Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pentax K-m

+11
d1onatas
simkka
mariukas
LosT
Edvinas
jmz
Kent
old cat
Symbian
12divizija
Košakas
15 posters

Puslapis 23 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by simkka Kv. 11 20, 2008 1:20 am

Aciu uz atsakymus, siek tiek padejote. Siaip dar yra abejoniu ar K-m ar k200. Man privalumas K-m dydis, aisku greitis gersnis (nzn kiek ten reliai naudos is tu fps skirtumo), nors dar reikt pardej paciupinet, gal isvis neprilips, nes pagal matmenis jis mazesnis uz S6500 Very Happy
O sakai fuji kai kuriais atvejais gali but geresne kokybe? Tai kokioj situacijoj, nakti? Esu k100 nuotraukas nagrinejes, tai dienines zymiai skiriasi, astresnes, daug detalesnes. Nos kai palyginu savo fuji su bet kokia muiline, tai neatsidziaugiu kokybe, ypac kai tokiom pat salygom buna fotkinta.
Aisku geriausia but kieno nors pamaigyt realiai pentaxa, tada aiskiau butu ar atitinka mano poreikius, pardei tai ten nepasinagrinesi, nespesiu perprast..

Tai va, o del tos blykstes, tai ne taip supratote, ten bonusas, kaip priedas komlektacijoj Very Happy O kas yra tas PTTL? Na nors i lubas ji atsisuktu tai butu nors siokia tokia nauda. O bent jau ji pagal atstuma kiek nors automatiskai reguliuojas, ar cia kiek nustatysi tiek ir kals? (nelabai apie blykstes nusimanau)

simkka

Pranešimų skaičius : 8
Miestas : Utena
Mano fototechnika : S6500
Registration date : 2008-11-19

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by Košakas Kv. 11 20, 2008 8:39 am

Nelabai pritariu kad kitinis skirtas tik skylei užkišti. Darbe tenka naudotis Canon 20D su kitiniu tai ten - taip, ryškumo nerasta. Bet su savo pentaksiuko kitiniu tikrai gerų kadrų pridariau, kartais žiūrėdamas net budavau įsitikinęs kad "vat šita nuotrauka tikrai su 50mm praimu padaryta" pažiūriu exifą ir nifiga, su kitiniu Smile gal man kokia labai gera kopija pasitaikė.
Vienu žodžiu jei maža diafragma netrukdo manau galima drąsiai naudotis.
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by 12divizija Kv. 11 20, 2008 9:19 am

Košakas
Visiškai pritariu dėl kitinio, tokie pat potyriai.

Simkka
Skaityk, kad ta blykstė, tai didesnė integruota ir tiek, Nevertas daiktas. O už dyka jos tikrai neduos, įtraukta į kainą. Nežinau, kas čia pasakė, kad su fuji geresnes gausi, gal su kokiais trūkumais buvo objektyvas pentax, nes nuotraukos tikrai geresnės (vis dar pats turiu fuji s6500 šeimoje). Beje fuji uždeda dideli kontrastą, kad detalesnės foto atrodytų

12divizija

Pranešimų skaičius : 66
Age : 38
Miestas : Vilnius - Širvintos
Mano fototechnika : K200d + 18-55kit + 70-300 Sigma + Helios 44/2 + Pentax50mm f1.4 + Metz-48 + D-BG3 + DA*16-50
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by Kent Kv. 11 20, 2008 10:07 am

kas del kit. tai uz savo kaina atidirba su kaupu,tik nebesuprantu kas cia daros,kad prie 18mm pradejo smarkiai vinjetuot Neutral nebuvo nebuvo,sast ir atsirado
Kent
Kent

Pranešimų skaičius : 43
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax K200D, kit II, helios 77M-4, sigma 70-300 non apo macro
Registration date : 2008-10-03

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by old cat Kv. 11 20, 2008 10:43 am

simkka

Na, as nesakau, kad geresnes vienareiksmiskai! Vistik aparatai labai skirtingu lygiu.
Mane Fuji'ke uzkniso negyvai praktiskai tiktai jo spalvos, kitko daugmaz pakako mano megejiskiems poreikiams. Veidrodinio spalvos, ju gylis, atspalviu gausa vistik nelygintins dalyks. O pas ta Fuji tvarkant nuotr. labai nuvaziuoja i bjauru melsvai - rausva atspalvi, katro neiseidavo panaikint. Beje, as su jo RAW taip ir neissiaiskinau iki galo, fotografuodauvau i JPG, ir stiprai mazindavau kontrasta bei spalvu intensyvuma, stengdamasis kuo naturalesnius atspalvius isgaut. Ilga cia istorija, dabar nesiplesiu, kal kada prie progos ir prie Pentax K-m - Page 2 86b1f8a8e16c50b3146e4375ac55b676 iseis placiau pasneket. Tik pasikartosiu - kartais ir kai kas su juo geriau iseidavo, nei su kit. Ir jo pasiilgstu. Tai patarciau i paciam neskubet parduot.
Beje dar: labai rekomenduoju susirast tema Objektyvuose apie Sigma 70-300. Labai praples akirati. Wink

O PTTL - Pentax blyksciu darbo rezimas, kuri tiktai viena naujesni fotikai palaiko (o be reikalo TTL ner, sakyciau). Esme - blykste "sauna" dusyk, pirma - kontrolini "suvi", pries kadra - matuojama, kaip apsvieciama, o tada paskaiciujama ir nustatoma pagridinio impulso galia.
Reflektorius rimtoj blykstej zoom'uojasi su objektyvu, reguliuodamas apsvieciamos zonos ploti. Taip nasiau isnaudojama blykstes sviesa.

Košakas

Na, tai faktas! Very Happy
Pas visus gamintosjus jis duodams uz kapeikas, jo kokybe perdaug nesirupinama, savikaina mazinama visom priemonem - tai ko ne tam? Very Happy
Aisku, nesakau, kad juo fotografuot negalima. Iki 30mm ir pats pilnai ta juo darau. Nes tokiam diapazonui rast kazka tikrai geresnio ir dar autofokusinio tik uz visai jau nepadorius pinigus teiseina...
O va, jau penkiasdesimtuko neatskirt nuo kit....Cia, jau sugebet cia reik, sakyciau. Tiktai gero fikso nuo pigaus zoom'o! silent

Beje: sako, jog Pentax kit'as geresnis uz kitu gamintoju. Gal but, visu nebandziau. Viena drauge senuko Canon 350D nuotrauku kartais atsinesa patvarkyt ir atspausdint - nepastebejau esminio skirtumo. Gal tada dar maiziau taupe? Rolling Eyes

Vistikek, kad ir pats geriausias musasis but - tik tarp kit'u. Very Happy

O siaip tai, kolegos, klausimas buvo ne apie ji aplamai, o kiek naujo K-m'inio kokybe nuo nuo senesniu skiriasi. Wink


Kent

Gal kartais numetei, ar kitaip sutrenkei?
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by LosT Kv. 11 20, 2008 2:24 pm

Vistikek, kad ir pats geriausias musasis but - tik tarp kit'u. Very Happy
Pentax 18-55mm f3,5-5,6 ( kit ) VS Pentax 16-50mm f4

Aš visus savo peizažus su kit fotografavau ir fotografuoju, kokybe patenkintas, bent jau mano 6mpx, prie plataus kampo jis išnaudoja 90%, hromatines aberacijos jeigu ir atsiranda tai Lightroome galima nesunkiai pašalinti, vinjetavimą aš netgi mėgstu, o jeigu ieškoti dar geresnes alternatyvos peizažams tai čia ~2000 lt reikėtu pakloti.
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by old cat Kv. 11 20, 2008 3:07 pm

Ziuriu, kolegos, vieningai pradesim nauja tema: "Pentax kit'ui ner lygiu!". Wink Net jei apie ji net neklause niekas. Smile

O objektyvo kokybe nusako, pasirodo, vien pora biesas zino kieno ir kaip sudarytu grafikau; kaip jis HDR'iniams peizazams tinka, kur spalvos isgaidintos lyg guaso dezute kas but ispyles ant nuotraukos; ir ar neatsiranda chromatines aberacijos. Razz

Tada as irgi prisidesiu: paieskojes idesiu i vieno zmogeno puslapiuka nuoroda, kuriam jisai visai rimtai ir su pavyzdzias irodo, kaip desovas Sigma 18-125 zoom'as deda i vieta visus ir viska, ir fiksus tame tarpe. Beje irgi su pavyzdziais! Tiktai kazko niekas kitas daugiau taip negalvoja.

Vaiku darzelis dievaz, blyn! Evil or Very Mad


Paskutinį kartą redagavo old cat, Kv. 11 20, 2008 3:16 pm. Redaguota 1 kartą
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by 12divizija Kv. 11 20, 2008 3:15 pm

nu kolegos, baigiam baigiam... geriau ka nors naudingo,l o ne rodom lietuviškus, kas paims viršų.

12divizija

Pranešimų skaičius : 66
Age : 38
Miestas : Vilnius - Širvintos
Mano fototechnika : K200d + 18-55kit + 70-300 Sigma + Helios 44/2 + Pentax50mm f1.4 + Metz-48 + D-BG3 + DA*16-50
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by LosT Kv. 11 20, 2008 5:22 pm

Jeigu jau floodint tai floodint... Smile
O objektyvo kokybe nusako, pasirodo, vien pora biesas zino kieno ir kaip sudarytu grafikau; kaip jis HDR'iniams peizazams tinka, kur spalvos isgaidintos lyg guaso dezute kas but ispyles ant nuotraukos; ir ar neatsiranda chromatines aberacijos. Razz
Tai MPF grafikai ( 6 foto žurnalo numeryje geras straipsnis kaip juos interpretuoti ) ir nurodo jie būtent aštrumą/detalumą, mano atžvilgiu tai svarbiausi kriterijai, nes kaip sakoma aš į savo nuotraukas, photoshope išpilu guašo dėžutę, o apie ergonomiką ir šviesumą mes nekalbam. Ir beje iš grafiku aišku kad Pentax Kit neišcentruotas, ir nekokybiškai surinktas.
Nesakau ir nesakiau kad "Pentax kit'ui ner lygiu!" nes tai pigiausias objektyvas fotoaparatui, bet ir nereikia rašyti kad jis visiškai šudinas ir liginti su muilinių objektyvais.
Vaiku darzelis dievaz, blyn! Evil or Very Mad
Maloniai prašom prisijungti Razz
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by Košakas Kv. 11 20, 2008 6:39 pm

Taaak.. old cat jaučia neapykantą pentax kitiniam objektyvui Smile idomu idomu, kas dar nori išsipasakoti? Smile Prisimenu Micro 4/3 daug aistru sukėlęs buvo, tos temos irgi geriau neliesti Smile
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by simkka Kv. 11 20, 2008 7:01 pm

Na as dar cia su savo lamiskais klausimais Smile Pentax K-m pries K200D. Kuo pranasesnis K200D, kokie esminiai skirtumai? Kiek radau tai matricos vienodos, k-m silpnesne blykste, 5 fokusavomo taskai, kai k200 11 (ka tie taskai duoda?) k-m iso iki 3200 (naudos turbut 0), didesni greiti jau minejau. Kaip ten su matricom reikalas istikruju, na kas ka dar pastebejo, ar gali mane pataisyti Smile

simkka

Pranešimų skaičius : 8
Miestas : Utena
Mano fototechnika : S6500
Registration date : 2008-11-19

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by LosT Kv. 11 20, 2008 7:24 pm

5 fokusavomo taskai
Skirtumas neesminis, vistiek 95% atvejų naudosi centrinį tašką.
k-m iso iki 3200 (naudos turbut 0)
Matricos ir procesoriai vienodi tai nemanau kad ten išvis yra koks nors skirtumas nuotraukų kokybėje.
didesni greiti jau minejau.
IMHO čia jau esminis skirtumas, nes mechanika patobulinta. K100d/k200d veidrodis taip pliauškia kad visi mackro objektai išskrenda... K200D dažnai kaltina už mažą greitį...
K200D privalumai: 1 - informacinis ekranelis fotoaparato viršuje. 2 - daugiau migtukų ( lig tai ). 3 - weather-sealed body.
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by d1onatas Antr. 12 02, 2008 8:50 pm

sveiki Very Happy ,
cia gal ir ne i tema, bet kuo skirisi Pentax k200 ir k10 Shocked

d1onatas

Pranešimų skaičius : 1
Miestas : Rietavas
Mano fototechnika : Pentax km
Registration date : 2008-11-03

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by LosT Tr. 12 03, 2008 1:34 am

Tai jei ne į temą, reiškia galima ir naują sukurti? Ar ne? Wink
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by Blazer Pir. 12 22, 2008 1:56 am

sveiki fotografai, as naujokas cia ir fotografavime naujokas. visa gyvenima fotografavau muilinemis. pribrendo reikalas naujam fotoaparatui ir po ilgu svarstymu nutariau pirkti PENTAX (tikiuosi neapsirikau). tai va nusipirkau K-m ir iskilo keletas durnu klausimu Embarassed ar fotografuojant butinai reik ziuret per akute? nera tokios funkcijos kad ziuretum i ekraneli ir fotografuotum kaip su muiline? filmavimo funkcijos taip pat nera? as aisku zinau kad, kas tinka viskam, tas netinka niekam, bet niekaip negaliu isaiskinti zmonai kaip aparatas uz 1500 lt. nefilmuoja ir ekranelyje vaizdo nerodo. durnium isvadino... geriau jau buciau nesakes kiek mokejau... dar norejau paklausti, man kaip megejui uztenka kitinio objektyvo ar galima kazka gudresnio uzsidet uz priimtina kaina? kokie objektyvai normaliausi kainos ir kokybes atzvilgiu?

Blazer

Pranešimų skaičius : 21
Miestas : Klaipeda
Mano fototechnika : PENTAX K-m
Registration date : 2008-12-22

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by LosT Pir. 12 22, 2008 9:06 am

ar fotografuojant butinai reik ziuret per akute?
Taip, būtina Smile, taigi čia veidrodinis fotoaparatas, visa jo esme ir yra tai kad tų per tą akute matai realų vaizdą kuris eina per objektyvą, ir patikėk taip fotografuoti kur kas patogiau, mažiau naudojama elektros ir fotoaparatui priduodama papildoma stabilizacija, nuotraukos pagerėja..... Neveltui gi visi profesionalai taip fotografuoja Smile
filmavimo funkcijos taip pat nera?
Tai fotoaparatas kuris sukurtas tam kad daryti kokybiškas nuotraukas, o ne filmuoti vaizdą, aš asmeniškai skeptiškai žiūriu į bet kokį filmavimą fotoaparatu, IMHO čia viena iš tų funkcijų kurios sukurtos tik tam kad prisivilioti daugiau klientų, vistiek nieko padoraus iš to filmavimo nepadarysi ir realiai kiek pastebėjau 90% žmonių jos tiesiog nenaudoja, vaizdas tragiškas....
man kaip megejui uztenka kitinio objektyvo ar galima kazka gudresnio uzsidet uz priimtina kaina?
Kaip mėgėjui, manau kad visiškai užteks ir vieno kitinio, jeigu norėsi daugiau "priartinimo", gali dar pentax 55-200 paimti ( geriau nenaują iš skelbimų, galima už ~200lt rasti ) arba sigma APO 70-300, jeigu nori paeksperimentuoti, prie k-m'o galima net tarybinius m42 objektyvus prisukti nuo Zenito ( adapteris parduodamas Vilbroj, ~42lt ).
kokie objektyvai normaliausi kainos ir kokybes atzvilgiu?
Geri objektyvai kainuoja labai brangiai, tad jeigu nesi tikras fotomegėjas kitinio užteks...
Tačiau svarbiausia, tai perskaityk visą manualą, ten labai aiškiai viskas išdėstyta, ir paaiškinta, gali dar vieną kitą straipsniuką apie fotografija peržiūrėti ( pvz. čia http://www.efoto.lt/straipsniai ), nes dabar iš esmės turi fotoaparatą kuris savo galimybėmis mažai kuo nusileidžia pusiau profesionaliam Pentax k10d ( Čia nuotraukų pavizdžiai - žmonai gali parodyt Smile ) tačiau kaip ir betkoks veidrodinis, tam kad pasiekti išties gerą rezultatą reikia bent šį, tą išmanyti apie fotografiją.
Sėkmes, jeigu turėsi klausimų, čia tau visada atsakys Smile
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by Valdas Pir. 12 22, 2008 11:28 am

Man labiausiai rupi fotikas su WB tvarkosi. Kuris pranašesnis iš jų?

Valdas

Pranešimų skaičius : 45
Age : 58
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k100d super,k20d, Sigma 12-24, Sigma 70-300 APO
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by Blazer Pir. 12 22, 2008 12:01 pm

o kam naudojamas tox ilgas objektyvas 500-1000?

Blazer

Pranešimų skaičius : 21
Miestas : Klaipeda
Mano fototechnika : PENTAX K-m
Registration date : 2008-12-22

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by LosT Pir. 12 22, 2008 12:24 pm

Man labiausiai rupi fotikas su WB tvarkosi. Kuris pranašesnis iš jų?
Su šituo dalyku tai visi fotoaparatai tvarkosi daug maž prastai, ypač prie prasto apšvietimo. Patariama, visada su savimi nešioti baltą lapą, arba fotografuoti RAW

o kam naudojamas tox ilgas objektyvas 500-1000?
Dažniausiai fotomedžioklej, visokiausius paukščiukus fotografuoti...
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by simkka Pir. 12 22, 2008 5:45 pm

Na as cia anksciau aiskinausi aiskinausi del k-m, dabar jau mano rankose jis. Kaip ir viskas normaliai, valdymas, greitis, tikrai viskas daug geriau apgalvota nei senojo fuji, tiesiog neisivaizdavau kad gali but tiek maloniu smulkmenu valdyme.
Su pakraunamom baterijom problema, turiu pakraunamu du komplektus, jau pusantru metu kaskur, su fuji kaip veike taip ir veikia, laiko kuo puikiausiai, o pentaxas net nesikuria. Tik naujai pakrautas idejus paveikia, bet tuoj nudusta. Nu baterijos tai nebenaujos, bet fuji tai veikia gerai, kame beda? Reiks naujas pirkt, kiek kadru padarot su pakraunom? ir kas kiek laiko ikraunamas keiciat naujomis? Prideti energaizer tai gerai laiko, jau 500 kadru padariau, dar pilna rodo

simkka

Pranešimų skaičius : 8
Miestas : Utena
Mano fototechnika : S6500
Registration date : 2008-11-19

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by 12divizija Pir. 12 22, 2008 5:59 pm

Visiems pentax fotoaparatų vartotojams regokenduojama naudotis ENELOOP baterijomis. Laiko tikrai puikiai.

12divizija

Pranešimų skaičius : 66
Age : 38
Miestas : Vilnius - Širvintos
Mano fototechnika : K200d + 18-55kit + 70-300 Sigma + Helios 44/2 + Pentax50mm f1.4 + Metz-48 + D-BG3 + DA*16-50
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by LosT Pir. 12 22, 2008 6:21 pm

Pritariu, tik ENELOOP su pakroveju, pats su panašia problema susidūriau....
Su eneloopais, man pavykdavo 800 nuotraukų be blico padaryti, K-m gal kiek mažiau išspaus, nes informacinio ekranelio nėra...
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by simkka Pir. 12 22, 2008 6:58 pm

ENELOOP buna didesnes talpos nei 2000mAh?
Kokios talpos naudojat, kur pirkot? Pakrovejas ENLOOP kartu einantisa kaip supratau labai ilgai krauna..

simkka

Pranešimų skaičius : 8
Miestas : Utena
Mano fototechnika : S6500
Registration date : 2008-11-19

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by LosT Pir. 12 22, 2008 7:10 pm

ENELOOP buna didesnes talpos nei 2000mAh?
kitu nebūna, čia ta talpa turi kiek kitokią reikšmę, nes akumuliatoriai hibridiniai...
Pakrovejas ENLOOP kartu einantisa kaip supratau labai ilgai krauna..
Aš pirkau kartu su batarkėm, tai tikrai gan primityvus buvo nes nerodydavo kada akumuliatoriai pakrauti, tiesiog po 16 val išsijungdavo, instrukcijoj buvo parašyta kad lig tai 12 val reikia krauti, su kitais pakrovėjais kraut nebandžiau bet kažkur skaičiau kad galima...
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by Kent Pir. 12 22, 2008 7:49 pm

as tai panasonic 2800 mah naudoju ,atlaiko apie 500 kadru
Kent
Kent

Pranešimų skaičius : 43
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax K200D, kit II, helios 77M-4, sigma 70-300 non apo macro
Registration date : 2008-10-03

Atgal į viršų Go down

Pentax K-m - Page 2 Empty Re: Pentax K-m

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 23 Previous  1, 2, 3  Next

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume