiausia svajonė, tai kad laiko daugiau galėčiau fotografijai skirti Very Happy

12divizija

Pranešimų skaičius : 66
Age : 38
Miestas : Vilnius - Širvintos
Mano fototechnika : K200d + 18-55kit + 70-300 Sigma + Helios 44/2 + Pentax50mm f1.4 + Metz-48 + D-BG3 + DA*16-50
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

Drambliuko svajotojų būrelis Empty Re: Drambliuko svajotojų būrelis

Rašyti by mariukas Pen. 10 17, 2008 2:02 pm

skatmeninis vidutinis formatas..

mariukas

Pranešimų skaičius : 61
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : 31,50,70,200
Registration date : 2008-07-20

http://fotoblogas.lt

Atgal į viršų Go down

Drambliuko svajotojų būrelis Empty Re: Drambliuko svajotojų būrelis

Rašyti by Dainius Pen. 10 17, 2008 2:15 pm

juostinis vidutinis formatas Smile))

Dainius

Pranešimų skaičius : 58
Age : 32
Miestas : Kaunas
Registration date : 2008-07-19

Atgal į viršų Go down

Drambliuko svajotojų būrelis Empty Re: Drambliuko svajotojų būrelis

Rašyti by eyebrowsdown Pen. 10 17, 2008 2:56 pm

o as daug ko noriu.. Smile)
eyebrowsdown
eyebrowsdown
Admin

Pranešimų skaičius : 87
Miestas : Klaipėda
Mano fototechnika : :)
Registration date : 2008-07-18

Atgal į viršų Go down

Drambliuko svajotojų būrelis Empty Re: Drambliuko svajotojų būrelis

Rašyti by LosT Pen. 10 17, 2008 3:37 pm

Galite mane linčiuoti bet aš svajoju apie Nikon d700 + 24-70 f2,8 + 70-200 f2,8 Neutral
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Drambliuko svajotojų būrelis Empty Re: Drambliuko svajotojų būrelis

Rašyti by Herkusfoto Pen. 10 17, 2008 10:22 pm

ai, jei atvirai... Pentax 67, na ir optika....
Herkusfoto
Herkusfoto

Pranešimų skaičius : 26
Age : 55
Miestas : vilnius
Mano fototechnika : Pentax mz-m, pentax mz7, Nikon D3, MARK II, Kiev 88
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

Drambliuko svajotojų būrelis Empty Re: Drambliuko svajotojų būrelis

Rašyti by eyebrowsdown Pen. 10 17, 2008 11:16 pm

Herkusfoto rašo:ai, jei atvirai... Pentax 67, na ir optika....
mmm...geris Smile
eyebrowsdown
eyebrowsdown
Admin

Pranešimų skaičius : 87
Miestas : Klaipėda
Mano fototechnika : :)
Registration date : 2008-07-18

Atgal į viršų Go down

Drambliuko svajotojų būrelis Empty Re: Drambliuko svajotojų būrelis

Rašyti by Kiras Št. 10 18, 2008 8:31 am

Hmmm Smile as irgi turejau minciu panasia tema kurti Smile
1) blicas Pentax AF-540FGZ - patalpose 50-tukas ne visada parankus
2) Pentax obj. 16-50mm f/2.8 ED AL IF SDM smc-DA - pakeisti kitini
3) Pentax obj. 12-24mm f/4 ED AL IF smc-DA - buna, kad norisi plataus kampo
4) emmm - teleobjektyvas vietoje 70-300 Sigmos Smile

Realiai - kol leisiu sau blica nusipirkti, tai ir naujo kunelio reikes Smile

Kiras

Pranešimų skaičius : 59
Age : 42
Miestas : Vilnius - Klaipeda
Mano fototechnika : Pentax K10D, Spotmatic
Registration date : 2008-08-05

Atgal į viršų Go down

Drambliuko svajotojų būrelis Empty Re: Drambliuko svajotojų būrelis

Rašyti by Kent Št. 10 18, 2008 9:18 pm

Na o stai mano pageidavimu ir pasvaiciojimu kraitele:
- Pentax 77mm f/1.8 smc-FA cyclops
- Pentax 200 mm F2.8ED [IF] SDM smc DA Smile
- Pentax 14mm f/2.8 ED IF smc-DA rabbit
kada nors ... Smile
Kent
Kent

Pranešimų skaičius : 43
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax K200D, kit II, helios 77M-4, sigma 70-300 non apo macro
Registration date : 2008-10-03

Atgal į viršų Go down

Drambliuko svajotojų būrelis Empty Re: Drambliuko svajotojų būrelis

Rašyti by Soul Sk. 10 19, 2008 6:34 am

Sveiki,
jau isigijau Tamron SP AF 17-50 f/2.8. Tai liko dar viena "svajuko dramblione" - geras televykas...

Soul

Pranešimų skaičius : 13
Age : 71
Miestas : Rokiškis
Mano fototechnika : Pentax K200D, SMC DA 50-200, Tamron SP AF 17-50 f/2.8.
Registration date : 2008-08-03

Atgal į viršų Go down

Drambliuko svajotojų būrelis Empty Re: Drambliuko svajotojų būrelis

Rašyti by old cat Sk. 10 19, 2008 10:22 am

Na o as nei pats nezinau ko noreciau...

Viena tik galiu pasakyt - nenoriu labai daug. Nes fotografija man nei darbas, nei gyvenimo budas. Tik siaip hobis, pazaidimui, laisvalaikiui. Beje - vienas is keliu, o kiti irgi pinigu nemazai ryjantys. Tai koznam po maziau iseina auomatiskai. Smile

Dar: kad ir suprantu, kaip gerai ir patogu dirbt su dideliu "profiniu" fotiku, tvirtai i ji isikibus ziuret per dideli sviesu ieskikli, kiekvienai funkcijai po mygtuka po ranka turet - visgi kuo toliau tuo labiau isitikinu kad sitai "ne majo". Eit kaip Rembo per dziungeles su atstatytu kulkosvaidziu, granatomis (objektyvais) apsikarscius, kadro grynai specialiai "medziot" - ne. Drambliuko svajotojų būrelis Bfc1c49a14f2f971278c71637537ce43

Nezinau ar tai Bresson'o Leikos, kuria gali gatvej nosinej paslept, ar lomografu itaka, bet noris kazko nedidelio, patogaus, ka but galima visur turet su savim, ir tiesiog fiksuot gyvenima - zmones, draugus, aplinka, ka ir kaip matai, per daug demesio i save neatkreipdamas.

Ka galetum drasiai imt su savim i keliones, zygius, gamta, renginius. Kad nelenktu sprando, ir netrukdytu kazka kita veikt. Kam ant asfalto netycia istizus, ar kam "pasiskolinus" virves nereiktu ieskot. Smile
Ka galetum tiesiog imest motociklo bagazinen ir nesirupint, jog kelionej nuo vibracijos iskris batareikos, issisukines varzteliai, ar shooter'is isklibs.
Bet - ir neultra mazo - rankos (letenos Smile ) mano irgi neis mazuju. Ir vaizdo kokybe butu ne kisenines muilines!
Va. Kazko tokio noreciau.
Bet net kandidato nematau kol kas.
Uztat gan daug vilciu dedu i naujus micro formatus.
Bet vel.. Kas ir kada cia dar bus.. Ir kaip. Daug kas neaisku. Pav. Panasonic vien su double kit praktiskai - dar ner tas, kam jau pinigus taupyciau. Lauksim dar - gal ka Samsung'as parodys...


Na o dar viena, kas norus ir svajones pakoreguoja yr tai, kad akivaizdu vistik , jog as nei velnio nemoku fotkint! Smile Tikrai.
Ir nebijau to nei sau, nei viesai pripazint. Jeigu technine proceso dalis kaip ir nekelia problemu, tai apie mianine - patyliu... Smile
Ir tiktrai zinau, jog cia revoliucijos neivyks, ir nepades brangi technika. Tai juolabiau - kam plesytis? Smile

Va, rezultate ir gaunas, kad pakolkas "simtukas" yra tai kas mane tenkina, kad ir su islygom.
Nes: 1. Jis yra. 2.Jo negaila. 3.Su stiklais ar aksesuarais ner problemu. 4. Kokybe tenkina, o tam ka nufotografuot teiseina - netgi virs! Very Happy
5. Fantazuot gali kiek nori, o realybej gali rinktis tik is to kas yr, ir dar pagal galimybes. Taigi zadu dar gyvent su juo kuri laika.

Na, o kad tas, kaip matosi, uztruks - dar gal ir stikla koki dasipirkt. "Zvaigzdiniu" zoom'u neplanuoju, nors apie juos ir neblogos nuomones esu. Gal 17-70/4 kada? Bet ir tam kolkas ner butinybes, nes panasaus gerumo stiklais sis diapazonas dabar jau yr perdangtas kelissyk, tiek rankinias, tiek autofokusu.

Va, o kiekvieno tikro pentaksisto svajones 77Lim tai noreciau! Pabandziau Fotostovykloj (Aciu Vilbros vaikinams!) ir, galima sakyt - turiu liga dabar... bounce

Dar - kazkokio universalaus fiksiuko. Aisku, norisi ir cia "karaliaus" - 31Lim! Very Happy
(Kosakas, kolega, geriau apie ji neskaityk - ramiau miegosi! Smile ) .
Bet greiciausiai cia irgi nugales pragmatizmas, ir bus renkamasi tarp "meduoliuko" ir FA35.

Na dar trumpo kokio - vel 21Lim kaip ir prasosi...

O va krastutinumai - zuviaakiai, tele ir macro - visai nedomina.

O dar - blykstes normalios irgi neturiu kol kas... Drambliuko svajotojų būrelis D7b1638fc0ed8e65faf484342d05044a


Vat. Tokios tad seno katino svajones. Smile
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Drambliuko svajotojų būrelis Empty Re: Drambliuko svajotojų būrelis

Rašyti by Polis Pen. 01 23, 2009 6:44 am

Sveiki,
mano svajonė ,kada nors nusipirkti objektyvą pvz. Pentax 12-135mm.f2,8 SDM smc-DA, jeigu kada nors tokį pagamintų tai būtų fainas dalykas Very Happy
Polis
Polis

Pranešimų skaičius : 11
Miestas : Kupiškis
Mano fototechnika : Pentax K20D ,Sigma 24-70,Sigma 70-300 DG APO ir Zenito objektyvai
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

Drambliuko svajotojų būrelis Empty Re: Drambliuko svajotojų būrelis

Rašyti by 12divizija Pen. 01 23, 2009 12:00 pm

Polis rašo:Sveiki,
mano svajonė ,kada nors nusipirkti objektyvą pvz. Pentax 12-135mm.f2,8 SDM smc-DA, jeigu kada nors tokį pagamintų tai būtų fainas dalykas Very Happy
Poto rašysi kitą svajonę - noriu būti stiprus kaip švarcnegeris, nes atsibodo iš paskos savęs ant ratukų vežiotis objektyvą Smile

12divizija

Pranešimų skaičius : 66
Age : 38
Miestas : Vilnius - Širvintos
Mano fototechnika : K200d + 18-55kit + 70-300 Sigma + Helios 44/2 + Pentax50mm f1.4 + Metz-48 + D-BG3 + DA*16-50
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

Drambliuko svajotojų būrelis Empty Re: Drambliuko svajotojų būrelis

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume