Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

64-bit sistemos darbui su nuotraukomis

4 posters

Go down

64-bit sistemos darbui su nuotraukomis Empty 64-bit sistemos darbui su nuotraukomis

Rašyti by Symbian Antr. 09 02, 2008 9:39 am

Sveiki
Norejau suzinoti ar kasnors is jusu naudojat 64-bit operacines sistemas, photoshopus ir visa kita programine iranga su kuria tvarkomos nuotraukos? Pats turiu 2gb ramu kuriu man ryskiai mazai... tarkim atsidarius photoshopa is kokiu 5 ar daugiau raw failu ir pabandzius sujungti panorama is sito reikalo pc beveik pakimba ir neretai isvis nesujungia o ismeta koki errora ar pan... Zinau kad 32-bit Win XP palaiko tik 3gb ramu. Idomu dar kaip del skaiciavimu greicio? tarkim efektu pritaikymas ir siaip visokios nuotrauku deformavimo/jungimo programos gal greiciau dirbtu?
Symbian
Symbian

Pranešimų skaičius : 45
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : K10D, Metz 48, Tamron 28-75, Sigma 70-300mm APO MACRO
Registration date : 2008-07-19

Atgal į viršų Go down

64-bit sistemos darbui su nuotraukomis Empty Re: 64-bit sistemos darbui su nuotraukomis

Rašyti by Trigramnas Antr. 09 02, 2008 12:29 pm

Na, manau, kad ir pats jau puikiai zinot, kad 64bit sistema yra zymiai greitesne nei 32bit ir privalumas nera vien tik ramu kiekis. Tiesiog 32bit sistemos vartotojiskumas atbaido dauguma vartotoju nuo 64bit, o del sios priezasties i 64sistema dedama maziau pastangu atnaujinti ir pan. Taigi gali buti, kad ne del ramu skaiciaus pakimba kompas, o del to, kad photoshopas "nemoka" dirbt su 64bit sistema =] Stai cia placiau http://en.wikipedia.org/wiki/64-bit

Trigramnas

Pranešimų skaičius : 40
Miestas : Saules miestas
Mano fototechnika : Minolta sf - 2
Registration date : 2008-08-10

Atgal į viršų Go down

64-bit sistemos darbui su nuotraukomis Empty Re: 64-bit sistemos darbui su nuotraukomis

Rašyti by LosT Antr. 09 02, 2008 3:01 pm

64bit operacines sistemos nėra žymiai greitesne, kai kas net rašo kad tas pagreitėjimas tai daugiau psichologinis reiškinys, pats asmeniškai labai daug vargo turėjau su 64bit Linux operacinėmis sistemomis. Antras labai svarbus dalykas kad programos pritaikytos 32bit operacinėms sistemoms ant 64bit sistemų veikia net liečiau nei ant 32bit. Pats asmeniškai turiu 2gb ram ir 32bit XP ir daug skirtingų photo programų, Photoshopas veikia gan greitai, nepakimba...
Symbian, rekomenduoju išbandyti TuneUp 2008 programėle, ji išvalys registrus jeigu reikės diską defragmentuos, o šiaip jeigu nepadės tai manau pats laikas daryti XP reinstall Smile
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

64-bit sistemos darbui su nuotraukomis Empty Re: 64-bit sistemos darbui su nuotraukomis

Rašyti by old cat Kv. 10 02, 2008 2:34 pm

Na vat, ismeginau Vista 64bit. Seniai ruosiausi, irgi labai magejo paziuret kas ten kaip. Smile

Taigi ispudziai: pirmiausia - veikia. Smile
RAM'o irgi saziningai parode - visus 4096MB. Kai XP tik 3.6Gb, o Vista 32 - siaip 3.6, nors System lange raso 4.00GB. "Tuscia" Vista RAM'o naudoja ~1Gb, tiek 32, tiek 64.

Toliau kas idomu - dveji "Program files": tiesiog "Program files" ir "Program files(x86)". Rolling Eyes

Yra tokis puslapiukas, kuriam viskas vien 64 bit'ams . Bandziau jame programu raustis - hmm.. nors daug atrodo, naudingu beveik neradau...
Parsisiunciau kazkokia Panorama Factory - panoramom "siut" ir pabandziau is 10 6Mpix failu, kurios kadrus senai turejau ir isbandes buvau. Susiuvo. Bet kad supergraita, ar labai letai nepasakyciau. Mazdaug tas pat, kaip Vista 32...
Cia eksperimentai su 64 bit ir baiges, nes tiesiog nebuvo ka daugiau bandyt. Na - dar keletas kompiterio darba matuojanciu utilities, katrie irgi nieko naujo neparode..

Toliau - 32 bit. Viska kas 32, kisa i "Program files (x86)". Diskriminacija! Smile
Kad isbandyt kompa didziusiu apkrovimu, nieko geriau nesumislijau, kaip zaidima Bioshock paleist. Smile
Nu -bet i cia nieko naujo: FPS'u tiek pat mazdaug, o ko labai tikejaus - kad RAM'o daugiau naudos, tai ne velnio - tas pat, iki 2Gb is viso... Neutral

Dar ka pastebejau: gero: greiciau atidarineja papkes (folder'ius), ypac su daug nuotrauku, kur su preview (pavieksliukais) nustatyti. Bet gal cia tik kol naujai instaliuotas, sitaip visi Windows tada (kol "nauji") greiciau veikia...

Blogo: Baisiai sunkiai resize'ina nuotraukas! Kur su 32bit akimirksniu, sicia po keliolika sekundziu trunka! Evil or Very Mad
Keistai viskas instaliuojasi. Dazniausiai paraso, jog "Instaliation not correct", ar kazka panausaus, tada spaudi "Reinstall", patraska ir "suvalgo" - tada jau veika nesikeikdams. Smile
Dar - nera tvarkykliu mano DSL modemui, tai ilgai joj nesedziu - juk be -neto kaip be ranku. Smile

Vat tai tiek. Tiek pastebejimu. Aplamai - nieko naujo, viskas kas buvo zinoma: be 64bit programu is jos tik bedos ir trukumai..

Beje - kompe dar tebeturiu, neistryniau. Viso - 4-ios OS dabar. Smile Jeigu kam minciu kokiu, ideju kyla - sakykit, patestuosiu.
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

64-bit sistemos darbui su nuotraukomis Empty Re: 64-bit sistemos darbui su nuotraukomis

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume