Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai.

+2
eyebrowsdown
LosT
6 posters

Go down

Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai. Empty Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai.

Rašyti by LosT Tr. 08 20, 2008 11:15 am

Siūlau tęsti diskusija čia, nes jau ir tai daug offtopic'o prirašėm tam neskirtoje temoje Smile:

tadukas
LosT, esu internete žiūrėjęs, kur vestuvės tik su dviem fix'ais fotografuotos 50mm ir 85mm. Tiesa, darbavosi ant FF, tad atitikmuo būtų ~33mm ir ~56mm. Įspūdį paliko labai didžiulį, labai!

Kas liečia kitus brandus, tai... taip jau nutiko, kad man pačiam teko pakeisti savo K100 į..... Norėjau K10, nebuvo laiko laukti, K10 neradau, pardaviau viską (išskyrus 16-45, kurio sąžinė neleido pardavinėti). Po kelių savaičių naudojimo galiu pasakyti - Pentax turi savo labai malonių ir gerų smulkmenų, kurių labai pasigendu. K10 tokių smulkmenų turi dar daugiau.

Kas dėl fokuso greičio... taip, Pentax truputį atsilieka, bet kiti dažnai prašauna pro šoną Smile Palankiomis sąlygomis fokuso patvirtinimas (pyptelėjimas) būna tuo pačiu metu. Nepalankiomis sąlygomis didelę įtaką daro ir objektyvai. Yra buvę situacijų, kai man K100 su 16-45 fokusą po panašiai 2s patvirtino, o kitas labai giriamas brandas su kit objektyvu toliau sukiojo Smile

Tad vien dėl fokuso greičio Pentax nekeisčiau (nebent reiktų aktyvaus sporto varžybas fotografuoti).
Labai įdomu būtų sužinoti kokios tos "malonios Pentax smulkmenas" ir su kokia sistema liginama? Smile
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai. Empty Re: Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai.

Rašyti by eyebrowsdown Tr. 08 20, 2008 2:28 pm

man asmeniskai vieninteliai pentax minusai lyginant su canon/nikon yra:
1. maziau kadru per sekunde.
2. siek tiek letesnis autofokusas.


bet kadangi sporto nefotografuoju, tai man sitie "minusai" kaip ir atkrenta (nors ir su pentax gerai sekesi fotografuoti sporta, viskas puikiai pavyko). o del fokuso taipogi nesiskundziu, letesnis bet daznai tikslesnis fokusas (canon/nikon greitai fokusuodami daznai prasauna, fokusuoja ne ten kur reikia).

o pliusai:
1. stabilizatorius kunelyje
2. puikiai suderinamas su senais objektyvais
3. atsparumas dregmei (k10/k20 ir k200), sniegui, smeliui ir t.t. (to negali pasiulyti joks kitas gamintojas sioje fotoaparatu klaseje).
4. puiki optikos kokybe bei saikinga jos kaina.
5. labai gera ergonomika ir surinkimo kokybe, jauciasi kad rankoje laikai gera daikta.
6. logiskas, gerai apgalvotas pentaxu valdymas.


tai tiek
eyebrowsdown
eyebrowsdown
Admin

Pranešimų skaičius : 87
Miestas : Klaipėda
Mano fototechnika : :)
Registration date : 2008-07-18

Atgal į viršų Go down

Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai. Empty Re: Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai.

Rašyti by 12divizija Antr. 09 02, 2008 10:54 am


12divizija

Pranešimų skaičius : 66
Age : 38
Miestas : Vilnius - Širvintos
Mano fototechnika : K200d + 18-55kit + 70-300 Sigma + Helios 44/2 + Pentax50mm f1.4 + Metz-48 + D-BG3 + DA*16-50
Registration date : 2008-07-21

Atgal į viršų Go down

Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai. Empty Re: Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai.

Rašyti by LosT Antr. 09 02, 2008 1:42 pm

Pagaliau ir Dpreview.com Pentax k200d patestavo, o tai aš jau pagalvojau kad ir ne testuos...
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai. Empty Re: Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai.

Rašyti by Trigramnas Antr. 09 02, 2008 6:10 pm

GAlejo ir netestuot. Man vilbroje pirso, bet paemes issigandau, kad sulus. Baisiai jau lengvas kaip man, jaucias nepatikimas, bet vat K10D tai daiktas. Kaip pasakyciau, vos ne Tarybinis =D

Trigramnas

Pranešimų skaičius : 40
Miestas : Saules miestas
Mano fototechnika : Minolta sf - 2
Registration date : 2008-08-10

Atgal į viršų Go down

Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai. Empty Re: Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai.

Rašyti by LosT Antr. 09 02, 2008 7:21 pm

Prajuokinai Smile matyt Canon EOS 450d nesi rankose laikęs.
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai. Empty Re: Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai.

Rašyti by Trigramnas Antr. 09 02, 2008 9:01 pm

NE, nesu, bet ciupinejau canon eos 350d, tai irgi kaip ir k200d, zaislinis Laughing

Trigramnas

Pranešimų skaičius : 40
Miestas : Saules miestas
Mano fototechnika : Minolta sf - 2
Registration date : 2008-08-10

Atgal į viršų Go down

Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai. Empty Re: Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai.

Rašyti by Symbian Tr. 09 03, 2008 7:37 am

k200d zaislinis ? nu tu cia ir palyginai...
Symbian
Symbian

Pranešimų skaičius : 45
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : K10D, Metz 48, Tamron 28-75, Sigma 70-300mm APO MACRO
Registration date : 2008-07-19

Atgal į viršų Go down

Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai. Empty Re: Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai.

Rašyti by old cat Pir. 09 08, 2008 1:58 pm

Na, nereketu pamirst, jog Pentax'u korpusai tradiciskai gaminami su metaliniu remu, prie jo tvirtinant gan tvirtas isores plastiko detales:

Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai. Chassis-001

Is cia tas ju tvirtumas ir masyvumas.
Net dusia paglosto: juk jau kazkiek panasu i brangiuju reportaziniu kameru magnio lydinio korpusus! Very Happy

O, va Canon savo mazesniuosisu modelius senai jau vien tik is plastiko stampuoja.
Atrodytu - jau galim pustis ir didziuotis! Razz

Bet kai ramiai pasvarstai - to "metaliskumo" lemiamos itakos nuotrauku kokybei nieks dar neirode. Ir pastmasiniais Canon'ais irgi juk fotografuoja zmones, ir niekas nepasakytu turbut, jog blogiau.
O svori tai pajauti konkreciai ilgiau panesiojes. Smile
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai. Empty Re: Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai.

Rašyti by Trigramnas Pir. 09 08, 2008 8:56 pm

Diena nesioju ir man pasaka =D Nesakykit, kad metalas blogai, a to metalman'as jums metalinius ragus pastatys =D Anyway. Dziaugiuosi, kad Pentax'as yra ne tik japonu gamybos, bet, kad jie daro tvirtus, gerai prie rankos limpancius ir ilgaamziskus fotikus.
Smalsuoliam http://www.mir.com.my/rb/photography/hardwares/classics/pentaxlx/Pentax_LX_Gold/index1.htm
Pasaka bounce

Trigramnas

Pranešimų skaičius : 40
Miestas : Saules miestas
Mano fototechnika : Minolta sf - 2
Registration date : 2008-08-10

Atgal į viršų Go down

Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai. Empty Re: Bendri Pentax sistemos trukumai ir privalumai.

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume