Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pentax Full frame?

+2
eyebrowsdown
LosT
6 posters

Go down

Pentax Full frame? Empty Pentax Full frame?

Rašyti by LosT Pir. 07 21, 2008 9:12 am

Neseniai pasklido gandai kad Pentax kartu su Samsungu ketina išleisti pro level full frame Dslr:
http://pentaxlife.com/pentaxsamsung-full-frame-speculations
Kiek skaičiau tai pentax klubo forumuose į tai atreagavo gan skeptiškai kaip tik dėl mažo Pentax FF optikos asortimento....
Įdomi forumiečių nuomone šiuo klausimu Smile gal kas turi papildomos informacijos?
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax Full frame? Empty Re: Pentax Full frame?

Rašyti by eyebrowsdown Pir. 07 21, 2008 12:22 pm

man asmeniskai to fullframe visiskai nereikia. jis tik bereikalingai sukeltu optikos kainas Smile
eyebrowsdown
eyebrowsdown
Admin

Pranešimų skaičius : 87
Miestas : Klaipėda
Mano fototechnika : :)
Registration date : 2008-07-18

Atgal į viršų Go down

Pentax Full frame? Empty Re: Pentax Full frame?

Rašyti by ions Pir. 07 21, 2008 3:02 pm

aš tai sutikčiau su skeptiška nuomonė, kad fullFrame'o nebus artimiausiu metu, nes pastaruoju metu optikos jam nebegamina... Du * objektyvai (16-50 ir 50-135) pritaikyti tik skaitmenai... Na aišku yra senesnių, bet kažkaip man atrodo nerealu čia kolkas.

ions

Pranešimų skaičius : 3
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : K20D + 18-55 + keletas kitų objektyvų
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

Pentax Full frame? Empty Re: Pentax Full frame?

Rašyti by LosT Antr. 07 22, 2008 5:06 pm

Na gal aš čia tik vienas optimistas, bet IMHO Samsung su k20d jau įrodė kad gali gaminti CMOS matricas veidrodiniams, tai tarp APS-C ir full frame didelio kainos skirtumo neturėtų būti, padidėtų tik vaizdo stabilizavimo sistema ir ieškiklio optika, tai teoriškai galima išleisti FF kuris kainuotų ne daug brangiau už k20d, o su APS-C optika butų naudojama tik matricos centrine dalis ( pvz 10mpx iš 15 ), be to yra ir ne pentax FF optikos, pvz. tamron.
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax Full frame? Empty Re: Pentax Full frame?

Rašyti by dts_audio Sk. 07 27, 2008 4:24 pm

LosT rašo:Na gal aš čia tik vienas optimistas, bet IMHO Samsung su k20d jau įrodė kad gali gaminti CMOS matricas veidrodiniams, tai tarp APS-C ir full frame didelio kainos skirtumo neturėtų būti, padidėtų tik vaizdo stabilizavimo sistema ir ieškiklio optika, tai teoriškai galima išleisti FF kuris kainuotų ne daug brangiau už k20d, o su APS-C optika butų naudojama tik matricos centrine dalis ( pvz 10mpx iš 15 ), be to yra ir ne pentax FF optikos, pvz. tamron.

na ok, bet kokia nauda? na duok dieve maziau triuksmu. Bet kiek teko girdeti kad samsng developinamas ff sensorius tures tapati tasko dydi kaip ir dabartinis, tik talpins daugiau mpix. Pagyvensim pamatysim Smile laukti liko nedaug
dts_audio
dts_audio

Pranešimų skaičius : 5
Miestas : panevėžys
Registration date : 2008-07-19

Atgal į viršų Go down

Pentax Full frame? Empty Re: Pentax Full frame?

Rašyti by LosT Pir. 07 28, 2008 9:07 am

Bet kiek teko girdeti kad samsng developinamas ff sensorius tures tapati tasko dydi kaip ir dabartinis, tik talpins daugiau mpix.
Dėl šito tai suabejočiau, nes tada full frame tures 35 milijonus taškų!!! Very Happy IMHO čia net profams per daug.
na ok, bet kokia nauda? na duok dieve maziau triuksmu.
Skirtumas tikrai turėtų būti pastebimas, teoriškai jeigu į full frame'ą sukišti 15mpx, 1 pixelio didis bus maždaug toks pat kaip ant 6mpx APS-C, o bendras matricos plotas padvigubės! Dabar vis dažniau rašo kad ateity FF atpigs iki DSLR entry klases fotoaparatų, kol kas Pentax vienintelis neanonsavo nei vieno FF iš visų didžiausių DSLR gamintojų ( Olympus neskaitom ) tai IMHO jeigu jie nenori pakartoti savo klaidos su juostom turi paskubeti. Dėl optikos, perskaičiau įdomią nuomonę kad, jie gales tiesiog atnaujinti senesnius, juostom skirtus objektyvus: FA* 80-200/2.8, FA* 28-70/2.8, FA 20-35/4, FA* 300/2.8, FA* 400/5.6, FA* 600/4, FA* 250-600/5.6.
http://www.digitalhub.org/2008/06/pentax-full-frame-dreams.html
Nors aišku čia tik spėliojimai, greitai sužinosim ar teisingi Smile
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax Full frame? Empty Re: Pentax Full frame?

Rašyti by dts_audio Tr. 08 06, 2008 7:23 pm

http://forums.dpreview.com/forums/readflat.asp?forum=1036&thread=28825263

Čia kažkokie pašnekėjimai, kad lyg ir juda kažkas ta linkme Smile tik vieni perskaite kad jau developinamas, kiti, kad planuojamas developint.. pats tiksliai nenagrinėjau, bet kalbų ir vis konkretesnių tikrai yra Smile
dts_audio
dts_audio

Pranešimų skaičius : 5
Miestas : panevėžys
Registration date : 2008-07-19

Atgal į viršų Go down

Pentax Full frame? Empty Re: Pentax Full frame?

Rašyti by LosT Tr. 08 06, 2008 8:33 pm

Tai jeigu aš teisingai supratau, mes dar šiemet pamatysime Pentax k2000d Very Happy
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax Full frame? Empty Re: Pentax Full frame?

Rašyti by dts_audio Pen. 08 08, 2008 9:37 am

o tas k2000D kokio gymio bus? Very Happy t.y. kad planuojama į jį įdiegti
dts_audio
dts_audio

Pranešimų skaičius : 5
Miestas : panevėžys
Registration date : 2008-07-19

Atgal į viršų Go down

Pentax Full frame? Empty Re: Pentax Full frame?

Rašyti by LosT Pen. 08 08, 2008 1:01 pm

o tas k2000D kokio gymio bus? Very Happy t.y. kad planuojama į jį įdiegti
Spėju kad į jį ne "kažką įdės", bet išmes viską ką tik įmanoma iš k200d, ir nulį prirašys. Kaip supratau Pentax nori įšleisti dar mažesni ir pigesnį k200d Very Happy IMHO kaip d40.
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax Full frame? Empty Re: Pentax Full frame?

Rašyti by eyebrowsdown Pen. 08 08, 2008 4:26 pm

nieko gero is jo nebus. low low low entry level. konkuruos su canon 1000d, nikon d40 ir kitais tokio tipo "gyviais".
eyebrowsdown
eyebrowsdown
Admin

Pranešimų skaičius : 87
Miestas : Klaipėda
Mano fototechnika : :)
Registration date : 2008-07-18

Atgal į viršų Go down

Pentax Full frame? Empty Re: Pentax Full frame?

Rašyti by -Zoom- Pir. 08 11, 2008 9:42 am

Tokie "nieko gero" finansuoja tikrai gerų kūrimą - nes yra geriausiai parduodami.

-Zoom-

Pranešimų skaičius : 23
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : ds, k10d ir tt
Registration date : 2008-07-30

Atgal į viršų Go down

Pentax Full frame? Empty Re: Pentax Full frame?

Rašyti by old cat Pir. 08 11, 2008 11:31 pm

LosT
Na gal aš čia tik vienas optimistas, bet IMHO Samsung su k20d jau įrodė kad gali gaminti CMOS matricas veidrodiniams, tai tarp APS-C ir full frame didelio kainos skirtumo neturėtų būti, padidėtų tik vaizdo stabilizavimo sistema ir ieškiklio optika, tai teoriškai galima išleisti FF kuris kainuotų ne daug brangiau už k20d

Mielaskolega, tamsta tiktai didelis optimistas, jei tikrai taip manai!

Va, kad gamybos savikaina nelabai daug teskirsis - ir as tikiu.

Bet kad mazmenine kaina - pasiusk, ne! Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Pagalvokim: jei ji bus panasi - neliks kainu "laiptelio" - kaip beparodysi , jog FF "-esnis"? Very Happy

Ir kas K20 bepirks? Smile

Ne, tikrai nebus tokio stebuklo. Paziurekim kad ir i 5D kaina.
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Pentax Full frame? Empty Re: Pentax Full frame?

Rašyti by LosT Antr. 08 12, 2008 7:33 am

t. y. jeigu FF tai reiškia jis ir kainuoti turi brangiau nes kitaip jis bus nelabai FF "-inis"? Smile
Ir kas K20 bepirks?
Spėju kai Pentax išleis FF jau pasirodys k30d, o pirmas FF kainotų panašiai kaip 5d ( arba 6d ), net samsungas pareiškė kad tai bus Pro-level fotoaparatas. Bet visai tikėtina kad ateity FF pigs, pvz. k40d galėtų būty ff k3d down-grade'as, kaip buvo su k10d->k200d. Aišku čia kaip "pirštu į dangų" greitai patys pamatysime Smile
Įdomus straipsnis:
http://www.bobatkins.com/photography/tutorials/full_frame.html
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax Full frame? Empty Re: Pentax Full frame?

Rašyti by old cat Antr. 08 12, 2008 8:45 am

jeigu FF tai reiškia jis ir kainuoti turi brangiau nes kitaip jis bus nelabai FF "-inis"?
Butent! Very Happy

Ir, nors skamba juokingai, tai sakau visai rimtai. Patikslinu - siandienai tai tikrai taip.

Labai patiko fraze, rasta rusu Pentaklube, mazdaug: "Kad DSLR gamintojai isgyventu, kiekvienas (!) user'is sistemos atnaujinimui tur isleist ~1-2 tukst USD per metus"
Sventa teisybe, sakyciau! Nu kaip kitaip isgyvent gamintojui? Arba tavo produkcija nuolat perka, arba tu lenkiesi...
Is cia seka kita isvada: jam (gamintojui) visai jokio dziaugsmo, kad mes galim naudot senus, ar kitu gamintoju stiklus. Kapeika is to jam tai neina!
Uztat nuolat kas naujo, "-esnio" isgalvojama/dagalvojama, kitasyk - vos ne specialiai, kad senas netiktu. Na, bet cia Pentax sistema dar maloni isimtis, galim tik dziaugtis.
Bet jei vistik pasirodys FF - bukim ramus,atsiras naujos (ar "naujos" - pav, kad ir senosios zvaigzdes + SDM) optikos serijos!
O kaip kitaip? Prie naujo fotiko juk reikes naujo objektyvo! "-esnio"! Very Happy
Ir vel visiems bus gerai. Kuri laika. Smile

Na, o kad kazkada ateity FF galbut iki "mid" ar net "entry level" "nusileis" - sutinku. Bet tik tada, kai topines vietas uzims kazkas dar "-esnio".
Bet kokiu atveju, marketingine kainu laiptu grandine bus islaikyta. Beje - panasiai ir tam straipsny nuorodoj raso.

Beje dar: tam paciam Pentaklube rusai kazkaip labai stipraiai pasamoningai isitikne FF busimumu! Ir renkantis objektyva vienas pirmuju klausimu: ar jisai "dengia" pilna kadra? Smile
Net tuos , kurie grynai skaitmeniniai bando! Ir pav., issiaiskine, jog DA40 , net DA16-45 - dengia. Tik kaip su vinjetavimu ir ryskumu krastuos negaleciau pasakyt.
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Pentax Full frame? Empty Re: Pentax Full frame?

Rašyti by LosT Antr. 08 12, 2008 10:26 am

Supratau logika....
Bet įsivaizduoju koks triukšmas prasidėtų DSLR rinkoje jeigu Pentax sugebėtų išleisti FF body pvz. už 4000lt, galbūt ten ir nebus tokio neįtikėtino kokybes skirtumo nuo APS-C bet, full-frame stereotipas turėtų suveikti Smile. Dviguba naudą turėtų ir Pentax nes net jeigu FF fotoaparatas ir palaikytų DA APS-C optika koks fotomegejas norėtų naudoti tik 50% savo fotoaparato matricos ploto? O reiškia kad reikės pirkti/atnaujinti optiką.......
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax Full frame? Empty Re: Pentax Full frame?

Rašyti by old cat Antr. 08 12, 2008 11:21 am

LosT,

Mielaskolega, tamsta tikrai didis optimistas ir idealistas! Smile Ir galima tik pasidziaugt jog tokiu zmoniu dar yr!

Bet gyvenime, deje, viskas vyksta pagal kitokius desnius: Galetu. Ir tikrai butu seansacija! Bet kam tai daryt? Juk tai but sakos, ant kurios patys sedi nupjovimas!

Nes: fotoapartas - tai ne pusrytines bandeles, kurias perka visi ir kasdien, ir pamazines kaina gali parduot daugiau ir gaut dar pelno!
Juos perka: 1. Nedaug kas. 2. Nedaznai.
Is cia isvada - reik parduot kuo brangiau, isspaudziant maksimuma is kiekvieno pardavimo, vien kad gamintojas ir pardavimo tinklas issilaikytu!
Dar viena - jei FF "paleidzia" po 4klt, tai K20 turetu iki ~2-2.5 pigint, ir kitus mazesniusosius modelius atitinkamai. Tai laukiamas K2000 kiek turetu bekainuot? Kelis simtus lt?! Nee, nebus taip. Na - bent jau ne artimiausiu metu.

Jei ir isleis - gal ir bus tradiciskai truputi pigesnis uz analogus, ne daugiau.
O gal net priesingai - brangesnis, bent is pradziu, kol naujiena.

Beje - cia irgi tik mano pamastymai kaip galetu but, ne daugiau. Pamatysim.

O ideja dali matricos nepilno kadro optikai naudot ner nauja, berods Nikon D3 taip ir padaryta (jeigu tik nemaisau ko Rolling Eyes ).
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Pentax Full frame? Empty Re: Pentax Full frame?

Rašyti by LosT Antr. 08 12, 2008 11:52 am

tamsta tikrai didis optimistas ir idealistas!
Gal ir yra tiesos Wink
Nes: fotoapartas - tai ne pusrytines bandeles, kurias perka visi ir kasdien, ir pamazines kaina gali parduot daugiau ir gaut dar pelno!
O kaip tada reikia vadinti muilines ir k2000d, pelno iš vieno fotoaparato tikrai ne daug bet pardavimo kiekiai skiriasi ir sudaro didžiausia bendro pelno dalį. 2 - nereikia pamiršti ir optikos, pentax kaip ir suinteresuotas kad būtų kuo daugiau pentax k mount fotoaparatų nes ir optikos pirks daugiau.....
Dar viena - jei FF "paleidzia" po 4klt, tai K20 turetu iki ~2-2.5 pigint, ir kitus mazesniusosius modelius atitinkamai. Tai laukiamas K2000 kiek turetu bekainuot? Kelis simtus lt?! Nee, nebus taip. Na - bent jau ne artimiausiu metu.
4000lt kainą iš galvos paėmiau kaip pavyzdį, gal 4500-5000 lt iš Pentax labiau tikėtina. Beje k20d body rinkos kaina 2800lt kaip ir Canon 40d, tuo tarpu canon 5d kainuoja 5000lt! Nepanašu kad Canon pjautu šakas ant kurių sedi...
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax Full frame? Empty Re: Pentax Full frame?

Rašyti by old cat Antr. 08 12, 2008 12:33 pm

Na, pirmiausia tai as nelabai noreciau sutikt su teiginiu, jog K2000 ar D40 klases aparatai yra firmu didziausio pelno saltiniai.

Mano galva ju "misija" kiek kitokia, o butent: priviliot laisvas "dusias" i "seima"! Smile

Nes tam, kas nupirks aparta, kad ir vien del jo kainos, tuojau prireiks objektyvo(u), blykstes... O situ is konkurentu jau nenupirksi! Pentax Full frame? Icon_biggrin
Po kiek laiko neapsikentes jo "apipjaustymu" ir kuneli i tobulesni keis.. Vel - i koki? Objektyvas, blykste Pentax'iniai jau yr - tai koks K20(K30?) naturaliai belieka! Pentax Full frame? Icon_razzSekantis - gal jau FF! Vel Pentax'o, vel del tos pacios priezasties! Jau "savas"! Very Happy
Va kaip! Ir viskas savo vietose.

Aplamai kas kaip, kas del ko, pasneket irgi idomu, bet jau gaunas kaip ir off top'as biskeli sioj temoj... Rolling Eyes
Viena tik, ka galeciau uztikrintai teigt: siandienai situaciaja gamyboj tokia, jog "paradui vadovauja" ne besistengiantys kuo tobulesni produkta sukurt inzinieriai, bet rinkodaros ir marketingo skyriai. Inzinieriai tik igyvendina ju vizijas ir planus.

O kaip bus su Pentax FF - nuo to ner aiskiau.
Man tai atrodo, jog jie patys neapsisprendzia kaip su tuo susijusius salutinius klausimus issprest. Sakant tiesiai - kaip susisukt, kad is jo kuo didesnes babkes ispest! Very Happy
Net ir pats tamsta sutinki, kad FF ir pigiai nebus...
Kad ir pas ta pati Canon - jis bemaz dvigubai brangesnis! Tik taip issilaiko pusiausvyra, o Canon - "ant sakos". Smile

O gryn techniskai - pagamint matrica ir ikist kad ir i K20 - nemanau kad yr problema.
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Pentax Full frame? Empty Re: Pentax Full frame?

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume