Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4/3 be veidrodžio

+8
Nostromo
Vytautas
old cat
LosT
Kiras
eyebrowsdown
-Zoom-
Košakas
12 posters

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by LosT Št. 08 30, 2008 2:19 pm

Aisku - vaizdas neledinis, bet kad jau A4 tu "kvadratus" matysi - hmm.... As specialiai ta nuotrauka isikels resize'nau programa iki 1280*960, per visa21' ekrana - o tai A3 mazdaug 1:1 - nu nematu "kvadraciuku" iki pat pikselio dydzio!
Nereikia pamiršti kad nuotrauka kur kas detalesne už bet kokį monitorių, net sakoma kad atspausdinti kokybišką A4 nuotrauką reikia ne mažiau kaip 10mpx, o tai 70DPI jei neklystu. Pvz, aš asmeniškai ~5val. dariau šitą nuotrauką ir tik kai atspausdinau A3 formatą pastebėjau plūdurėlį iš dešinės Smile ten jis jau nebe atrodė toks mažas ir nereikšmingas Smile...
Beje fuji nuotraukoje bent jau aš tikro triukšmo nematau, nes jeigu aš teisingai suprantu triukšmas tai spalvoti taškeliai o konkrečiai šitoje nuotraukoje yra tik siaubingi fuji triukšmo šalinimo algoritmų artefaktai - maži kvadratai, kurie suvalgė visas mažas detales ir nuotrauka tapo panaši į kažkokią mozaiką.
O jei taip patinka 100% crop'a su lupa tyrinet - stai, isgirtojo K20 kadras prie ISO 800 ir nekokios sviesos. Panasus "kvadraciukai".
Va čia tai ir yra tikras triukšmas, jeigu būtų Raw, tai dar aiškiau matytųsi, visada sakiau kad geriau turėti triukšmingą nuotrauką ir po to ją pravalyti kompiuteryje, nei sumuilintą galutinį variantą...
Speju - jau K20 nebelygis paciam nuosiol bus. Smile
Visada palaikiau Pentax triukšmų šalinimo politiką, kai triukšmas šalinamas minimaliai, nepažeidžiant nuotraukos detalių, ir visada yra galimybe jį išjungti išvis.
Tam "guru" reiketu fotografavimo pagridu kokia knygele duot...
Tas "guru" vienas iš garsiausių praėjusio amžiaus pasaulio fotografu, ir pats parašė ne vieną knygą.....
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by old cat Št. 08 30, 2008 3:29 pm

PofkeReal

Na, kam taip dramatiskai, kolega? Ka as cia tokio siaubingo pasakiau?

Na - lig siol zinojai tik privalumus, dabar - ir trukumus. Iseitu - dabar zinai daugiau. Smile

O tikras meistriskumas ir profesionalumas, mano galva, ir yra butent sugebejimas privalumus isnaudot, o trukumus minimalizuot. O ne vien "profiskos" tecnikos naudojimas.
Is cia ir posakis - paduok tikram meistrui bet koki iranki - vistiek bus geras rezultatas. Isspaus. Smile

Košakas

Viskas teisybe, kolega. Siaip, tai ir man patinka pasidomet, kas "virtuvese" dedasi, net jei neturiu ten konkreciu interesu.
O jei bandyt atsakyt, kodel nuo temos nukrypstam, tai taip galeciau - na, anosavo - gerai; dirba, laukiam. Ka bepridurt cia begali daugiau - net neisivaizduoju. Rolling Eyes
Uztat ir pliauskiam aplinkui. Smile Kartais ir to reik, ir is tokiu pokalbiu net daugiau ko suzinai.
O va, FZ50 su 4/3 - jau idomu! Pirkt gal nebegsiu, bet jei apie ji nuoroda paskaitinet idetum - but liuks!

LosT

~5val. dariau šitą nuotrauką
Nesupyk, bet kas toj nuotaraukoj tokio, del ko 5 val vertejo vargt - nesuprantu...
triukšmas tai spalvoti taškeliai o konkrečiai šitoje nuotraukoje yra tik siaubingi fuji triukšmo šalinimo algoritmų artefaktai - maži kvadratai, kurie suvalgė visas mažas detales ir nuotrauka tapo panaši į kažkokią mozaiką.
Gal ten ir artefaktai, bet visai kitokie - Fuji Super CCD matricos "navarots"! Vietoj iprastu CCD spalvotu taskeliu ji duoda toki "gruda". Kaip ir najoji CMOS K20 - labai panasiai cia elgiasi. Tik "dvidesimtuka" visi labai slovina uz mazus triuksmus, nes mat "taskeliu" beveik ner. Bet del "grudo" atspalviai irgi nukencia visgi. Tik apie tai kazko nekalbama. Smile

Bet ir ne tame esme. Ka norejau pasakyt: siandieniniu "muiliniu" triuksmai jau tikrai ner tokia esmine problema, kaip pries kokius 2-5 metus, sakykim. Man dar teko turet gan sustra muiline - Minolta A200 pries tai. Nes su matricos stabilizacija! Tai ten vienintelis ISO - 50 tebuvo naudotins, ant 200 jau vieni spalvoti zvaigzdelapiai gaudavos. Smile Ir kai po jos Fuji'ko 400 visai drasiai galejai naudot - atrode jau didziulis progresas!
O daug kas dar su senaisis telygina, tada jo, tikrai didziulis skirtumas su veidrodiniu.

Uztat ir pavyzdzius daviau, kad sena muiline, kuri uz padoru trikoji maziau siandie kainuoja, nuo topmodelio tiek nedaug triuksmais ("grudu") skiras, palyginus - praktiskai vos 1-2 naudotino ISO padalas!

Na, o jei tamselei vistik is principo yr taip svarbu durt pirstu i crop'a ir sakyt - A! Cia vat kelias gudelais (ar taskeliais) daugiau! Smile - Taip, pripazystu, daugiau. 4/3 be veidrodžio - Page 3 B39cc5ad6e7201a073e61d2e43731630 Skirtumas yra. (but keista jei nebut!) Patenkints? Smile

Visada palaikiau Pentax triukšmų šalinimo politiką, kai triukšmas šalinamas minimaliai, nepažeidžiant nuotraukos detalių, ir visada yra galimybe jį išjungti išvis.
Cia tai sutinku. Pats fotika rikdamasis perziurejau daugybe pavyzdziu visu firmu. Kai kur (konkurentu) - tik ryskus, viena spalva uzlieti nutolusiu objektu konturai apratinaim JPEG'e. Kaip pas muiline! Smile Brrr! Mad
Tas "guru" vienas iš garsiausių praėjusio amžiaus pasaulio fotografu, ir pats parašė ne vieną knygą.....
Kas pasikeite nuo to? Smile
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by old cat Sk. 08 31, 2008 12:53 pm

O shet, ir prisikaxejom! Very Happy

Bus - nebus pas kas panasaus pas Pentax'a.. Sakiau juk, kad tik "kada" cia klausimas - netikejo nieks...

O ilgai net laukt nereikejo, stai: http://www.seriouscompacts.com/2008/08/samsung-reveals-plans-for-hybrid.html

Ot.cyclops
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by LosT Sk. 08 31, 2008 2:21 pm

Nesupyk, bet kas toj nuotaraukoj tokio, del ko 5 val vertejo vargt - nesuprantu...
Aš kaip visada impulsyviai skaičius sugalvoju Smile bet geras 2-3 val. tikrai dariau. Čia vienas iš mano pirmųjų HDR...
Kas pasikeite nuo to? Smile
... o tai reiškia kad knygose apie fotografija šventa tiesą parašyta? Matyt, kaip biblijoje Very Happy. man visada sakė kad tas taisykles reikia išmokti tik tam, kad veliau žinoti kaip jas geriau pažeisti...
Bus - nebus pas kas panasaus pas Pentax'a.. Sakiau juk, kad tik "kada" cia klausimas - netikejo nieks...
Tik kad apie Pentax'ą ten ne žodžio nera, tik užuomina: "interchangeable Samsung-made lenses" nors čia dar neaišku ar tie objektyvai bus Pentax k mount. Šiaip Samsungas ir pats muilines gamina...
Ir vėlgi, nėra ne žodžio apie matricos sumažinimą, jeigu teisingai supratau jie naudos APS-C standarto matricas...
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by old cat Pir. 09 01, 2008 11:37 am

LosT

Sventos teisybes, kaip ir vaistu nuo visu ligu - ner aplamai, ko gero.
Tai kad ir cia: ka - ivyko revoliucija, ir jau visi ismete/sudegino/istryne visas portretu su isplautu fonu nuotraukas ir barstosi galvas pelenais atgailaudami? Ar daro tai dabar, kai suzinojo, jog taip pasake GURU? Smile
Juk ne..
Tai ko tuokart aplamai bekelt toki klausima, iskelt istraukta is konteksto viena fraze, ir dar skyriuj apie fotoaparatus?

O del taisykliu lauzymo - taip trumpai pasakyciau: kuo daugiau zinai ir supranti, tuo maziau noro bet ka lauzyt. Smile
Irgi - gal nesipleskim daugiau cia, tikrai ne siai temai.

Tik kad apie Pentax'ą ten ne žodžio nera, tik užuomina: "interchangeable Samsung-made lenses" nors čia dar neaišku ar tie objektyvai bus Pentax k mount.
O butinai tur but atskirai? Kai puikiai zinom, jog jau sitiek metu jiedu is vieno katilo valgo? Smile

Dar kuris pavadinimas rimtesnis - klausimas, nes jei Samsung - megakoncernas, kai Pentax - prekinis zenklas siai dienai viso labo... Be to - Pentax'as juk K2000 ruosia, tai isleist dvi naujienas bemaz tam paciam segmente but tikrai pagaliu kisimas i ratus paciam sau.

Matrica ten aiskiai parasyta: Samsung CMOS APS-C 14Mpix - ta pati, kur i K20 dedama.
O K mount... Zinai - jau net nejuokinga: ka cia 4 pslp. prirasem - jokios naudos, ziuriu! Rolling Eyes


Paskutinį kartą redagavo old cat, Pir. 09 01, 2008 11:42 am. Redaguota 1 kartą
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by Vytautas Pir. 09 01, 2008 11:41 am

Pirmiausia - kaip atsirado pirmieji DSLR - visi puikia zinom: i juostini fotika ilipde matrica vietoj juostos langelio.

Taip, jei skaitmeniniai aparatai būtų kurti nepriklausomai nuo tuometinės juostinės sistemos, dabar apie veidrodį nebūtų ir kalbos.
Tarp kitko, labai geras Old cat post'as. Smile

Bus - nebus pas kas panasaus pas Pentax'a.. Sakiau juk, kad tik "kada" cia klausimas - netikejo nieks...

Kadangi žinom, kad Samsung su Pentax bendradarbiauja, taigi... jau galima pradėti taupyti Pentax hybrid sistemai. Very Happy

Vytautas

Pranešimų skaičius : 14
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : K100D super, 18-55mm, 50-135mm
Registration date : 2008-08-23

Atgal į viršų Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by Trigramnas Pir. 09 01, 2008 9:43 pm

Offtopic, do not be concerned. Turiu klausimeli ponui LOST, jei nenorit atsakyt viesai, tada i pm, kokiomis salygomis nuotrauka buvo fotkinta? Ar buvo naudotas RAW formatas? Jei taip, tada kokios ekspocziicijos pakopos buvo nauotas, is keliu kadru sulipdytas =ъ Domi tecnika nuotrauku darymo =]

Trigramnas

Pranešimų skaičius : 40
Miestas : Saules miestas
Mano fototechnika : Minolta sf - 2
Registration date : 2008-08-10

Atgal į viršų Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by LosT Antr. 09 02, 2008 1:40 pm

O K mount... Zinai - jau net nejuokinga: ka cia 4 pslp. prirasem - jokios naudos, ziuriu! Rolling Eyes
Kartais tokių nesąmonių prirašai kad ir pačiam nejuokinga Neutral tikiuosi kad jie bent kokį adapterį išleis...
Offtopic, do not be concerned. Turiu klausimeli ponui LOST, jei nenorit atsakyt viesai, tada i pm, kokiomis salygomis nuotrauka buvo fotkinta? Ar buvo naudotas RAW formatas? Jei taip, tada kokios ekspocziicijos pakopos buvo nauotas, is keliu kadru sulipdytas =ъ Domi tecnika nuotrauku darymo =]
Šiandien pradėjau rašyti Straipsniuką apie HDR, veliau papildysiu, prašau nekreipti dėmesio į stilistines ir gramatines klaidas Neutral veliau paredaguosiu.
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by Skeptikas Sk. 09 07, 2008 11:12 pm

Kažkaip keista, kad niekas nepagalvoja, kad skirtingi dalykai gali sugyventi kartu. Atsiradus skaitmeniniams fotoaparatams buvo kalbama, kad juosetele niekas nesinaudos. O pasižiūrėkite kiek žmonių vis dar fotografuoja juostiniais fotoaparatais. Nors mėgstu naujoves, bet iki šiol vis pafotografuoju su juosta. Turiu senų objektyvų, pačio aparato ne taip gaila, jei kas nutiktų, kokybė tikrai gera.
Nuojauta sako, kad šitie nauji fotikai gali pagadinti gyvenimą superzoomams. Pasiemi kitinį 18-250mm objektyvą ir fotografuoji. Vaizdas bus gražesnis (imho), atrodysi šūstriau;) ir aparatas nebus labai jau didelis. Kam reikia kompaktiškų fotoaparatų pirks muilines. Kam reikės nekaistančios matricos - ims veidrodžius. Kam reikės universalumo ir patenkinamos kokybės ims tuos beveidrodinius daikčiukus. Žinoma, jei bus protingos kainos.
Šiaip, jei kas nors gamintų rangefinderį už padorią kainą, tikrai pasiimčiau. Kaip rezervinį ar kelioninį aparatą. Galbūt vėliau pradėsiu galvoti, kad visai nieko tas beveidrodinis agregatas. Šiaip ar taip, kol nebus su juo padarytų nuotraukų, bent kelių rimtų testų ir kol nepasirodys kokia trečia tų aparatų karta dar per anksti juos malti į miltus. Smile

Skeptikas

Pranešimų skaičius : 1
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Pentax K100d
Registration date : 2008-09-07

Atgal į viršų Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by eyebrowsdown Sk. 09 07, 2008 11:58 pm

Skeptikas rašo:Kažkaip keista, kad niekas nepagalvoja, kad skirtingi dalykai gali sugyventi kartu. Atsiradus skaitmeniniams fotoaparatams buvo kalbama, kad juosetele niekas nesinaudos. O pasižiūrėkite kiek žmonių vis dar fotografuoja juostiniais fotoaparatais.

juostos kokybes ir gyvingumo joks skaitmeninis fotikas nepakeis (kad ir tas markas arba d3).
eyebrowsdown
eyebrowsdown
Admin

Pranešimų skaičius : 87
Miestas : Klaipėda
Mano fototechnika : :)
Registration date : 2008-07-18

Atgal į viršų Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by old cat Pir. 09 08, 2008 12:58 am

Skeptikas

Tai cia pavyzdziu istorijoj ir daugiau yr: tai, kad ir ploksteles - irgi taip pat, senai uzmirse turetume but. 4/3 be veidrodžio - Page 3 0a449b582608221fec9c08bdbc2623a8

O kad sie, laukiami aparatai, turetu buti kazkas optimaliausio tarp kokybes, gabaritu ir naudojimo patogumo - ir as labai tikiuos. bounce

Bet kartu neduod ramybes mintis, kad eilini kart reikala su..iks su nelemtais megapikseliais. Mad
Tikrai nedarys nei su 6, nei su 10-cia - kokia gi but naujiena! Smile Ikals 14, ar dar daugiau. rabbit

Ir bus kaip visada.... Neutral

O i miltus mala tik veidrodzio ortodoksai.
Kuriems vaidenasi, kad is ju atimami aparatai, islupami veidrodziai... Very Happy

Beje, net is ju argumentu rimtu negirdet: kad ir tas matricos kaitimas - kelinto simtmecio cia duomenys? Smile Mazne visi naujai isleidziami veidrodiniai dabar su Live View, ir nieks ten neperkaista...

Va, tik as juoksius, kai didysis kapitalizmo buldozeris - marketingas taip surichtuos, kad su veidrodiniu vaiksciot kaip su senu "plyta" mobiliaku pasidarys nekroota! Laughing
O tas visai gali nutikt. Nes kaip jau akivaizdu - tikrai baigia issisemt veidrodiniai. Jie jau tiek atpige ir prieinami, kad seniai yr pavirte masiniu produktu. Dabar dar pigesniu stampuoja, "apveidrodins" norincius ir nenorincius ant bangos. Smile

O kas toliau? Aisku kad gyvenims nesustos, bus galvojama bei daroma kazkas naujo, ir stumiama i rinka.
Kad gamintojai gyventu mes turim nuolat pirkt, kito kelio cia nera!

O tolimati senai yra Sigma padarius. Tik kiek jo kaina padori - cia jau koznam paciam sprest...

eyebrowsdown

O skaitmenos - patogumu, operatyvumu ir apdorojimo galimybem. Ir kas is to? 4/3 be veidrodžio - Page 3 0a449b582608221fec9c08bdbc2623a8
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by Košakas Pen. 09 12, 2008 9:34 am

Visi EVF heiteriai užsimerkit ir uždenkit ausis Smile Panasonicas pristatė pirmą m4/3 kamerą. Simpatiška. Aišku tokią mažytė, reikia priprasti kad tokiame dydije jau sutelpa normalus sensorius Smile Bet juk to ir norėjome. IMHO reikia kuo greičiau jiems išleisti superzumini m4/3 objektyvą ir pusė laimingų bet giliai širdyje norinčių šiek tiek daugiau - FZ serijos fotoaparatų turėtojų puls šluoti šitą daiktą nuo lentynų.
staiga visos iki šiol bridžines kameros (FZ50, fuji S100FS ar kaip te) tapo nebeaktualios.
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by LosT Pen. 09 12, 2008 12:33 pm

Na tai ir kiek toks stebuklas kainos? Būtų neblogai kokį palyginimą su paprastu DSLR pamatyti, nes iš nuotraukų nelabai įsivaizduoju kokio jis didžio. Ir vėlgi, jie ten ViewFinder'į įkišo....
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by Košakas Pen. 09 12, 2008 1:59 pm

Kainos paskelbtos Japonijoje, išvertus į dolerius grubiai gavosi
~$750 body
~$850 kit
~$1170 double kit

o dydį nesunku pagal šitą įsivaizduoti
http://a.img-dpreview.com/previews/PanasonicG1/Images/Sidebyside.jpg
vos didesnis už FZ28 muilinuką.
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by LosT Pen. 09 12, 2008 2:20 pm

Čia yra palyginimas su Olympus e-420:
http://www.imaging-resource.com/PRODS/DMCG1/DMCG1A.HTM
Ir tiesą sakant didis mane nuvylė, kaip už tokia kaina ir su tokių objektyvų pasirinkimu, e-420 atrodo kur kas patraukliau, be to jų svoris vienodas, o objektyvas tik truputėli siauresnis. Ačiū nereikia Evil or Very Mad pažiūrėsim ką Olympus sugebės išleisti.
LosT
LosT

Pranešimų skaičius : 177
Age : 37
Miestas : Vilnius
Mano fototechnika : Pentax k10d; SIGMA 24-70mm f/2.8 EX DG MACRO;
Registration date : 2008-07-19

http://www.efoto.lt/user/8573/www

Atgal į viršų Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by CerBeR Pir. 09 15, 2008 10:45 pm

Kiras rašo:Hm. Idealiu atveju - galetu buti alternatyva rangefinder. Tiems atvejams, kai dslr per didelis. Bet idomu, ar kokybe bus pakankama.

o kiek tu tolimaciu yra. ricoh nebegamina, epson turbut irgi. kas lieka, M8 Leica. tik su jos optikos kokybe lyginant, veidrodziai tyliai ruko kamputy.

Va, tik as juoksius, kai didysis kapitalizmo buldozeris - marketingas taip surichtuos, kad su veidrodiniu vaiksciot kaip su senu "plyta" mobiliaku pasidarys nekroota!

N6310 iki siol labai gerai perkamas. px, kad jau negaminamas ir pagal malalietku supratima plyta. o DP1 sigma netolimatis.
CerBeR
CerBeR

Pranešimų skaičius : 3
Age : 43
Miestas : jonava
Mano fototechnika : K100Dsuper kit , SX7. F 28-80macro, da 50-200.
Registration date : 2008-08-01

Atgal į viršų Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by old cat Tr. 09 17, 2008 12:00 am

CerBeR

Na ir ka?
Ka pav. irodo, jog yr kazkokia viena perkama "plyta"? Smile

Manyciau (tikslai net nezinau), jog tai tiesiog geras, pavykes daiktas, kuri vertina ismanatys.
Ir tikrai jis nera toks masinis, pompastiskai - kultinis, kaip siandienai veidrodis - pats stampu tapes pavadinimas, kaip krootumo simbolis! Kuri tikrai daug kas siai dienai perka vien del ivaizdzio, visai nesigilindami kas ten ir kaip.
Prasau pataisyt, jeigu klystu.

Taip ir Sigma - nera ji klasikine tolimatine, bet neturi veidrodzio ir kompaktiska.
Ko gero, viena pati tokia. Tai ko netinka siai situacijai?

Beje del stampu: kad ir pats Leika mini, net nesusimastydams turbut.
O va, sakykim, nuorodu, kur tos jos neprilygstamos kokybes pavyzdziu galetume pasiziuret, ar galetai pateikt? Wink
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by Košakas Kv. 09 18, 2008 7:12 am

Štai beje mano didžiai gerbiamo rusų dizainerio Artemijaus Lebedevo pasisakymas apie veidrodinių fotoaparatų ateitį. Gal kiek grubokai bet manau esmė tiksliai perduota:

Тем не менее, появление видео в новых зеркалках означает начало неизбежного переосмысливания роли зеркала в хорошем фотоаппарате - зеркало появилось не от хорошей жизни, и для хорошей жизни не является обязательным элементом. Просто сегодня слишком много людей хотят зеркалку, и им еще никто не объяснял, что и более компактная камера прекрасно бы работала.

Я уверен, что зеркало должно будет отсохнуть как атавизм в процессе эволюции камер. Если у нас уже есть матрица, с которой можно передавать на экран сигнал, то на хуя нам таскать такую дуру на шее только ради возможности смотреть в дверной глазок? Наличие зеркала автоматически увеличивает размер камеры и размер объективов.

Лет через пять килограммы на шее всех окончательно заебут, и зеркалки начнут постепенно отмирать, как фотоаппараты с мехами и черными занавесками.

source: http://tema.livejournal.com/172545.html

Nors tema jau kaip ir išsemta atsiprašau už fludą
Košakas
Košakas

Pranešimų skaičius : 86
Miestas : Kaunas
Mano fototechnika : Samsung GX-1S 18-55
Registration date : 2008-07-29

Atgal į viršų Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by old cat Kv. 09 18, 2008 2:23 pm

Grieztai ir teisingai! Nera ka net pridurt. Smile
old cat
old cat

Pranešimų skaičius : 135
Age : 53
Miestas : Plunge
Mano fototechnika : K100S+kruva stiklu visokiu
Registration date : 2008-08-11

Atgal į viršų Go down

4/3 be veidrodžio - Page 3 Empty Re: 4/3 be veidrodžio

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Puslapis 33 Previous  1, 2, 3

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume