Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pentax K-m

+11
d1onatas
simkka
mariukas
LosT
Edvinas
jmz
Kent
old cat
Symbian
12divizija
Košakas
15 posters

Puslapis 13 1, 2, 3  Next

Go down

Pentax K-m Empty Pentax K-m

Rašyti by Košakas Kv. 11 06, 2008 12:51 pm

Taigi, baby pentax jau Vilbros salonuose, kaina... na tikrai manau žemesnė nei galima buvo tikėtis - tik 1500lt su kit objektyvu.
Prisipažinkit kas galvoja pirkti?
Ar šiaip gal kokiomis mintimis pasidalinkime Smile
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by 12divizija Kv. 11 06, 2008 1:51 pm

Nebūčiau ankščiau įsigyjęs k200d - tai turbūt jamčiau Smile
Bet kogero padaugės Pentax vartotojų..

12divizija

Pranešimų skaičius : 66
Age : 38
Miestas : Vilnius - Širvintos
Mano fototechnika : K200d + 18-55kit + 70-300 Sigma + Helios 44/2 + Pentax50mm f1.4 + Metz-48 + D-BG3 + DA*16-50
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by Symbian Pen. 11 07, 2008 7:42 am

k200 be kit kainuoja kaip tas k-m o palygint.. sunku Smile geriau gal naujas k200 ir naudotas kit arba isvis normalesni iskart imt ?
Symbian
Symbian

Pranešimų skaičius : 45
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : K10D, Metz 48, Tamron 28-75, Sigma 70-300mm APO MACRO
Registration date : 2008-07-19

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by old cat Pen. 11 07, 2008 9:45 am

gal kokiomis mintimis pasidalinkime
Na, kaip vienas is variantu - kaip antra fotika galima isigyt, ypac jei turi "dideli" - K10/20. Kelionems, siaip pasinesiojimui. Su "meduoliuku" jau palto kisenen turetu tilpt. Smile Tokia ideja labai populiari tarp kolegu is Rusijos. Bet kai dabar ta krize, tai kazin ar daug kas svarsto toki varianta rimciau.

O va, jeigu but senaja 6Mpix matrica palike, ideje Live view, ir/arba/nors pentaprizme - gal net savo "simtuka" keist galvociu... Tai jau but zingsnelis link mano subjektyviu poreikiu patenkinimo. Pentax K-m 8bbb4587bad481e685408d24ad058c74

k200 be kit kainuoja kaip tas k-m o palygint.. sunku
Ko sunku? Lygink sau i sveikata: http://www.dpreview.com/previews/pentaxkm/ Smile
Pagal punktus niekur nenusilidzia, kai kur net lenkia. Viena tik gal rimtesni minusa jame iziuriu - neina fokusavimo tasko parinkt.
O ta vandens/dulkiu apsauga - ispusts reikals, IMHO. Kiek jau metu zmones fotografuoja sekmingai be sio navaroto..
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by Kent Pen. 11 07, 2008 3:24 pm

tikrai tiesa,k-m greiteliau fotografuoja ,bei turi pora filtru arsenale . norsapskritai,tai as uz k200d ,man top lcd yra naudingas daiktas+apsauga siokia tokia nuo dregmes
Kent
Kent

Pranešimų skaičius : 43
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax K200D, kit II, helios 77M-4, sigma 70-300 non apo macro
Registration date : 2008-10-03

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by old cat Pen. 11 07, 2008 3:32 pm

Kent

Aga, teisybe, virsutinio ekranelio tirai nera! Ir tas tikrai neprivalumas.

Nors... Ka dabar jau jis retenybe aplamai darosi, o tarp naujesniu zemesnes klases fotiku - isvis nieks netur, jeigu neklystu.
Sony'ai va pav. visi jo netur - i nieko. Buvau paemes A700 - pradzioj keista, paskui greit pripranti. Juolab kad visa ta informacija dar ieskikly rodoma.
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by Kent Pen. 11 07, 2008 4:04 pm

tas tiesa (nors a900 turi man rodos maziuka),bet pvz kai ant stovo uzkeliu ,tai tikrai nepatogu lenktis ir derint,kai gali patogiai ziuret i top lcd Smile
Kent
Kent

Pranešimų skaičius : 43
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax K200D, kit II, helios 77M-4, sigma 70-300 non apo macro
Registration date : 2008-10-03

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by old cat Pen. 11 07, 2008 9:02 pm

Kent

Taip.
Bet velgi: renkames is to kas yr realiai. As irgi kad galeciau - ismesciau puse nenaudojamu funkciju is "simtuko" (siuzetines progamas pirmiausiai Smile ), o vietoj ju geriau pentaprizme ir gal ISO mygtuka isideciau. Bet yra kaip yra...
O K-m'as i taip galima sakyt - be konkurencijos pagal funkcionaluma savo klasej. Pentax K-m F3296c7c0412eaf27074fb0a29924c0e Tai jau tikrai nereik noret dar kazko is jo, o vien del to vieno niuanso atsisakyt. Manyciau, jog tikrai galima prie to prisitaikyt, ypac megejiskam naudojime. Va tik tiek.
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by jmz Št. 11 08, 2008 9:55 am

O kuom K100'tuko matrica 6Mpix matrica geresne uz K200'tuko ar K-m'o 10Mpix matrica?
jmz
jmz

Pranešimų skaičius : 27
Age : 46
Miestas : Klaipėda
Mano fototechnika : K200D
Registration date : 2008-10-20

http://mzfoto.blogas.lt

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by old cat Št. 11 08, 2008 6:12 pm

jmz

Mazesniais triuksmais. Nors abi yra Sony, ir tos pacios CCD technologijos, bet del mazesnio pikseliu tankio mazdaug 1-1.5 ISO pakopa mazesnioji maziau triuksmauja. Prie ISO 800 "simtuke" triuksmo dar nesimato isvis beveik.
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by Edvinas Pir. 11 10, 2008 1:02 am

old cat rašo:jmz

Mazesniais triuksmais. Nors abi yra Sony, ir tos pacios CCD technologijos, bet del mazesnio pikseliu tankio mazdaug 1-1.5 ISO pakopa mazesnioji maziau triuksmauja. Prie ISO 800 "simtuke" triuksmo dar nesimato isvis beveik.

O tu pabandyk tą 10 megapikselių K200D ar K-m nuotrauką sumažinti iki 6 megapikselių ir tada lygint, klausimas ar bent 1/2 f-stopo surasi Smile

Beje, K200D tvarkosi su triukšmais truputį geriau, nei K10D. Visai nenustebčiau, kad K-m turėdamas tuos pačius 10 megapikselių tvarkysis su triukšmai geriau nei K200D ir net pikselių lygyje triukšmai bus tokie kaip ir K100D.

Edvinas

Pranešimų skaičius : 23
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Tik trys FA Limited objektyvai
Registration date : 2008-10-20

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by old cat Pir. 11 10, 2008 10:01 am

Edvinas

A manai, jog nesu bandes?
Taip, resize'as mazinant nuotrauka visad yr rezervas triuksmu vizualiam sumazinimui, tas teisybe. Bet tada vel logiskas klausimas - nachier ju (Mpix) daug, jeigu paskui vistiek turi mazint? Smile

Kad "K200D tvarkosi su triukšmais truputį geriau, nei K10D" - tai dar kaip cia lyginsi. Jeigu "saziningai" RAW'us, tai turetu but bemaz vienodi - matrica gi ta pati.
O jei aparatinius JPEG, kuri "dusimtuke" labai pagerintas, kaip reklamuojama - tai ka gi isties mes lyginam? Aparato prigimtinius triuksmus, ar jo procesoriaus darba? Question Katras nuotrauka pradzioj "plauna" - blurina, kad spalvoti taskeliai isnyktu, paskui sharpina ir kelia spalvu intensyvuma! Tokiu budu ir siuolaikines "muilines" nedaug triuksmu tur. Smile
Nezinau, man tai euforijos nekelia toks budas. Spalvos, atspalviai nukencia neisvengiamai, detalumas palieka irgi nei sioks, nei toks.

Va, mano brolis tur Canon G10 su 14Mpix, tai tenai tas efektas labai puikiai matosi: nors i dideles paklodes is jo gaunasi, bet detalumas, spalvos tai kaip per dumus, nors siap lyg ir spalvinga, ir rysku. Ir kuo didesnis ISO - tuo labiau, nors taskeliu nei prie 400 nesimato ir net prie 800 netaip daug, kaip "muilinei". Ir "dusimtuko" JPEG'uos kazkiek to iziuriu..

Zodziu - fizika yr fizika, jos neapgausi. Greiciau tik save. Smile

P.S.: kai uzpernai K10 pasirode, ir daug kas puole prie jo su euforija, man uzteko paziuret jo nuotrauku samples, ir tvirtai sau pasakiau, jog sau vistik noriu kazko su senaja 6Mpix matrica. O ta 10-ties nesimpatiska man lig pat siol. Aisku, cia jau grynai subjektyvu, ir parasiau tarp kitko tik.
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by LosT Antr. 11 11, 2008 2:24 pm

K10D matrica jau pakankamai sena ir palyginus su naujomis CMOS matricomis - triukšminga. IMHO bet koks triukšmų slopinimas nėra efektyvus, nes nuotrauka gadinama, jeigu jau matrica bloga tai nieko čia nepadarysi. O dėl 6mpx k100d matricos, tai ji jau morališkai paseno ir nebegaminama, nors tikrai mažai triukšmauja. Vat jeigu sukurtų 6mpx matrica panaudojus paskutines technologijas tai IMHO ten būtų legenda, nors to tikrai niekas nedarys. Šiaip ir k20d samsungo 14mpx matrica mažai triukšmauja, gail akad megapikselių biški per daug....
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by Košakas Antr. 11 11, 2008 5:00 pm

LosT rašo:Šiaip ir k20d samsungo 14mpx matrica mažai triukšmauja, gail akad megapikselių biški per daug....

Kaip surpast per daug? Per meniu galima sumažinti megapikselių kieki Smile
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by old cat Antr. 11 11, 2008 5:35 pm

Na va, kolegos; kad ir off top'inam (tema but galima atskirt, kad jau taip pasisuko), bet issiaiskinom viena esmini dalyka: isties paciu DSLR tinkanciu matricu gamtoj nera daug. Jeigu atmest egzotikas, tokias kaip Foveon; Olympus'a ir Canon, kurie tur savo, bet patys mums mazi rupi Smile, belieka tiktai trys Sony gamybos: 6 ir 10 Mpix CCD bei 12 CMOS, kurios stovi Nikon'uos, Alfose ir Pentax'uos atitinkamai, bei 14-os Samsung'o CMOS - "dvidesimtuke". Ir viskas!
Nors cia nedidelis atradimas, bet tas amzinas gincas, irodinejimai kas daugiau triuksmauja, pas ka naujesnes technologijos visai kitoj sviesoj jau atrodo. Ar ne taip? Wink

LosT, ka turi minty sakydamas "moraliskai paseno"? Arba kitaip paklausiu: ko joj paciam neuztenka?
Ne, dar kitaip Smile : kur matai geriau, ar nors alternatyva jai?

Tai vat, ir as nematau.. CMOS? Na, sitai visai is kitos operos. Viskas ten kitaip. Tur savo ir pliusu, ir minusu, bet niekaip nepasakyciau, jog geriau vienareiksmiskai. Ne visi ja patenkinti. Ir as pats kolkas nematau butinybes prie jos gvaltu pult.

Košakas, na jo, bet tik JPEG, o tai kaip zinom - tik blondinems, bet ne tikriem dzedajams! Very Happy
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by LosT Antr. 11 11, 2008 11:35 pm

Kaip surpast per daug? Per meniu galima sumažinti megapikselių kieki Smile
Čia yra dirbtinis nuotraukos sumažinimas, gal ji ir užims mažiau vietos bet pvz. muo 14 iki 10mpx sumažinta nuotrauka atrodys blogiau nei daryta su 10mpx matrica. Jau daug kartu ir testuose įrodyta kad realiai optimaliausia APS-C matricos raiška iki 12mpx, nes kaip tik tokį diapazoną gali atkurti dauguma šiuolaikiniu objektyvų, ir tik kai kurie brangiausi fiksai sugeba padengti tuos 14mpx. Tuo tarpu kuo daugiau pikselių tuo mažesnis 1 pikselis, o tai reiškia kad ir triukšmauja tokia matrica stipriau, + nuotraukos užima daugiau vietos ir fotografuojant iš ranku fotoaparatas kurkas jautresnis sujudėjimui. Tai tada ir iškila klausimas o kam man tu pikselių taip daug jeigu aš jų vistiek neišnaudosiu? Jau geriau panauduotų tą pačią technologija ir sukurtų tokią pat 10 ar 12mpx matricą su pagerintu jautrumu.... IMHO jau po 10-12mpx reikėjo sustabdyti tą pikselių karą, o ne žmones kvailinti. Gerai kad bent kažkas dabar apie tai pradeda susimastiti, jau ir dPreview.net gerokai sukritikavo Canon 50d už 15mpx nes realiai šis modelis dėl savo matricos fotografuoja net prasčiau už 40d.
belieka tiktai trys Sony gamybos: 6 ir 10 Mpix CCD bei 12 CMOS, kurios stovi Nikon'uos, Alfose ir Pentax'uos atitinkamai, bei 14-os Samsung'o CMOS - "dvidesimtuke". Ir viskas! Nors cia nedidelis atradimas, bet tas amzinas gincas, irodinejimai kas daugiau triuksmauja, pas ka naujesnes technologijos visai kitoj sviesoj jau atrodo. Ar ne taip? Wink
...jau seniai ne paslaptis... šviesa nepasikeitė Smile.
ka turi minty sakydamas "moraliskai paseno"? Arba kitaip paklausiu: ko joj paciam neuztenka?
Ne, dar kitaip Smile : kur matai geriau, ar nors alternatyva jai?
Kad ir kaip aš tuos 14mpx sukritikavau, bet geriausia man priimtina alternativa ir yra samsungo matrica, gal ir triukšmauja ji truputėli daugiau už tuos 6mpx bet detalumas geresnis. nesakau kad man asmeniškai tų 6mpx neužtenka, bet kai žurnalo redakcijoje paprašė nuotraukas ir aš pasakiau kad visos mano nuotraukos iki 6mpx tai gan keistai pažiūrėjo, parduodant darbus irgi reikalauja daugiau pikseliu. 2 - ne visada pavyksta vietoje gerai sukomponuoti kadrą tai veliau kirpti lig peilių per ranką, ir taip supranti kad nedaug turi o čia dar kirpti reikia. 3 - gal but man asmeniškai nemaloniausia dalykas, bet matricoje pakelus ISO virš 400 atsiranda karšti pikseliai, viskas būtų neblogai jeigu jie po viena susidėliotų bet čia kaip tyčia tris grupės po 5 pikselius sudaro savotiškus kryžiukus, ir dar skirtingu spalvų Smile butų nuotrauka bent 10mpx tai gal sunkiau būtų pastebėti bet dabar tai tenka rankitem visas 800ISO nuotraukas taisyti. Gal kas gali pasakyti ar čia garantinis atvejis, ar man su tuo iki kito body teks gyventi?
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by old cat Tr. 11 12, 2008 6:04 pm

LosT

Nu va, kiek zmoniu - tiek nuomoniu, ir net poreikiu skirtingu.
Kazkaip net galvon netoptelejo, kad su "simtuku" gali kas uzsiiminet komercine fotografija. Rolling Eyes
Beje, apie sia visai neturiu supratimo, tik is nuogirdu zinau, kad ten absurdo ir net savotisko fetiso netruksta - kad ir tie simtameigabaitiniai TIFF'ai kaip standartas, is kuriu paskui paveiksleli atspaudina vos delno dydzio dazniausiai. Smile
Bet kaip bebutu, su vienu i pats sutinki: jei jau keist ji prieina panevali nekeiciant veliavos, tai tik i K20 siai dienai logiska. Kad ir su islygom.
Beje dar del crop'inimo: pikseliai issidesto plote, t.y krastiniu sandaugoj, o jei imt atskirai auksti/ploti tai siu vos 30% ter daugiau 10 uz 6, ir tik 50% 14. Tai ir cia vel dideliu stebuklu ner.

O del triuksmu jau nezinau.
Pats ISO 800 drasiai naudoju. Kartais net ir 3200, bet cia jau visai extreem - tik smarkiai sumazintiems kadrams, vien fakto fiksavimui, pav. kam per Skype nusiust. Smagu juk, kai pav., pavakare, ar prie lauzo gali be blico fotografuot... Pentax K-m F9fce0ecbe3fa0ded2eff3c056f3705a Uztat man kuo mazesni triuksmai n kartu svarbesni uz pikseliu kieki.

Tik dar ko reiketu nepamirst: kuo aukstesnis ISO, tuo tikslesne turi but ekspozicija. Jeigu is nedasviestu RAW prisieina istempinet, tai net ir prie 200 gali seseliuos zveigzdelapius gaut. Smile



Na, o kadangi tema vistik apie K-m Smile, tai siek tiek apie ji nuomoniu ir kadru su Lim'ais pasigrozejimui : http://www.photomalaysia.com/forums/showthread.php?t=63815
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by LosT Kv. 11 13, 2008 9:07 am

Kazkaip net galvon netoptelejo, kad su "simtuku" gali kas uzsiiminet komercine fotografija. Rolling Eyes
Kad ne komercine dar, bet apie tai galvoju, ir dėl k20d dar neaišku, vis dažniau susimastau apie migravimą, kol kas dar pakankamai didelį optikos komplektą nesurinkau o Pentax finansine padėtys nedžiugina. Kad FF nebus tai jau aišku o apie atitinkamą "pro level" analogą net nekalba, "medium format" - nedomina, vis kažkokius "entry entry entry level" K-m'us štampuoja. Ką jie sau galvoja?

Vis dar lieka klausimas ką man daryti su "hot pixels" gal kas gali ką patarti?
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by mariukas Kv. 11 13, 2008 4:13 pm

k20ukas puikiai tinka studijai/produktams ar peizažams. gal, lyginant su d3, jis ir nėra greitas, bet jo paskirtis gali būt visai kitokia.

o kas tau su tais hotpixeliais? fotikas gi remapina juos. o jei rawu fotografuoji, tai konverteriai irgi tuo pasirūpina.

mariukas

Pranešimų skaičius : 61
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : 31,50,70,200
Registration date : 2008-07-20

http://fotoblogas.lt

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by LosT Kv. 11 13, 2008 11:18 pm

o kas tau su tais hotpixeliais? fotikas gi remapina juos. o jei rawu fotografuoji, tai konverteriai irgi tuo pasirūpina.
Aš dabar tik raw ir fotografuoju, bet kaip jau parašiau, nuotraukoje ( pakelus ISO virš 400 ) atsiranda 3 ar 4 "kryžiukai" ( penki pikseliai kiekviename ) ir dar skirtingų spalvų Smile, tikrai pakankamai pastebimi portretuose. Jeigu fotoaparatas ten kažką ir valo tai jų tikrai nepaliečia... Kaip šią problemą spręsti???
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by Košakas Pen. 11 14, 2008 10:03 am

Oj, palaukit, apie K20D hotpikselius gal reikia į atskirą temą iškelti
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by Kent Pen. 11 14, 2008 11:54 am

bent as kai gavau 200d ir pradejau fotografuoti ,pastebejau,kad visose nuotraukose toje pacioje vietoje irgi buvo apie 5 karstus taskelius. kadangi aparate yra pixel mapping,tai pasinaudojes labai nudziugau ,kad ju visiskai nebeliko ir neatsiranda sunny
Kent
Kent

Pranešimų skaičius : 43
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax K200D, kit II, helios 77M-4, sigma 70-300 non apo macro
Registration date : 2008-10-03

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by simkka Tr. 11 19, 2008 5:31 pm

Mane irgi sudomino sis aparatas, kaina nedidele. Kaip ten jo kitinis objektyvas, truputi "atnaujintas", palengvejes, o kokybe nenukritus? Siaip labiausiai domina fokusavimo greitis, pagal atsiliepimus pentax yra letokas, bet realiai nebandes, tad neisivaizduoju koks tas greitis. Turiu as dabar Fuji S6500, tai kokybe mane tenkina, bet greitis.. Labai letas.. Aisku fps raso kad pagreiteje, bet idomu kaip dirba nuo mygtuko paspaudimo iki kadro. Su mano S6500 tai diena gyvent galima, bet vakare tai sakes. Gal yra kas nuo panasaus fuji pereje ant pentaxo ir galetu palygint.
Va ka dar radau, kad foto fabrike komplektacijos raso kad yra papildoma blykste AF200FG, kitose parduotuvese neradau to, bet kainos panasios

simkka

Pranešimų skaičius : 8
Miestas : Utena
Mano fototechnika : S6500
Registration date : 2008-11-19

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by jmz Tr. 11 19, 2008 6:51 pm

As tai perejau nuo Olympus SP-550 ant Pentax K200, tai dar neatsidžiaugiu fokusavimo greičiu. Nuotrauku kokybe irgi ženkliai geresne. Laikiau rankoj Canon 400D, tai patiko kad jo objektyvai fokusuoja gal truputi greičiau ir tyliau, bet kaip sakoma, religiniu karu nekelsiu, man patinka mano pentaxiukas.
jmz
jmz

Pranešimų skaičius : 27
Age : 46
Miestas : Klaipėda
Mano fototechnika : K200D
Registration date : 2008-10-20

http://mzfoto.blogas.lt

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by old cat Tr. 11 19, 2008 7:04 pm

simkka

Del kit objektyvo tai nesukciau galvos VISAI - vistiek jis "tik skylei uzkist" kaip sakoma. Smile Kol rimtesniam kam sumastysi ir sutaupysi. Juolab uz tokius pinigus, uz kiek ji su aparatu duoda. Kokio rimtesnio televyko blenda turbut daugiau kainuotu. Very Happy

Siaip ju yra 3: senasis kit; "patobulinta" jo versja - II, kuriam patobulinimas - viena linze maziau (ot ka patobulino!); na ir K-m'ui - ta pati II-a versija (speju) tiktai su plastmasiniu bajonetu. Gal ir yr tarp ju kazkokie skirtumai, bet manyciau jog tokie mazi, kad tarp dvieju tusciu vienodu alaus buteliu daugiau ju atrasi, nei skirtingais kit'ais darytose nuotraukose. Smile
Beje dar: nenustebk, kad kai kuriais atvejais Fujiko nuotraukos bus raiskesnes, nei Pentax su kit. Wink

O Fuji'ka 6500 as irgi turejau. Ech.. Priminei ji... Nostalgija sukilo. Very Happy
Jei trumpai: Pentax'u autofokusas uz Fuji kokius 2-3 kartus subjektyviai (nematavau) greitesnis bet kokioj situacijoj. Nors prietemoj jis irgi ilgiau "ciupinejasi", bet visteik zymiai greiciau susitvarko. Kazkada buvau tai primirses, Fuji pasiilges Smile, ir karta sutikau jo naujaji savininka. Paemiau pabandyt - mda, nekas...
Tai jei tik sitai svarbu - tikrai pajusi pagerejima.

O va blykste AF200FGZ siulyciau isbraukt net is svarstymu!
Visiskai nevertas demesio daiktas: tiktai vos vos uz integruota stipresnis, galva nesisukineja, reflektorius tik placiam kampui nustatytas, nesizoom'ina; tik tiek naudos, kad PTTL palaiko. O kaina - virs 400lt - uz tiek 100 kart geriau naudota 360FGZ pasieskot, arba Metz 48 dar pora Daukantu dadejus paimt.

Tai tiek pradziai.
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 13 1, 2, 3  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume