Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

16-50 * DA SDM

+3
old cat
Košakas
12divizija
7 posters

Puslapis 22 Previous  1, 2

Go down

16-50 * DA SDM - Page 2 Empty Re: 16-50 * DA SDM

Rašyti by old cat Kv. 11 20, 2008 11:13 am

12divizija

Mano pavyzdziai is 'neto. Turiu iproti kaupt juos. Smile
Kazkada aparatu kaupiau, kol apie veidrodi tik svajojau - galejau gan tikslai atskirt Canon, Pentax, ar Fuji daryt nuotrauka. Nikon su Minolta tik labiau maisydavosi. Dabar kaupiu objektyvu. Gerai kartais: iskyla klausimas, ar siap pasiziuri, palygini. Kartasi su nauja patirtim, naujai ivertini.
Je, o apie Tamron mus nuomenes sutampa, ko gero! 16-50 * DA SDM - Page 2 844f127a95c98a7148a58d752721fcbe Ziurejau ir is jo pavyzdziu.
Ir siaip daug nauju objektyvu man irgi nepatinka. Sakyciau - popsas! Evil or Very Mad
Kad ir Sigmos pav. Labai jau naujose juoda spalva akcentuojama. Jau taip juoda kas juoda - tiesog anglis. Smile Siaip, lygtai nebut taip ir blogai - daznai juodo truksta, kas RAW ryskino - zino puikiai. Bet su kovertorium issitempia be problemu.
O kai jos per daug irgi ner gerai. Ypac kai daugiau tokiu nuotrauku is eiles ziuri - kaip anglim isteptos atrodo. Smile I Tamron naujesni (ne 28-75) kazkiek i ta linksta, pastebejau.
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

16-50 * DA SDM - Page 2 Empty Re: 16-50 * DA SDM

Rašyti by LosT Kv. 11 20, 2008 1:57 pm

Kad ir Sigmos pav. Labai jau naujose juoda spalva akcentuojama. Jau taip juoda kas juoda - tiesog anglis. Smile Siaip, lygtai nebut taip ir blogai - daznai juodo truksta, kas RAW ryskino - zino puikiai. Bet su kovertorium issitempia be problemu.
O kai jos per daug irgi ner gerai. Ypac kai daugiau tokiu nuotrauku is eiles ziuri - kaip anglim isteptos atrodo. Smile I Tamron naujesni (ne 28-75) kazkiek i ta linksta, pastebejau.
:\ kokia dar juoda spalva? Kažką aš čia nesuprantu Smile kaip objektyvas gali "išteplioti" nuotraukas juoda spalva??? Smile Gal pavyzdį galima?
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

Puslapis 22 Previous  1, 2

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume